Kako skinuti predsednika Aleksandra Vučića i njegovu stranku SNS sa vlasti?

.

Ми на власти имамо неког ко ништа у животу озбиљно није радио, односно нема дана радног стажа.

Реално, његов "СиВи" не би прошао у било којој озбиљнијој фирми.

Његов политички рад везан је за све против чега је данас и ту је обављао углавном споредне послове.

И данас изгледа само као експонент сорошевих невладиних организација, са покренутим немуштим "унутрашњин дијалогом" о којем нико нема појма и без своје аутентичне политике, а доказ је да после објаве пропасти "разграничења" свако би очекивао оставку (као Тереза Меј у Британији) или неку другу политику, међутим тога нема и наставља се са пропалом политиком не би ли се у неком тренутку уловио моменат да се ипак преда Косово и Метохија Албанији што ни у траговима није дугорочни интерес Србије.

Ако Србија боље од овог нема, то нам је, што нам је...


.
ni ostali nisu bolji
Ankete su pokazivale da je padao do 4% a na kraju na 2% i onda se Sale povukao. Realno osipanje je počelo nakon što su ga svi glumci i poznati napustili.
procenili, da neće imati nikakve koristi
 
ni ostali nisu bolji
.

Како се овде ради, свако може да ради (види мој претходни пост).

И чим неко почне да ти прича како се убија од посла, добро погледај шта стварно ради. Најчешће се испостави да ништа (сувисло) не ради. Рад се види и нема потребе посебно да се рекламира.

Ово сипање увреда на рачун (иначе безнадежне) опозиције је очигледан израз фрустрације. Оно што не можеш или не смеш шефу да кажеш, најчешће истресеш коме можеш (потчињенима или код куће, жени и деци).

Када кажеш "остали нису бољи" мислиш на ове који се експонирају као "опозиција", међутим права опозиција се крије у идеји која може да окупи и покрене људе.

То се десило (колко се сећам) прво у Мађарској и није придаван неки значај, онда у Грчкој па је угушено, затим у Британији, па у Италији и тај покрет класичних вредности добија замах. Ово наше помодарство апсолутно никуда не води, односно води уништењу.

"Европски пут Србије" је давно испушена лула. После двадесет година нашег тумарања европским путем, више не знамо ни када ни где смо пошли, а и поред свих наших "напредовања на европском путу", нисмо се померили са места. Председник крши устав и законе, премијер не подноси завршни рачун буџета Србије, тужилаштво не покреће поступак у случају који сам раније навео*, полиција се не одазива на позиве грађана па онда, уместо да цела смена добије отказ, одговара "курир Пера" што се није јавио на телефон, верификују се лажне дипломе и докторати, телевизија факсификује директан пренос стогодишњице завршетка Првог светског рата и ником ништа, медији нас замлаћују бомбастичним насловима који се забораве сутрадан и гомилом лажних, полуистинитих или искривљених вести и море других ствари ... мисссс'им, изем вам европу.

Овде нису потребни нови људи.

Потребнe су нове идеје које ће изнедрити нове лидере.

А садашњима једно хвала и збогом.

__________________________________________
*пошто је линк из претходног поста волшебно прекинут (иако сам га копирао), ево и архивирани линк https://archive.is/eTWBP


.
 
Poslednja izmena:
Ovo je moja autorka tema.

1. Kvalitet protivnika Aleksandra Vučića

Moramo se složiti da za sada na našoj političkoj sceni nemamo moralne veličine kojima bi narod verovao i koje bi voleo da vidi na vlasti umesto Vučića.

Recimo da je Sergej Trifunović mogao biti ozbiljan igrač da se nije istakao sa svojim prostaklukom psovanje sve i svakoga, koristeći prostački rečnik i da se nije uhvatio pod ruku za SZS. Imao je šansu, ali ju je uprskao jer osim da priča o programu i idejama čitavu kampanju je fokusirao na mržnji prema Vučiću i osim mržnje nije ponudio ništa bolje.

Moramo da se načekamo moralne gromade koja neće da se iskompromituje u samom startu.

2. Ideje, program i poruke

Zatim program. Morate da ponudite nešto novo i bolje od Vučića i SNS-a. Ne treba u svojoj kampanji uopšte da pominjete Vučića jer ga na taj način samo reklamirate, i negativna reklama je reklama. Naravno nećete ni da hvalite Vučića jer vam ni to neće ići u prilog. Jednostavno ignorišite Vučića i fokusirajte se na promocije svog programa i ideja. Narod dovoljno zna koliko je loš i koliko ne valja. Narod traži alternativu.

To bi za sada bilo to u kasnijoj diskusiji reći ću vam još detalja.


pa vidis da to ni CIA ne moze.......................a ti oces.
 
Ovo je moja autorka tema.

1. Kvalitet protivnika Aleksandra Vučića

Moramo se složiti da za sada na našoj političkoj sceni nemamo moralne veličine kojima bi narod verovao i koje bi voleo da vidi na vlasti umesto Vučića.

Recimo da je Sergej Trifunović mogao biti ozbiljan igrač da se nije istakao sa svojim prostaklukom psovanje sve i svakoga, koristeći prostački rečnik i da se nije uhvatio pod ruku za SZS. Imao je šansu, ali ju je uprskao jer osim da priča o programu i idejama čitavu kampanju je fokusirao na mržnji prema Vučiću i osim mržnje nije ponudio ništa bolje.

Moramo da se načekamo moralne gromade koja neće da se iskompromituje u samom startu.

2. Ideje, program i poruke

Zatim program. Morate da ponudite nešto novo i bolje od Vučića i SNS-a. Ne treba u svojoj kampanji uopšte da pominjete Vučića jer ga na taj način samo reklamirate, i negativna reklama je reklama. Naravno nećete ni da hvalite Vučića jer vam ni to neće ići u prilog. Jednostavno ignorišite Vučića i fokusirajte se na promocije svog programa i ideja. Narod dovoljno zna koliko je loš i koliko ne valja. Narod traži alternativu.

To bi za sada bilo to u kasnijoj diskusiji reći ću vam još detalja.
Uopste nije bitno kako i ko ce zameniti neandertalce
na vrhu piramide Srbije, ali jedno je sigurno utemeljeno
da to nikada vise nece biti zuti olos sa svim svojim fronclama
olicenim u najekletantnijim primercima hulja, licemera,
shpiclova, fah-idiota i bednika. Neandertalce kada sidju sa scene
zamenice neka politicka opcija koja ce evoluirati na
politickoj sceni Srbije ali bez djindjicevistickog pelcera
u sebi.!!!
 
Uopste nije bitno kako i ko ce zameniti neandertalce
na vrhu piramide Srbije, ali jedno je sigurno utemeljeno
da to nikada vise nece biti zuti olos sa svim svojim fronclama
olicenim u najekletantnijim primercima hulja, licemera,
shpiclova, fah-idiota i bednika. Neandertalce kada sidju sa scene
zamenice neka politicka opcija koja ce evoluirati na
politickoj sceni Srbije ali bez djindjicevistickog pelcera
u sebi.!!!
Baš naprotiv, sledeća vlast je DS.
 
.

Како се овде ради, свако може да ради (види мој претходни пост).

И чим неко почне да ти прича како се убија од посла, добро погледај шта стварно ради. Најчешће се испостави да ништа (сувисло) не ради. Рад се види и нема потребе посебно да се рекламира.

Ово сипање увреда на рачун (иначе безнадежне) опозиције је очигледан израз фрустрације. Оно што не можеш или не смеш шефу да кажеш, најчешће истресеш коме можеш (потчињенима или код куће, жени и деци).

Када кажеш "остали нису бољи" мислиш на ове који се експонирају као "опозиција", међутим права опозиција се крије у идеји која може да окупи и покрене људе.

То се десило (колко се сећам) прво у Мађарској и није придаван неки значај, онда у Грчкој па је угушено, затим у Британији, па у Италији и тај покрет класичних вредности добија замах. Ово наше помодарство апсолутно никуда не води, односно води уништењу.

"Европски пут Србије" је давно испушена лула. После двадесет година нашег тумарања европским путем, више не знамо ни када ни где смо пошли, а и поред свих наших "напредовања на европском путу", нисмо се померили са места. Председник крши устав и законе, премијер не подноси завршни рачун буџета Србије, тужилаштво не покреће поступак у случају који сам раније навео*, полиција се не одазива на позиве грађана па онда, уместо да цела смена добије отказ, одговара "курир Пера" што се није јавио на телефон, верификују се лажне дипломе и докторати, телевизија факсификује директан пренос стогодишњице завршетка Првог светског рата и ником ништа, медији нас замлаћују бомбастичним насловима који се забораве сутрадан и гомилом лажних, полуистинитих или искривљених вести и море других ствари ... мисссс'им, изем вам европу.

Овде нису потребни нови људи.

Потребнe су нове идеје које ће изнедрити нове лидере.

А садашњима једно хвала и збогом.

__________________________________________
*пошто је линк из претходног поста волшебно прекинут (иако сам га копирао), ево и архивирани линк https://archive.is/eTWBP


.
u mlađim danima, dva puta sam dobijao otkaz, zbog pokušaja organizovanja nekog protesta u firmama gde sam radio...prvi put su me podržala dvojica kolega...drugi put, niko me nije podržao...direktor se smejao i pokazao mi vrata...smešno, ali je tako bilo...ja sam se okupio i izašao sa sastanka...tako, da nemam poverenja u običan svet...
 
SNS ne može da egzistira ako Vučić nije na vlasti

Tako da SNS a.k.a. SRS nestaje sa scene iste sekunde Muratove ostavke
ali, preletaće u druge stranke...mada je sns, stranka sa najvećim brojem preletača...a što se tiče nestanka sns, čim ode vučić...stranka proopada, jer nisu u blizini kazana sa mašću...sns je stranka ološa i bagra
 
Uopste nije bitno kako i ko ce zameniti neandertalce
na vrhu piramide Srbije, ali jedno je sigurno utemeljeno
da to nikada vise nece biti zuti olos sa svim svojim fronclama
olicenim u najekletantnijim primercima hulja, licemera,
shpiclova, fah-idiota i bednika. Neandertalce kada sidju sa scene
zamenice neka politicka opcija koja ce evoluirati na
politickoj sceni Srbije ali bez djindjicevistickog pelcera
u sebi.!!!

Kako nije bitno? Valjda je bitno da ne bubu gori, a ja u ponudi vivdim samo gore.
 
Ljudi.Ostavite se besmislenih preganjanja i zaludnih razgovora.Hajde da se radujemo zivotu,da slavimo ljubav i bratsvo medju narodima.Evo,u tom
smislu,ja dajem svoj doprinos.Upravo sutra putujem u Zagreb,da se nadjem sa jednom divnom devojkom,koja je cula za mene,preko zajednickih
prijatelja.Zelela je da me vidi "uzivo",jer se vec zaljubila,kada je cula moj glas.Provescemo tri luda dana,kujuci bratsvo i jedinstvo (citat druga Tita)
u veeeelikom bracnom krevetu,koje samo zagrebacki hoteli imaju,a da su tako udobni.Zivela ljubav,zivelo bratstvo i jedinstvo.Vo vjeki vjekov,Amin
(citat:neki Patrijarh.Koji ? Pojma nemam.jer sam ateista iz ubedjenja.!
 
kolega..ajd u hladno pivo...gledaćemo iste face...samo u nekim drugim strankama
Danas kad sam video ovo pred ulazom u parlament Srbije definitivno sam prelomio ovo je mafijaska drzava i vlast...sto dalje od nje zivot potraziti u nekoj normalnoj drzavi.

563954
 
Ovo je moja autorka tema.

1. Kvalitet protivnika Aleksandra Vučića

Moramo se složiti da za sada na našoj političkoj sceni nemamo moralne veličine kojima bi narod verovao i koje bi voleo da vidi na vlasti umesto Vučića.

Recimo da je Sergej Trifunović mogao biti ozbiljan igrač da se nije istakao sa svojim prostaklukom psovanje sve i svakoga, koristeći prostački rečnik i da se nije uhvatio pod ruku za SZS. Imao je šansu, ali ju je uprskao jer osim da priča o programu i idejama čitavu kampanju je fokusirao na mržnji prema Vučiću i osim mržnje nije ponudio ništa bolje.

Moramo da se načekamo moralne gromade koja neće da se iskompromituje u samom startu.

2. Ideje, program i poruke

Zatim program. Morate da ponudite nešto novo i bolje od Vučića i SNS-a. Ne treba u svojoj kampanji uopšte da pominjete Vučića jer ga na taj način samo reklamirate, i negativna reklama je reklama. Naravno nećete ni da hvalite Vučića jer vam ni to neće ići u prilog. Jednostavno ignorišite Vučića i fokusirajte se na promocije svog programa i ideja. Narod dovoljno zna koliko je loš i koliko ne valja. Narod traži alternativu.

To bi za sada bilo to u kasnijoj diskusiji reći ću vam još detalja.

Како мање зло да победи веће, када има тање и празније сендвиче.

НЕ капираш ти основне ствари у политикологији
 

Back
Top