Quantcast

Kako ste ispoljavali seksualnost kao deca?

scaryv

Ističe se
Poruka
2.344
ajd i ja da se upišem. . .

vako...
sa masturbacijom sam počela toliko rano da se i ne sećam kako je to bilo tog prvog puta...
sećam se samo da sam mamu nagovarala da me ostavi samu kod kuće samo da bih mogla na miru da drkam...

nisam nikada uključivala svoje drugare u to,
sećam se jednom u vrtiću,, jedna drugarica nam je rekla dok je sedela na stolici i mrdala se levo desno
da probamo i mi i da je zanimljivo...
i onda smo sve sedele i drmale se ko blesave, sa prekrštenim nogicama...
o bože jadna vaspitačica kada je to videla...

oduvek sam imala tv u svojoj sobi pa sam mogla sama na miru da gledam program i ako bi bila neka scena ljubavna sećam se, da mi je ,,kuckalo nešto dole"

nekako sam sama otkrila iz časopisa i tv-a šta je seks i za šta služi..
a priče o rodi i pčelicama nikada mi nisu pričali...

naravno, i meni je došao period kad sam odjednom bila jako stidljiva, ali ni to me nije sprečilo da masturbiram...

kada sam izgubila nevinost to sam rekla mami...

i tada smo počele da pričamo o seksu i imamo vrlo otvoren odnos...

i, eto to je to. . .

hmmm...?

Zainteresovan član
Poruka
335
ja sam se prvi put pipkao sa drugaricom u vrtiću.Imali smo po 5 godina,pa nas stave na podnevno spavanje...a ja i ona lezali krevet do kreveta,pa spojili ćebad tako se nadjemo na pola puta...hehe,bas mi smešno kad se setim...pa onda ja pipnem nji,pa ona mene.A pipali smo se isključivo po pi.ci\qrcu...Ne sećam se uopšte kako je bilo,sećam se samo da sam pazio da njoj bude lepo...hehe i danas sam isti,žensko zadovoljstvo je 2/3 mog...Drk'o sam isto od pete,ali to je bilo budi-bog-s-nama,čup'o sam,vuk'o i cimao,al' se uvek završavalo prijatnim žmarcima,pa me bolelo uvo....OŠ sam proveo u apstinenciji,valjda zato što sam bio debeo(ipak debeljuškast).E onda je došla SŠ,ja smrš'o,izdužio se,omaljavio i krenuo u pohode...prvi uspešan sex doživeo sam početkom 2. srednje,posle 2 neuspela pokušaja...I taj treći zamalo da propadne,trajao je sat vremena i baš sam bio crk'o.....al' znaš kako kažu,hehe,sve je dobro što se dobro svrši!

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Joj, sa pet godina uzbunila sam cijeli bioskop, jer sam se dernjala da onaj tamo ciko na platnu udavi tetu... Godinu dana kasnije, opet ja u bioskopu i opet eksplicitna scena na platnu (A palakt za film izgkedao je tako nevino)... Ali, ovaj put samo sam pitala mamu da li treba da glavu okrenem u stranu, dok ta scena ne prodje... Kad li sam i gdje u tom periodu od godinu dana skontala sta to cika i teta rade, pojma nemam...
Negdje u drugom razredu, sestra od ujaka (inace 4 mjeseca starija od mene) i ja, bjesomucno smo se trljale jedna o drugu, u igri postara i domacice, sve dok jednog dana djed kroz prozor nije pogledao u sobu... :roll:
U sestom razredu, isjecala sam slike golih zena iz casopisa... Vadila sam ih i slagala po krevetu, kad bih ostala sama kod kuce... Strasno su me uzbudjivale...

hmmm...?

Zainteresovan član
Poruka
335
Joj, sa pet godina uzbunila sam cijeli bioskop, jer sam se dernjala da onaj tamo ciko na platnu udavi tetu... Godinu dana kasnije, opet ja u bioskopu i opet eksplicitna scena na platnu (A palakt za film izgkedao je tako nevino)... Ali, ovaj put samo sam pitala mamu da li treba da glavu okrenem u stranu, dok ta scena ne prodje... Kad li sam i gdje u tom periodu od godinu dana skontala sta to cika i teta rade, pojma nemam...
Negdje u drugom razredu, sestra od ujaka (inace 4 mjeseca starija od mene) i ja, bjesomucno smo se trljale jedna o drugu, u igri postara i domacice, sve dok jednog dana djed kroz prozor nije pogledao u sobu... :roll:
U sestom razredu, isjecala sam slike golih zena iz casopisa... Vadila sam ih i slagala po krevetu, kad bih ostala sama kod kuce... Strasno su me uzbudjivale...
iskreno,svaka cast...a jel bilo stogod musko?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.