Kako ste odlucili koju srednju da upisete?

Electra:
O, da. Ja od shestog razreda znala da cju upisati novinarstvo. A vidi me sad. ;p
Eh, ta 5nica ((:
Btw, mislim da cje ipak upisati neq jaq (?) shkolu, chitam da je strashno ambiciozna. (;
hehe (:
upravo tako ... (8

mislim i tokom faxa mozes da se predomislis, a kamoli od 8. razreda lol

5nica (: moj jedan drug je ove godine poceo tamo da radi kao asistent (: ja sam rekla da ja hocu da budem njegov asistent (: (nikada nisam bila u petnici;p)

hehe - posto je ambiciozna vec ce shvatiti kako mora da uci ... (8 tj kako misli bez ucenja shock
stagod (8
 
Electra:
Aaaa mladji saradnik ((; divno, divno. Koji seminar?
Obozhavam to mesto.
Ti bi mogla da budesh na... ovaj, moleqlarnoj biomedicini? ;p Valjda... ;p
ako se tako zove (8
njenjam shock nesto vezano za biologiju shock
(: a to mozes da budes ako si na faxu, je l'?
hm ... mislim da nisam ja bas najstrucnija za to ... (8 ne znam (8 rece meni on sta bih ja mogla, sta sve tamo ima (8
ali opet - pusti snovi ;p
 
Da, mladji saradnici su studenti... ~toga koji je seminar... ako su bili polaznici... ili su samo super na faxu, pa ih neko od struchnih saradnika (univerzitetski profesori btw) primeti i povuche (navuche :mrgreen: ) na 5nicu... ;p
MBM je do proshle godine bila humana biohemija... (; mislim, koliko ja znam, sve je isto, samo su ime promenili.../:
Nemoj ti tu meni - pusti snovi... pusti ih da budu samo (lol) ~snovi... ((; mislim - ne ~samo snovi, nego.... m znash shta mislim (;
 
E, ako te imalo zanima materija upisi Prvu ekonomsku... Ja sam isao sistemom eliminacije jer nisam hteo nista, ali sam sada siguran da je to bio jedan od boljih poteza u zivotu. Skola je mnogo laka, iako je kao na nekom nivou. Recimo, II ekonomska za koju treba manje bodova je dosta teza i zajebaniji su profesori... To ti je moj naiskreniji savet. Inace, ja sam 3. godina i bas mi je onako fino... Steta, jos samo godinu i onda kraj... Jbg...
 

Back
Top