KAKO SI MOGAO!!!!!!!!!!

mrkwica:
nije problem u psima vec u ljudima koji ih drze......imam novog komsiju koji je uzeo psa sa ulice i drzi ga zavezanog u svom dvoristu sebi ispod prozora...nista mi to ne smeta ali ono sto smeta da je taj pas obicna dzukela..kad pocne da laje ne prestaje po celu noc i niko ne moze da spava.....dodje mi da uzmem iz garaze kramp ili motiku i da umlatim tu dzukelu u sred noci......inace nemam nista protiv pasa....dok sam bila mala imali smo nekoliko pasa ali dresiranih i nikad nije bilo problema.....nikad mi nije palo na pamet da uzmem psa kojem ne znam poreklo ma koliko god da kosta ili jos bolje da je dresiran

Pa sama kazes da nije probelm u psima vec u ljudima. Obrati se direktno "vlasniku". To sto je "obicna dzukela" je stvarno nebitno. Isto tako laju i oni drugi. Ja imam komsiju ciji pas takodje ne zatvara usta po ceo dan i zamisli to je nemacki pticar. Ali jeste to lajanje problem. Jednostavno idi do komsije i reci mu da to nije u redu. Ili neka psa uvede u stan, kucu ili vec, ili neka ga da nekome.
 
Banshee:
gde ste hejteri? :)
sto volim kada neko na temi o psima krene pricu kako su zivotinje zle,prljave i nepotrebne.
ili kad se na istoj temi pokrene prica o necemu petom.
tema - psi,ljubav prema istima - u cemu je problem da neko delic svoje paznje posveti njima.ko hoce da se bavi decom,pandama ili ste ste gore vec napisali,slobodno,i treba svako necim razlicitim da se okupira.
ove cistunice vernovatno ni sami nisu svesni koliko bakterija i ostalih gadosti zivi u njihovoj wc solji ili kuhinji,pa su nasli da tupe o psima.verovatno ne znaju previse ni o (ne)hegijenskim navikama prosecnog coveka u srbiji.a verovatno ni da je verovatnoca inficiranja rane veca kad vas ujede covek nego pas.
nego udri po psima i mackama ko da su oni najvece svetsko zlo :roll:
ajte molim vas.umesto da mrzite ovde,bavite se naftnim zagadjenjima u morima i rekama,dranjem i uzgojem zivotinja krznasica,ljudskim pravima,ozonskim rupama.sve delo nas 'divnih' ljudi.
nego ste dosli ovde da mrzite pse,vlasnike i da trazite dlaku u jajetu. :roll:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png

Pseća pljuvačka je fantastičan antiseptik i ima lekovito dejstvo. E
 
_____________________________________________________________________________
Julian_Duranona:
Jedan moj komsija ima Trabanta. Nista mi to ne smeta, ali mi smeta sto je taj Trabant jedna najobicnija krsina... Ona mesavina smrdi ispod mog prozora i nervira me njegov zvuk embembembembembem. Dodje mi da uzmem kramp iz garaze da ga izlupam.
Inace nemam nista protiv automobila. Dok sam bio mali, imali smo ih nekoliko nabudzenih, zapadnonemackih, japanskih i americkih... i nikad nije bilo problema. Nikad nam nije palo na pamet da kupimo polovni automobil nekog neuglednog proizvodjaca, ma koliko da kosta ili jos bolje da je abartovan.
Zaista ne razumem te ljude...
_____________________________________________________________________________

;)
 

Back
Top