Nestorović doneo konačnu odluku: "Mi snaga naroda"

Da li će ova politička opcija preći cenzus na narednim izborima?


  • Ukupno glasova
    25
Опаа !!!

Сви гласачи из опозиције да гласају за Нестора 2.јуна.

Да видимо шта ће се догодити. ..
Najavio Nestor da ako Mi bude u prilici da oformi gradsku vlast da će otkazati Expo 2027 u Beogradu...kaže iako su taj projekat naprednjaci prebacili na republiku ne može republika da spreči Beograd da javi organizaciji zaduženoj za Expo da Beograd otkazuje i ne može da bude domaćin...
 
Najavio Nestor da ako Mi bude u prilici da oformi gradsku vlast da će otkazati Expo 2027 u Beogradu...kaže iako su taj projekat naprednjaci prebacili na republiku ne može republika da spreči Beograd da javi organizaciji zaduženoj za Expo da Beograd otkazuje i ne može da bude domaćin...

То сам и мислио, против експоа!!!

Сви за Нестора
 
У неким Приликама се види Капацитет,Снага,та урођена Харизматичност која не би требало да буде непримећена.
Постоји један медијски Радник,једног,по Режим,веома омраженог Новинара(ке) који је у више Наврата овог актелног Велеиздајника који тренутно ведри и облачи,који себе зове Председником Републике Србије доводио до апсолутног Лудила где је у толико Наврата дословно пенио само кад је примети.
А Нестор,Нестор експресно обрисао патос са Жаклином,нашом Драгом :lol:

 
Агенција Танјуг објавила је вест да Павић напушта Несторовића због тога што наводно поседује хрватски пасош
Павић и Несторовић реагују на Танјугову вест о разлазу (ФОТО)
© Antonio Ahel/ATAImages

Посланик Александар Павић негирао је да напушта покрет "Ми – Снага народа проф. др Бранимир Несторовић", као и да је у било каквом сукобу са носиоцем споменуте листе.
Агенција Танјуг објавила је вест да Павић напушта Несторовића због тога што наводно поседује хрватски пасош. Танјугову вест објавили су сајт Нова, портал Радио-телевизије Војводина, сајт НИН-а, Телеграф, Инсајдер.
"То је лажни твитер налог, немам везе са тим. Ниједан део објаве није истинит. Док ову изјаву дајем седим поред Несторовића", каже Павић за РТ Балкан.
6617c10523a04f3d7d003ac5.jpg

Printskrin
Како додаје, очигледно је да се против њихове групе води специјални рат и да у томе учествује Танјуг.
6617c08facf31965080c2685.jpg

Павић и Несторовић се сликали да покажу како нема речи о било каквом сукобу "Седимо код нотара и потписујемо споразум о групи грађана која излази на београдске изборе"РТ Балкан
"Танјуг ме није ни позвао да пита да ли је информација тачна или не. Дакле Танјуг учествује у специјалном рату против 'Ми – Снага народа", каже Павић.
На питање ко би могао да стоји иза свега, Павић каже да одговор лежи у томе што та група данас није хтела да учествује у састанку који је данас одржан у Скупштини Србије о изборним условима.
"Зато што нећемо ни са једнима ни са другима, сметамо и власти и опозицији које постројавају исти западни амбасадори", закључује Павић.


https://rt.rs/srbija-i-balkan/84922-pavic-nestorovic-razlaz-foto/
 
nestorovic je gradjanima prodao jednu pricu

onda je pokazao pravo lice, i bolje je tako

sad ide tamo gde treba na politicki otpad, sarlatana bar imamo na tisuce
pa dobro, poštujući tvoje pravo na mišljenje i stav, ja ti se neću protiviti, dok ne čujem tvoje shvatanje te "prodate" priče.
O kojoj priči govoriš? Pitam iz radoznalosti,.. bio mi je simpa.

Nestorovic i sve sto predstavlja su retko antipaticne pojave. Malo ko mi izaziva goru reakciju od domacih politicara.
Iskreno meni mnogi izazivaju puno goru reakciju . od vrha pa na dole. A, jeste takav tip, kojeg simpatišeš ili ne,.. nema između.
 
Да није било интервенције са одређених адреса и "диверзије" кроз коју је дошло до цијепања политичке опције "Ми - глас из народа", ова опозициона политичка опција би остварила минимум 20% подршке на поновљеним београдским изборима и били би друга политичка снага у Београду. Јер бејаху у опасном замаху, на претходним изборима 17.децембра дошло је до прекомпозиције на политичкој сцени Србије, патриотски блок опозиције бјеше раситњен, умртвљен, многи су и дискредитовани, неки су постали заморни бирачима, безлични и ту је профитирао другосрбијански а богами и антисрпски блок опозиције. Који се на таласу наводне против насиља, окупљен и под слоганом СПН и око дружине проданих душа наметнуо као једина алтернатива владајућем блоку. И ту су добили значајну бодршку родољубиво оријентисаних бирача само и искључиво због анимозитета према СНС и Вучићу. И који су својим дјеловањем у постизборном периоду показали да су опозиција не власти него Србији, самим тим су се и огадили тим родољубиво оријентисаним бирачима, јасно је било да немају шансе да задрже такву подршку.

Да није било тог расцјепа у покрету "Ми-глас народа" велики број тих родољубиво оријентисаних бирача,који су подржали ту гротескну екипу из СПН би се окренуо овом покрету, но након расцјепа добар дио тих бирача се охладио, ту је профитирао Саво и његов покрет као ново лице и нешто свјеже на политичкој сцени, Нестор и његова нова странка су такође разумљиво "болдовали" подршку, не колико је требало и умјесто 20-25 одборника колико би имао да не би расцјепа у граду Београду, имаће 9. Ова фракција која је наслиједила име "Ми- флас из народа" је такође очекивано добила никакву подршку, око 1/10 колико је добила Несторова нова партија.

Како год, политички живот не завршава са овим изборима. Србији требају родољувиве опције, здрава опозиције којој ће приоритет бити добробит Србије, а партија у којој се налазе Александае Павић, Беанко Лукић и ини српски родољуби то јесте. Зато ова политичка опција има будућност, прегрмили су удар кроз који је дошло до цијепање покрета у замаху, у наредним временима очекивати је раст политичког рејтинга.
 
14 ljudi je svojevremeno glasalo da ova lista neće proći na sledećim izborima a vidimo da su skoro udvostručili procente u Beogradu
hall of shame
Treba uzeti u obzir da se glasalo u periodu kada se nije znalo da će biti delimičan bojkot. Mada i da nije bilo tog bojkota Nestorović bi opet bio odlučujući i tražio bi podršku SNS za manjinsku vlast. Na neki način Đilas mu je oduzeo tu polugu.
 
Treba uzeti u obzir da se glasalo u periodu kada se nije znalo da će biti delimičan bojkot. Mada i da nije bilo tog bojkota Nestorović bi opet bio odlučujući i tražio bi podršku SNS za manjinsku vlast. Na neki način Đilas mu je oduzeo tu polugu.
dobro je za Nestorovu listu što nije bio u prilici da sad formira manjinsku vlast...nemaju još kapaciteta za to..nemaju dovoljno ljudi u koje se mogu pouzdati.....podmetali bi im razne afere sa ciljem da im obore rejting...mislim da je Nestoru laknulo što nije opet u poziciji da bude tas na vagi....
 
Lazni patriota. Nema nista gore kada iskrena osecanja ljubavi prema naciji i zemlji iskoriscavas za jeftinu manipulaciju naivnih biraca.
Pa koliko sam ja ovde na Krstarici shvatio mi u Srbiji pravih patriota ni nemamo. Svima lepe te etikete, Lažni patriota, Strani Plaćenik, Domaći izdajnik. Vučićev čovek... Lažni opozicionar, Nato agenti, botoguzi, Rusofobi, Rusofili,... ima ih ...

Baš sam radoznao da znam ko je ovde pravi patriota i po čemu se razlikuje od lažnih. Ako ih uopšte ima.
 

Back
Top