Nestorović je SNS čovek

Nestorović je, pre svega, iznenađenje.

Vreme će pokazati kakva je njegova uloga na političkoj sceni; mislim da ovde imamo previše mržnje koja dominira tako da svaki put kada se neko pojavi, iako su svi složni da je ovo jedno prilično iznenađenje koje ni oni sami nisu očekivali bukvalno, odmah se misli neka zavera.

Nestorović je blizak SNS-u i vlastima. To se ne samo vidi kroz medije, nego i kroz njegove izjave. Jasno je označio da su za njih primarni neprijatelji kolege iz prozapadne opozicije, a ne oni koji su na vlasti, a više puta najavio i mogućnost koaliranja sa SNS, što bi se dogodilo ukoliko bi se našli u situaciji da biraju između ove dve strane. Tako da se ne može reći ni da su prevaranti; oni su prilično otvoreni vezani za to.

A Jerković se upravo iz te grupacije izdvaja zato što je bio čak žestoki kritičar režima, za razliku od svih ostalih koji su generalno prilično mlaki, izuzev samo za jedan vrlo uski krug selektivno odabranih tema.

Koliko je tačno i službeno sve projekat DB, saznaćemo vremenom. Barem do izvesne mere postoje izgledi da jeste.
Jedini razlog zašto još nema koalicije sa SNS je to što SNS još nije prelomio šta će da radi, tj vaga između ponovnog raspisivanja izbora kao zbog pat pozicije i koalicije sa Jerkovićem. Šapić da se pita rešeno bi bilo, jer je Jerkovića svakako kupio nečim. Ali Vučić želi da drži tu kartu u rukama kao neki ustupak ako pritisak postane previše nezgodan iz EU ili ga ugrozi u igri koju igra, a da pritom ne izgubi obraz među svojima da je popustio.
Nestorović je 100% produkt vlasti kao i Zavetnici, samo je urađena smena jer se procenilo da je Milica svoju ulogu odigrala do maximuma i da više ne bi mogla da zavlači taj desni anti-SNS deo opozicije nakon događaja kada se pregovaralo o ujedinjenju desne opozicije. Nestorović je tu uskočio i sada teče njegov rok. Ako bi otvoreno ušao u saradnju sa Vučićem, ugrozio bi svoju ulogu i zato Jerković služi kao tehnički detalj u toj vezi.

I to je to. Nema tu ništa dodatno što bi bilo koga opoziciono orijentisanog trebalo da interesuje.
 
Poslednja izmena:
Kojim opštinama?
ne znam..nisam upućen...ono što vidim po intervjuima koje daju na netu da su se rastrčali i da stvaraju lokalne odbore po Srbiji...ova žena iz Lazarevca mi je primer da se trude da okupe ozbiljne lokalne ekipe, ljude ugledne i inteligentne koji žele promenu......mislim da im je mnogo štete nanelo ovo uključivanje Jerkovića na listu...lik je psihički nestabilan....
 
On ti je vuciceva muva. Kao ovaj preleteo iz njegove stranke pa sns osvaja beograd nije nego sijemuga djura. prvo bila prica kao nestorovic ce sa sns da osvoji beograd a kad su videli da ce izgubiti glasace onda se odustalo pa smisljeno da preleti iz njegove stranke samo onoliko ljudi sa njegove liste kolko je potrebno a da ovaj nestorovic ostane opozicija da ne izgubi glasace i da ne bude provaljen. to je sve smisljeno da bi sns uzeo beograd a da kao ovaj bude opozicija
Vucic je njegova muva on stoji iza svega samo sad dosao po svoje.Plave oči su ga odale.
 
Ahahhaa... kakva glupaca!!!

Kliknuo sam kad kaze da se krade tako sto se ljudi zaokruzuju na birackom spisku!!!

Ahahhaha...
nije uopšte glupača..odgledaj ceo video...svako ima pravo da ode na glasanje i da ne stavi glasački listić u kutiju...ako na biračkom mestu među 10 000 ljudi koji glasaju imaš 500 takvih kobajagi glasača koji nikad nisu ni izašli na glasanje nego su samo krišom zaokruženi...recimo da od 9500 stvarnih glasača za Dveri i Zavetnike glasa 290...290 od 9500 je 3.05% 290 od 10000 je 2.9%...da nema tih lažnih glasača Dveri i Zavetnici bi prošli cenzus..sa 500 takvih nepostojećih glasača oni nisu prošli cenzus...naravno ne postoji cenzus na lokalnom nivou ali ista računica se prenosi na republički nivo...jer se i tamo među glasače broje i oni koji nikad nisu glasali smanjujući procente svima sa ciljem da se smanji procenat onima na ivici cenzusa...naprednjaci onda dobiju veći deo tih glasova i glasove onih koji nisu prošli cenzus zato što se u računanju procenta svi nevažeći glasovi i glasovi svih koji nisu prošli cenzus raspodeljuju svima koji su prošli cenzus prema procentima koje su osvojili....
 
vec sam ponovio nekoliko puta, da AV koristi fore Slobodana Milosevica...jos onda, se videlo da kod ovog naroda prolaze razne sprdacine i zaebancije...tada je bilo predloga, da se kandiduje Dragoslav Avramovic, da preveslaju tadasnju opoziciju...samo, Sloba se uplasio, da to ne ode u nezeljenom pravcu, pa se odustalo
 
ne znam..nisam upućen...ono što vidim po intervjuima koje daju na netu da su se rastrčali i da stvaraju lokalne odbore po Srbiji...ova žena iz Lazarevca mi je primer da se trude da okupe ozbiljne lokalne ekipe, ljude ugledne i inteligentne koji žele promenu......mislim da im je mnogo štete nanelo ovo uključivanje Jerkovića na listu...lik je psihički nestabilan....

Pa kako znaš da će u tim opštinama na predstojećim izborima uzeti dvocifreni procenat, a ne znaš ni koje su čak?
 
Jedini razlog zašto još nema koalicije sa SNS je to što SNS još nije prelomio šta će da radi, tj vaga između ponovnog raspisivanja izbora kao zbog pat pozicije i koalicije sa Jerkovićem. Šapić da se pita rešeno bi bilo, jer je Jerkovića svakako kupio nečim. Ali Vučić želi da drži tu kartu u rukama kao neki ustupak ako pritisak postane previše nezgodan iz EU ili ga ugrozi u igri koju igra, a da pritom ne izgubi obraz među svojima da je popustio.
Nestorović je 100% produkt vlasti kao i Zavetnici, samo je urađena smena jer se procenilo da je Milica svoju ulogu odigrala do maximuma i da više ne bi mogla da zavlači taj desni anti-SNS deo opozicije nakon događaja kada se pregovaralo o ujedinjenju desne opozicije. Nestorović je tu uskočio i sada teče njegov rok. Ako bi otvoreno ušao u saradnju sa Vučićem, ugrozio bi svoju ulogu i zato Jerković služi kao tehnički detalj u toj vezi.

I to je to. Nema tu ništa dodatno što bi bilo koga opoziciono orijentisanog trebalo da interesuje.

Tu imaš neki problem sa hronologijom zbivanja, zato što je pokret Mi glas naroda osnovan 17. marta 2023. godine, a najavio izlazak na izbore 27. oktobra, dok je famozni propali sastanak oko prof. Kovića bio 29. oktobra.

Nema nikakve logike da se procenilo nakon događaja kada se pregovaralo o ujedinjenju, zato što je izlazak na izbore bio obelodanjen i ranije.
 
Свака друга тема о Нестровићу , напади са свих страна СНС га напада преко својих ДБ Рома из ромског националног савеза , ДОС га напада преко својих медија а Нестровић је само глас народа и ништа више до тога.
ali nije za ...patriote, znači da je protiv njih kao i svi gradjani koji nisu za njih....osvesti se i pogledaj to nasilje protiv gradjana, osvesti se i razumi da su to neprijatelji srbije......osvesti se da su oni država koja se održava u ambasadama....
 
Pa kako znaš da će u tim opštinama na predstojećim izborima uzeti dvocifreni procenat, a ne znaš ni koje su čak?
moja procena i intuicija...i na ovim izborima bi po meni imali oko 10% da su se pojavili nedelju dve ranije, a ne bi prošli cenzus da su se pojavili nedelju dve kasnije...Pavlović je najavio u nekom intervju da planiraju da izađu na lokalne izbore u svim većim sredinama....
 
Pa kako znaš da će u tim opštinama na predstojećim izborima uzeti dvocifreni procenat, a ne znaš ni koje su čak?
Ne očekuje se izlazak "evropske srbije" na bilo koje izbore....nisu oni glupi da ne znaju šta su uradili obraćanjem evropskoj uniji....skidanje maske patriotizma izaziva samo skidanje rukavica....a to znači traženje podrške za nasilno osvajanje vlasti i sankcije, kao i oružanu intervenciju, kao 99. ne da su glupi nego imaju mašinski mozak retardiranog robota....
 
On ti je vuciceva muva. Kao ovaj preleteo iz njegove stranke pa sns osvaja beograd nije nego sijemuga djura. prvo bila prica kao nestorovic ce sa sns da osvoji beograd a kad su videli da ce izgubiti glasace onda se odustalo pa smisljeno da preleti iz njegove stranke samo onoliko ljudi sa njegove liste kolko je potrebno a da ovaj nestorovic ostane opozicija da ne izgubi glasace i da ne bude provaljen. to je sve smisljeno da bi sns uzeo beograd a da kao ovaj bude opozicija
Polako, sačekaj malo, vrijeme će pokazati da li si u pravu u vezi Nestorovića.

Mislim da je pošten čovjek i da neće iznevjeriti poverenje birača.
 
Tu imaš neki problem sa hronologijom zbivanja, zato što je pokret Mi glas naroda osnovan 17. marta 2023. godine, a najavio izlazak na izbore 27. oktobra, dok je famozni propali sastanak oko prof. Kovića bio 29. oktobra.

Nema nikakve logike da se procenilo nakon događaja kada se pregovaralo o ujedinjenju, zato što je izlazak na izbore bio obelodanjen i ranije.
Kakve veze ima kada su osnovani. Zašto misliš da je "neverovatno" da nekoliko takvih pokreta postoji simultano? Nije njim cilj da imaju ko zna kakav rezultat, nego da razvuku anti-sns glasove na više strana

Forsira se godinama od strane lojalnih AV medija. Zastupa tu neku alternativnu desnicu, hard-core proruski stav i sl. Znači bukvalno nišani glasačko telo Dveri ili ex-radikala, onaj deo koji nije ubeđen da je AV na top putu. Dodatno što ima te ravnozemljaško opičene ideje što je prilično popularno među određenim lelemudima sa društvenih mreža.
Cilj je da ti glasovi ne dođu do onih koji bi u nekoj tehničkoj varijanti sarađivali na obaranju režima. Vrlo jasan i nedvosmislen. To koliko ko dobije glasova je sekundarno. Razvući ih što više.
 
On ti je vuciceva muva. Kao ovaj preleteo iz njegove stranke pa sns osvaja beograd nije nego sijemuga djura. prvo bila prica kao nestorovic ce sa sns da osvoji beograd a kad su videli da ce izgubiti glasace onda se odustalo pa smisljeno da preleti iz njegove stranke samo onoliko ljudi sa njegove liste kolko je potrebno a da ovaj nestorovic ostane opozicija da ne izgubi glasace i da ne bude provaljen. to je sve smisljeno da bi sns uzeo beograd a da kao ovaj bude opozicija
Ahahahahaha
 
Polako, sačekaj malo, vrijeme će pokazati da li si u pravu u vezi Nestorovića.

Mislim da je pošten čovjek i da neće iznevjeriti poverenje birača.
Играо је једно лето. Видећеш. Не знам да ли мисли да сам има 51%, али кренуо је главом кроз зид. И глуми нешто, не знам шта.
 
Ma to je samo polusimbolički ustupak, sastavni deo dogovora Vučića i Đilasa.

Ne postoji nikakav dogovor kada je reč o Privremenom organu.

https://n1info.rs/vesti/privremeni-organ-nadleznosti/

***

Član 86, stav 4 i 5 Zakona o lokalnoj samoupravi

"
Do konstituisanja skupštine i izbora izvršnih organa jedinice lokalne samouprave, tekuće i neodložne poslove iz nadležnosti skupštine i izvršnih organa jedinice lokalne samouprave, obavlja privremeni organ jedinice lokalne samouprave koji čine predsednik i četiri člana.

Privremeni organ jedinice lokalne samouprave obrazuje Vlada. "

Izvor https://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_lokalnoj_samoupravi.html
 
Ne postoji nikakav dogovor kada je reč o Privremenom organu.

https://n1info.rs/vesti/privremeni-organ-nadleznosti/

***

Član 86, stav 4 i 5 Zakona o lokalnoj samoupravi

"
Do konstituisanja skupštine i izbora izvršnih organa jedinice lokalne samouprave, tekuće i neodložne poslove iz nadležnosti skupštine i izvršnih organa jedinice lokalne samouprave, obavlja privremeni organ jedinice lokalne samouprave koji čine predsednik i četiri člana.

Privremeni organ jedinice lokalne samouprave obrazuje Vlada. "

Izvor https://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_lokalnoj_samoupravi.html

A zašto je onda u privremeni organ izabran kandidat za predsednika glavne opozicione opcije, kao i drugi nosilac njene liste?
 

Back
Top