Kako to...

Clyde_the_Glide

Aktivan član
Poruka
1.694
Pitanje za osobe zenskog pola:
Kako to da i pored toliko nacina kojih imate da iskulirate, zbunite, negodujete, femkate se, otezate posao muskarcu da zapocne vezu, vam se desava da vas muskarci na kraju nekad ispale, povrede ili nesto slicno?
 
mare34:
Pitanje za osobe zenskog pola:
Kako to da i pored toliko nacina kojih imate da iskulirate, zbunite, negodujete, femkate se, otezate posao muskarcu da zapocne vezu, vam se desava da vas muskarci na kraju nekad ispale, povrede ili nesto slicno?

Онај први део приче одиграва се док девојци није битно. Онај други, кад јој постане битно. :?
 
mare34:
Pitanje za osobe zenskog pola:
Kako to da i pored toliko nacina kojih imate da iskulirate, zbunite, negodujete, femkate se, otezate posao muskarcu da zapocne vezu, vam se desava da vas muskarci na kraju nekad ispale, povrede ili nesto slicno?
zato sto ka hoces da smuvas nekog ili da ga prived i zadrzis,devojke se trude maximalno a kad shavate da su voljene od tog nekog onda iskuliraju sa svim tim muvackim cakama i opustese a u toj fazi mladic se pocne hladiti...i tada ga grabi druga grabljivica a u svom tom uzasu devojke ne znaju sta ce od razocarenja i frke i nemaju snage da upotrebe nove cake i one im mast u propast
 
mare34:
Pitanje za osobe zenskog pola:
Kako to da i pored toliko nacina kojih imate da iskulirate, zbunite, negodujete, femkate se, otezate posao muskarcu da zapocne vezu, vam se desava da vas muskarci na kraju nekad ispale, povrede ili nesto slicno?


Zato sto uvek kuliraju i ispaljuju prosecne tipove, a kad vide nekog ekstra popularnog njeg ne ispale.

A taj je poyebo gomilu takvih i onda ga bas zabole, i ispali je.

E onda ona okolo prica i pise kako su muskarci ovakvi ili onakvi jer uzima u obzir sam tog tia a ne konta da ispalila vise mnogo boljih tipova.
 
mare34:
Pitanje za osobe zenskog pola:
Kako to da i pored toliko nacina kojih imate da iskulirate, zbunite, negodujete, femkate se, otezate posao muskarcu da zapocne vezu, vam se desava da vas muskarci na kraju nekad ispale, povrede ili nesto slicno?
Desilo se.Sve mi je vratio i to dvostruko!
 
Ma sta ste se svi zakacili oko te recenice.
Jel to znaci da vas tip mora ispaliti da bi vam postao bitan?
Zasto nisu videle na vrme da im je bitan? Nije to inteligencija u pitanju vec nesto drugo... neznam ni ja sta...
 
Aleksej_BASO:
Zato sto uvek kuliraju i ispaljuju prosecne tipove, a kad vide nekog ekstra popularnog njeg ne ispale.

A taj je poyebo gomilu takvih i onda ga bas zabole, i ispali je.

E onda ona okolo prica i pise kako su muskarci ovakvi ili onakvi jer uzima u obzir sam tog tia a ne konta da ispalila vise mnogo boljih tipova.

Док се ти, наравно, понашаш потпуно другачије, дајеш шансу свакој просечној, а испаљујеш екстра рибе и уопште не идеш около да причаш и пишеш како су рибе овакве и онакве. :lol:
 
Petar_Pan:
Ma sta ste se svi zakacili oko te recenice.
Jel to znaci da vas tip mora ispaliti da bi vam postao bitan?
Zasto nisu videle na vrme da im je bitan? Nije to inteligencija u pitanju vec nesto drugo... neznam ni ja sta...
Ne postane ti on bitan kad te ispali, vec prije toga, zaljubis se(to je valjda normalna pojava, ili vise ne?!), nema tu sta da se vidi.
E, a kad se zaljubis, onda ti vise nije svejedno da li ces ga izgubiti ili ne.
 
Pa i cure su zaljubljive prirode,krene otvoreno,onda nema "cooliranja,femkanja...i shta si josh nabrojao"...bar ne u uobichajenoj meri ...e sad shto ispadne jednostrano i shto taj neko nije umeo da ceni shta mu se nudi (a neretko tako biva) to je onda sasvim druga pricha...
 

Back
Top