Quantcast

Kako ste ispoljavali seksualnost kao deca?

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.085
...е да...у вртићу кад је било време за спавање...често смо се колективно играли скидања гаћа...:lol:...неко тако искочи из кревета док васпитачица није ту...и онако брзо, на секунд скине и обуче гаће...

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
i secam se, jedan decak, sin nasih kucnih prijatelja, mozda je imao 7 godina, ja 5. i on je kao bio zaljubljen u mene i secam se da su ga odrasli nesto zadirkivali. i ja mu jednom pridjem, uzmem svoju kosu, imala sam dugu kovrdzavu plavu kosu, i pitam ga: jel ti se svidja moja kosa?
on me samo gleda razrogacenim ocima i cuti. ja uzmem njegovu ruku i stavim mu svoju kosu u ruku:).
i secam se da sam tada isto imala taj "cudni" osecaj:). moj prvi pokusaj zavodjenja:).

Poruka
4.603
Original postavio rastamann
Ja sam jeb'o u drugoj

nadam se sa kondomom
:lol: :lol:

Jel gelender imao okrugli završetak, a?
Nije .. to je bio onaj medjuspratni, neprekidni. Pa kad se zaletim sa petog sprata svrsim do treceg :) Salim se .. sve se to desavalo na metar ipo .. polako, santimetar po santimetar .. ma bitno je da je bio medju nogama, topao i obao.

scaryv

Ističe se
Poruka
2.344
i secam se, jedan decak, sin nasih kucnih prijatelja, mozda je imao 7 godina, ja 5. i on je kao bio zaljubljen u mene i secam se da su ga odrasli nesto zadirkivali. i ja mu jednom pridjem, uzmem svoju kosu, imala sam dugu kovrdzavu plavu kosu, i pitam ga: jel ti se svidja moja kosa?
on me samo gleda razrogacenim ocima i cuti. ja uzmem njegovu ruku i stavim mu svoju kosu u ruku:).
i secam se da sam tada isto imala taj "cudni" osecaj:). moj prvi pokusaj zavodjenja:).
uvek si bila navalentna :lol:
šalim se

Poruka
4.603
Ljudi ovo je bolesna tema... mislim koga zanima kako je neko .rkao kad je bio mali... ili kako je neka devojcica.... to moze da zanima samo pedofile...
Gasite temu ako necete da navucete gomilu pedofila....fujjjjjjjjjjj
Hm. Nije mi to ni palo na pamet .. svashta. Ako cemo da sledimo tvoju logiku onda hajde da zatvorimo temu o dr-kanju jer koga zanima kako ko drka, a verovatno ce sadrzajem privuci egzibicioniste .. ili, hajde da zatvorimo temu 'slike forumasica' jer ce tamo da se navrzu i pedofili i voajeri, i tako mozemo redom, za skoro svaku temu, da pronadjemo fatalni razlog za zatvaranje. Nije bolesna tema, bash smo se lepo nasmejali, saznali poneshto, malko razmishljali o svojoj seksualnosti .. nego je bolestan mozak kojem sumanute ideje padaju na pamet.

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
75.642
Hm. Nije mi to ni palo na pamet .. svashta. Ako cemo da sledimo tvoju logiku onda hajde da zatvorimo temu o dr-kanju jer koga zanima kako ko drka, a verovatno ce sadrzajem privuci egzibicioniste .. ili, hajde da zatvorimo temu 'slike forumasica' jer ce tamo da se navrzu i pedofili i voajeri, i tako mozemo redom, za skoro svaku temu, da pronadjemo fatalni razlog za zatvaranje. Nije bolesna tema, bash smo se lepo nasmejali, saznali poneshto, malko razmishljali o svojoj seksualnosti .. nego je bolestan mozak kojem sumanute ideje padaju na pamet.
Ti samo pises a ne razmisljas... jedno su egzibicionisti, voajeri a drugo PEDOFILI ! ! ! Trebalo bi to da znas, imas decu i znas kako bi jedni a kako drugi na njih mogli da uticu...
Ti si napisala da sam ja bolesna zato sto ne zelim da znam kako si ti drkala kad si bila mala... stvarno smesno... ti si ta koja zeli da cuje sve ove price... verovatno te pale...

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.368
Ti samo pises a ne razmisljas... jedno su egzibicionisti, voajeri a drugo PEDOFILI ! ! ! Trebalo bi to da znas, imas decu i znas kako bi jedni a kako drugi na njih mogli da uticu...
Ti si napisala da sam ja bolesna zato sto ne zelim da znam kako si ti drkala kad si bila mala... stvarno smesno... ti si ta koja zeli da cuje sve ove price... verovatno te pale...
Oduvek me oduševljavaju ljudi koji vire u komšijinu spavaću sobu a onda se zgražavaju "Jao, komšija yebe ženu!!!Iju!"... Idi ijuči malo na drugoj temi... Ovde je tema sex....nevezano za godine....i zanimanja i boju kože i sexualne afinitete.... A kao što ti je Vesela lepo objasnila nije bolesna tema već oni koji je na takav način doživljavaju.....

DOC HOLLIDAY

Legenda
Poruka
71.740
...е да...у вртићу кад је било време за спавање...често смо се колективно играли скидања гаћа...:lol:...неко тако искочи из кревета док васпитачица није ту...и онако брзо, на секунд скине и обуче гаће...
hahaha

i kod mene je bilo tako.........

Poruka
4.603

hahaha, ajde ne lupaj. Kazem ja da ti je mozak u najmanju ruku chudan .. pazi kakve sve konstrukcije pravish. Ne pravi problem tamo gde ga nema.

Postoji jedan vic koji bi ti idealno oslikao ovo shto ti radish. Pazi, ovako .. U ludnici doslo vreme da se otpustaju ludaci, a pre toga treba da prodju test .. i sa jedne strane sedi ludak, sa druge doktor .. nacrtao doktor krug i pita ludaka - sta vidis? Kaze ovaj - picku! .. Nacrtao doktor kvadrat i pita ludaka shta vidi, ovaj opet kaze - pichku! ... Nacrtao doktor trougao, tek ce ludak - pichka! .. Kaze doktor njemu da ne moze da ga pusti kuci .. a ludak ce na to: pa ko ovde crta gole zenske, ti ili ja??? :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.