Kako ste ispoljavali seksualnost kao deca?

swoju sexualnost sam rano krenula da otkriwam tj nisam,wishe sam bila zbunjena... :/
moja prwa iskustwa wezano za to su bila se jednom dewojkom....komshinicom....strashno :)
obe smo bile klinke,ona par godina starija od mene i tako...glupo i da pricham o tome ali eto...ona me je uwela u to...tj igrale se,radile neke gluposti...onda sam ja malo porasla i skapirala da to bash i ne treba tako pa smo prestale :)
posle toga,imala sam naj ortaka sa kojim sam se prwi put powatala i ljubila....da bi par godina kasnije sa njim i izgubila newinost :)
u sushtini,bilo je to jako rano-to otkriwanje-ali sa owe distance mi sada deluje zanimljiwo ;)
 
I svi su mi zavideli, a mozda sam kawao i laktom....

kao prvo respect za nick rastamann:razz:
a na ovu jako osetljivu temu mogu da kazem da sam i ja jako rano doziveo prvu erekciju iako ejakulacija u tom periodu nije moguca:-D ja sam imao vrlo jak i LEP osecaj..!!!
nikako to sebi nisam mogao da objasnim (imao sam samo 5god)!
kako pre 23god osecaj ne popusta ni dan danas:grin:
hvala prirodi na potenciji!!!
inace jako smela i osetljiva tema..hmm
 
na ovu jako osetljivu temu mogu da kazem da sam i ja jako rano doziveo prvu erekciju iako ejakulacija u tom periodu nije moguca:-D ja sam imao vrlo jak i LEP osecaj..!!!
nikako to sebi nisam mogao da objasnim (imao sam samo 5god)!
kako pre 23god osecaj ne popusta ni dan danas:grin:
hvala prirodi na potenciji!!!
inace jako smela i osetljiva tema..hmm
 
ja se secam, imala mozda 5 godina. bilo je leto i sedela sam u decjoj stolici za suncanje. imala sam samo sorc na sebi. i pogledam, krenuo da se rashiva ispod shlica. znaci, mala rupica. i ja stavim prst kroz tu rupicu. i secam se da sam tada bila prijatno iznenadjena. nista sebi nisam radila, samo mi je prst stajao tu, u shorcu, a preko gacica. ali znam da sam bila ocarana tim nekim, tada nejasnim i nepoznatim, osecajem. sada znam da je to bila puka seksualnost, ja sam tada stvarno bila uzbudjena i secam se da, pored iznenadjenja novim, imala sam bas osecaj otrica.

Ko zna da li bi više uživala da ti je šorc bio rašiven i na dupetu...
 
oooovaj malo se osecam glupo sada :lol:

elem seksualnost kad sam bila dete :shock: evo premotavam film i prepotavam i nista...secam se sta sam radila,sta mi je ostalo u pamcenju i blanko po ovom pitanju...

jbt pa ja sam zivela u svom imaginarnom svetu igracaka,boja,zelja,velikih ljudi i mene male...toliko mi je bila bujna masta da mi jednostavno nije padalo na pamet telo kao nesto seksualno,ili suprotni pol kao nesto seksualno...jednostavno nije postojalo...

sa druge strane,koliko me zanimala seksualnost tada,toliko me zanima i sada...bila sam i ostala bice sa niskim seksualnim potrebama i fala zevsu na tome...zamisli horora da budem seksualni zavisnik :shock: i da umesto mozga slusam hormone :?

doduse nikad mi nije bilo neprijatno da gledam seksi scene u filmovima,mada su uvek pokusavali da mi pokriju oci i ostave me u svetu mraka i zvuka :lol: onda sam ojacala :)
 
Tema: nesto sam se igrala sa jednim komsijom, ali nismo jos ni krenuli u skolu, znam da smo skinuli gace i da su nas majke tako zatekle.

Sledece cega se secam jeste negde oko 6. osnovne kada su mi naglo porasle grudi, te sam ih ja vezivala kao u Virdzini i slepljivala. Nista od tog odrastanja mi nije prijalo, pa nisam ni imala mnogo misli o seksualnosti...
 
eh...mislim da sam izmedju 3 osnovne i sad....masturbirao jedno 1000000000000000000000000000000000000000000000puta...prvi put zajedno nas cetvoro ispod nekog drveta na nekoj vikendici....izbacali male pishe...posle toga sam otisao kuci i jos jednom..od tada sam znao..zivot je lep...i kad sam bez vlazne mace...
 
... i da li ste uopshte? :)

Gledala sam fotke malih buducih forumasa, a chitam u shta ste izrasli (:)) pa razmishljam o tim preslatkim, naivnim licima, a buducim `ebachima i `ebachicama (u najpozitivnijem smislu) i nekako mi se nametnulo pitanje iz naslova. Takodje sam se prisetila i nekih komentara iz mladjanih dana forumasha, gde neko reche kako je imao osecaj krivice dok je dr-kao, pa bi u ovu temu moglo da stane sve shto ste osecali i doziveli u tom dechijem uzrastu.

I da pochnem od sebe, kao shto je i red. Vrlo rano sam otkrila seksualnost, recimo oko pete godine, i seksualna radoznalost me je pratila negde do 12-te godine .. a onda, valjda pod uticajem puberteta, pojavila se sramezljivost i to me je podugo drzalo. Odrasla sam u konzervativnoj porodici i nikad nisam videla ni poljubac, osim u obraz, a kamoli roditeljski seks i golotinju, nije bilo po.rnica ni chasopisa na kioscima kao danas, tako da mi ni dan danas nije jasno otkud meni sve te ideje koje sam kao dete imala. Znachi, prvi orgazam je bio u petoj godini i to je potpuno tacan podatak, jer smo se neshto kasnije preselili u drugi kraj, a moja secanja u vezi pomenutog vezana su za stan u kojem sam zivela kad sam se rodila. Naravno, desilo se to sluchajno, recimo da sam klizala niz gelender :) Posle sam stalno ponavljala tu radnju jer mi je bilo lepo. Tek par godina kasnije sam ukapirala da treba sebe da diram i da ce osecaj biti isti. Drushtvo dechaka sam mnogo volela (i tada :) ) a posebno sam uzivala u skidanju i zagledanju njihovih pisha, to sam otvoreno trazila i oni su mi zdushno izlazili u susret. Pa kad mu nategnem kozicu, a rupica se rasiri (hehe, Novalsta) a pisha se bogami i ukruti, nije im bilo lako. U tom periodu mi se pojavila i ljubav prema pissingu, jer sam koristila svaku priliku kada se dechak skloni iza drveta, da pritrchim i drzim ga dok zaliva travu. Volela sam i da ih nagovaram da legnu preko mene, jedino shto sam to radila na sred ulice, pa su nas jednom uhvatile komshije i zapretili da ce da me tuze kod mame. Od tada sam pochela da se sakrivam po zbunju. Pa su mi malo bili dechaci, nego sam jednom i devojcicu nagovorila da legne preko mene i da mi dira grudi .. i to je bilo otprilike poslednje shto pamtim pre ulaska u vishegodishnji 'mrak' .. i da, nevinost sam izgubila tek sa 20 godina, a nisam nikada kasnije bila sa zenom, niti me zene privlache.

Da li se po jutru dan poznaje i kod vas, i da li se moze naslutiti kakvi cemo da budemo u erotskom smislu kad porastemo?

piiiiiiiiiiiiiiip bog u piiiiiiiiiiiiiiip, hm............................zanimljivo :D ovaj......... ne znam sta da kazem :shock:

ajmo ovako...svrshavam sam od 14.... muvam se od 5..... kresem se od 15

mislim da je dosta :D
 

Back
Top