Kako ste ispoljavali seksualnost kao deca?

hahaha, ajde ne lupaj. Kazem ja da ti je mozak u najmanju ruku chudan .. pazi kakve sve konstrukcije pravish. Ne pravi problem tamo gde ga nema.


Postoji jedan vic koji bi ti idealno oslikao ovo shto ti radish. Pazi, ovako .. U ludnici doslo vreme da se otpustaju ludaci, a pre toga treba da prodju test .. i sa jedne strane sedi ludak, sa druge doktor .. nacrtao doktor krug i pita ludaka - sta vidis? Kaze ovaj - picku! .. Nacrtao doktor kvadrat i pita ludaka shta vidi, ovaj opet kaze - pichku! ... Nacrtao doktor trougao, tek ce ludak - pichka! .. Kaze doktor njemu da ne moze da ga pusti kuci .. a ludak ce na to: pa ko ovde crta gole zenske, ti ili ja??? :)

Ha, ha, ha... vic tvoje mladosti... :lol::lol::lol:
Procitaj malo novine, pogledaj tv, prelistaj druge teme po net-u pa ces videti koliko ima pedofila... a do tada uzivaj u pricama kako su drugi .rkali dok su bili mali...
 
Vesela podsetila si me na moj prvi sexy dance...plesala sam sa jednim slatkim malim u spavacoj sobi njegove bake i dede...bilo je mracno, a stalno smo bili pripijeni plesuci uz ivicu kreveta, namerno da bismo pali jedno na drugo...i opet u krug...nismo ni u skolu isli, a meni je taj ples ostao...

Milo mi je da je tema, sudeci po broju lepih komentara i secanja, ipak imala svoj smisao na ovom forumu.
 
bmw..
freud je istakao i podvukao da deca u adolescentskoj dobi često svoj libido sublimiraju kroz Agresiju.

Znachi u toj sam se fazi ja zaglavila kao dete..Ahaaaaaaaa sad mi je jasnije :lol:
Setih se nekog jadnog kamiona koji sam dobila na poklon, i mog druga Nikolice koji je inache slushao i ispracao bezrezervno sve moje ideje.... Ujka mi je upao u sobu i zatekao nas kako udaramo chekicem po kamionu i valjamo se od smeha...
 

Back
Top