KAKO SI MOGAO!!!!!!!!!!

Ma da, sve nas pobise ti prljavi psi svojim lako prenosivim bakterijama, eto u gradu se jedva prezivljava od bolesti koje prenose psi. Cula sam da je i sida krenula u stvari od njih. :roll:
Za slucaj da doticna osoba nije cula u parkovima u gradu postoje kesice za skupljanje izmeta, koje vlasnici, zamisli neverovatno, korsite.
A prica je jasna da jasnija ne moze biti - ako te ne zanimaju psi kao i sveukupno zivotinje, onda na ovoj temi nemas sta da trazis.
I dokle stvarno ljudi da vam se ponavlja isto, jeste li poremeceni ili glupi.
Sta bi rekli za osobu koja na temi o spasavanju gladne dece upada sa pricom kako su pande i tigrovi ugrozeni, i kako njima vise treba pomoci nego toj deci koje ionako ima pet puta vise nego te dve zivotinjske vrste zajedno. Rekli bi ste isto ovo sta ja sada vama govorim - mici se sa teme (mada u vasem slucaju verovatno nesto jos gore).
 
AntunTun:
vish moju dilemu npr...ok pse ljudi ostavljaju i svashta...al recimo svinje...uzgajaju ih na farmama samo da bi ih zaklali i pojeli...il recimo zakolju ih posle mesec dana chim dodju do 20kg lupam...il krave koje muzu ceo zhivot...konji koje uzgajaju da trche pa ih pojedemo...kokoshi kojima jedemo nerodjenu decu svako jutro!!!...pa divlje zhivotinje koje izlovljavamo unishtavamo istrebljujemo...elem ne bi me rasplakalo da si sad opisala najtragichniju prichu vezanu za nekog psa...chak ni za hordu pasa...samo si navikla na pse kao ljubimce kao prijatelje thats all...zhivotinja ko zhivotinja josh oni i super prolaze u odnosu na krave i koze i tjurke i sve...daleko me vishe pogadja svakodnevna smrt hiljade kokoshaka nego li umiranje par pasa u prihvatilishtu (za pse postoji i prihvatilishte kakva diskriminacija medju zhivotinjama...psi su se najbolje zavalili mogu ti retji)...

ej, kada zelis nesto ozbiljno da kazes promeni avatar...
:)
 
o jbtt kad ste se posvadjale na temi o tome ko skida sminku vece a ko ne ovo me uopste ne cudi
1.prica jeste pateticna ali ajd
2.ima mnogo sra nja na ovom svetu ali ne mozemo svi da se uhvatimo i resavamo jedan problem,nemoguce,zato svaka asocijacija brine o svom domenu,nemoguce je drugacije
3.ova tema vise ide na kucne ljubimce,sta ti zeno s greskom mislis o tome?
4.livija toliko pricas o deci iz indije valjda zbog indijskoj porekla (cini mi se da si tako nesto rekla)a da te pitam sta je sa srpskom decom?nikad da ih spomenes,to me onako malo cudi a malo iritira,nije samo indijskoj deci tesko
 
nactu:
Ko si ti da odredjujes ko ima prava pristupa kojoj temi!?
Ovde je svakom dozvoljeno da iznese svoje misljenje ma kakvo bilo,vidis ni tebi cak ne zabranjuju da se izjasnis!!!

A ko si ti da dolazis na ovakve teme, lupajuci o necemu sasvim trecem, i u krajnju ruku vredjati ljude koji nista lose nisu uradili i koji zele nekome da pomognu.
To je po meni krajnja nekultura.
 
hanibal77:
livija toliko pricas o deci iz indije valjda zbog indijskoj porekla (cini mi se da si tako nesto rekla)a da te pitam sta je sa srpskom decom?nikad da ih spomenes,to me onako malo cudi a malo iritira,nije samo indijskoj deci tesko
indija mi je bolji primer.... u mnogo su gorem stanju nego deca u srbiji.... tipa doslovno jedu sopstvena govna (a tek qchicje.. to necju ni da pominjem...) a shto se tiche dece u srbiji vecj pola godine poqshavam da kontaktiram razne organizacije i sirotishta i kojeshta... ali niko te i ne informishe ako prvo ne otvorish kasu... a i onda samo kenjaju bzvz... i nishtta.... zapravo se sve svrti oko kinte koju cje neki moron da poqpi samo zato shto mi se javio na tel.... morala bih da dodjem.... a ne mogu josh da putujem tako daleko.. i bzvz.... mada sam navodila i primere cigana koji zhive ispod onog mosta u beogradu.... uzhas... al onda skochi masa da se svadja kako oni mogu a necje da rade.. mada sam ja stekla utisak da tu postoji rasna diskriminacija.... al ja nisam tu... a pola foruma jeste.... nisam bash u poziciji da pokrecjem temu....
 
Mackic:
A ko si ti da dolazis na ovakve teme, lupajuci o necemu sasvim trecem, i u krajnju ruku vredjati ljude koji nista lose nisu uradili i koji zele nekome da pomognu.
To je po meni krajnja nekultura.

Ne znam sta je po tebi(i ne zelim da znam),ali po tvom misljenju moj post je krajnje nekulturan.
Po mom misljenju tvoj je sasvim nepismen!
Srdacan pozdrav!
 
Dobro je sto ne mozes nista da smislis kako bi me uvredila, pa se hvatas za pismenost. Jos kad bi mi pokazala gde sam to tacno pogresila mozda bi me i uvredila.
A ja sam ti u prethodnom postu navela sta podrazumevam pod nekulturom, a to sto ti ne umes da citas nije moj problem.
Uostalom ova tema nije zapoceta kao debata, sto je tebi ocigledno promaklo, pa samim tim ne nameravam da je nastavljam u tom stilu.
Ako i dalje ne mozes da skapiras o cemu se ovde zapravo radi, nemam ti onda sta vise reci osim da mi je iskreno zao sto ti mozak nije na tom nivou razumevanja.
Srdacan pozdrav i tebi.
 
nactu:
A,sto mene iritiraju ovi zivotinjoljupci,naduvani dobrim emocijama i arsenalom prodika sve moralnija jedna od druge.Ne znam ko je gori jehovini svedoci ili drustva za zastitu zivotinja citaj pasa jer druge zivotinje i ne pominju!!!
Volite kucice brinite o njima nemojte ih uspavljivati mazite ih i pazite i organizujte se u politicku stranku.Ali obradujte me argumentima da treba brinuti o njima,a ne trestati na sva zvona o humanosti i ujedno nas terati da gazimo kroz kuceca govna po gradu,a decu da drzimo podalje od parkova,peska igralista!!!
Kad vidim jednog kuckara da je pokupio izmet za svojim kucetom sa ulice mozda i prporucim nekom da da neki dinar u dobrotvorne svrhe.
Prvo kultivisite vlasnike kucnih ljubimaca,pa onda od nas trazite razumevanje.......

Osnujte skole za drzanje kucnih ljubimaca,pokrenite istu ovakvu temu na forumima o pravilnom drzanju istih i NE UGROZAVANJU PRAVA svima onima koji zive u vasoj okolini i ni krivi ni duzni se razboljevaju od ehinokokusa,raznoraznih infekcija itd...itd..itd...



Daleko je od toga da su psi, macke i ptice, vodeci "likovi" u prenosenju zaraznih bolesti.
Ali si u pravu. Nasi ljudi, neki, ne svi, nemaju kulturu drzanja kucnih ljubimaca. To stoji.
Ja imam i psa i macku i jezim se kada preskacem po ulici izmete. Mozda treba uvesti neke kazne za to ili ne znam nisam pametna.
 
nactu:
A,sto mene iritiraju ovi zivotinjoljupci,naduvani dobrim emocijama i arsenalom prodika sve moralnija jedna od druge.Ne znam ko je gori jehovini svedoci ili drustva za zastitu zivotinja citaj pasa jer druge zivotinje i ne pominju!!!
Volite kucice brinite o njima nemojte ih uspavljivati mazite ih i pazite i organizujte se u politicku stranku.Ali obradujte me argumentima da treba brinuti o njima,a ne trestati na sva zvona o humanosti i ujedno nas terati da gazimo kroz kuceca govna po gradu,a decu da drzimo podalje od parkova,peska igralista!!!
Kad vidim jednog kuckara da je pokupio izmet za svojim kucetom sa ulice mozda i prporucim nekom da da neki dinar u dobrotvorne svrhe.
Prvo kultivisite vlasnike kucnih ljubimaca,pa onda od nas trazite razumevanje.......

Osnujte skole za drzanje kucnih ljubimaca,pokrenite istu ovakvu temu na forumima o pravilnom drzanju istih i NE UGROZAVANJU PRAVA svima onima koji zive u vasoj okolini i ni krivi ni duzni se razboljevaju od ehinokokusa,raznoraznih infekcija itd...itd..itd...
E da nisi otvorila ovu temu, ne bi se ni iznervirala! A ovako mozda vezbe disanja ili bensedin?
Pa ako vidis negde govna (ovo mi je tesko i da zamislim, gde ti zivis :shock: ). zovni grad da pocisti. A ako vidis da ko nije pokupio izmet, prijavi policiji. Platice kaznu. Mene ove kosta platu ako ne pocistim za kuchetom i ne pada mi na pamet da ga ne pokupim taman bila u sred sume gde nikog nema. Ako budete prijavljivali, bice cisto.
Mada ja vise verujem da je necistoca od lutalica, pa nebi bilo lose da se svi u kraju organizujete jednom nedeljno i pocistite to. Em se druzite, em ce ti kraj biti cistiji i zdraviji.
Nije ni cudo da si toliko isfrustrirana kad zivis medju g*vnima.
 
gost2004:
E da nisi otvorila ovu temu, ne bi se ni iznervirala! A ovako mozda vezbe disanja ili bensedin?
Pa ako vidis negde govna (ovo mi je tesko i da zamislim, gde ti zivis :shock: ). zovni grad da pocisti. A ako vidis da ko nije pokupio izmet, prijavi policiji. Platice kaznu. Mene ove kosta platu ako ne pocistim za kuchetom i ne pada mi na pamet da ga ne pokupim taman bila u sred sume gde nikog nema. Ako budete prijavljivali, bice cisto.
Mada ja vise verujem da je necistoca od lutalica, pa nebi bilo lose da se svi u kraju organizujete jednom nedeljno i pocistite to. Em se druzite, em ce ti kraj biti cistiji i zdraviji.
Nije ni cudo da si toliko isfrustrirana kad zivis medju g*vnima.


Leba ti,a gde ti zivis?Skupljas izmet i u sumi?Draga moja ovo je zemlja Srbija,tacnije grad Beograd,a ti verovatno zivis u nekoj zemlji iz bajke?!
U bajkama to funkcionise malo drugacije nego u RL!
Ovde su parkovi dobrano zasrani,kesica i lopatica sta je to?policija da skuplja nesavesne vlasnike pasa,da,da vazi!
Koga da organizujem u kraju da cisti,te iste vlasnike pasa koji se ne pridrzavaju osnovnih nacela higijene ?
Hvala na tvom iskrenom razumevanju i konstruktivnim predlozima ,ali ovde je to draga moja NEMOGUCE!

Bensedin ne koristim alergicna sam na isti,vezbe disanja su ok,hvala na savetu.
 
rudo:
Daleko je od toga da su psi, macke i ptice, vodeci "likovi" u prenosenju zaraznih bolesti.
Ali si u pravu. Nasi ljudi, neki, ne svi, nemaju kulturu drzanja kucnih ljubimaca. To stoji.
Ja imam i psa i macku i jezim se kada preskacem po ulici izmete. Mozda treba uvesti neke kazne za to ili ne znam nisam pametna.




Nisu vodeci,ali svakako imaju svog udela u tome!
Moram priznati da vam se izuzetno divim kao jednom od retkih prosvecenih i kulturnih vlasnika kucnih ljubimaca koji se ne ustrucava da ukaze na problem.Srdacan pozdrav...
 
Nactu ne zivim u zemlji iz bajke, daleko od toga, ali zivim u zemlji gde su kazne paprene ako ne pocistis za svojim ljubimcem bilo na ulici ili u parku a priznaces da je udarac po dzepu najefikasnija vaspitna metoda. Kada bi se kaznjavalo i kod vas, itekako bi videla promene bezobzira da li su ljudi kulturni ili ne.
 
nije problem u psima vec u ljudima koji ih drze......imam novog komsiju koji je uzeo psa sa ulice i drzi ga zavezanog u svom dvoristu sebi ispod prozora...nista mi to ne smeta ali ono sto smeta da je taj pas obicna dzukela..kad pocne da laje ne prestaje po celu noc i niko ne moze da spava.....dodje mi da uzmem iz garaze kramp ili motiku i da umlatim tu dzukelu u sred noci......inace nemam nista protiv pasa....dok sam bila mala imali smo nekoliko pasa ali dresiranih i nikad nije bilo problema.....nikad mi nije palo na pamet da uzmem psa kojem ne znam poreklo ma koliko god da kosta ili jos bolje da je dresiran
 
Jedan moj komsija ima Trabanta. Nista mi to ne smeta, ali mi smeta sto je taj Trabant jedna najobicnija krsina... Ona mesavina smrdi ispod mog prozora i nervira me njegov zvuk embembembembembem. Dodje mi da uzmem kramp iz garaze da ga izlupam.
Inace nemam nista protiv automobila. Dok sam bio mali, imali smo ih nekoliko nabudzenih, zapadnonemackih, japanskih i americkih... i nikad nije bilo problema. Nikad nam nije palo na pamet da kupimo polovni automobil nekog neuglednog proizvodjaca, ma koliko da kosta ili jos bolje da je abartovan.
Zaista ne razumem te ljude...
 
gde ste hejteri? :)
sto volim kada neko na temi o psima krene pricu kako su zivotinje zle,prljave i nepotrebne.
ili kad se na istoj temi pokrene prica o necemu petom.
tema - psi,ljubav prema istima - u cemu je problem da neko delic svoje paznje posveti njima.ko hoce da se bavi decom,pandama ili ste ste gore vec napisali,slobodno,i treba svako necim razlicitim da se okupira.
ove cistunice vernovatno ni sami nisu svesni koliko bakterija i ostalih gadosti zivi u njihovoj wc solji ili kuhinji,pa su nasli da tupe o psima.verovatno ne znaju previse ni o (ne)hegijenskim navikama prosecnog coveka u srbiji.a verovatno ni da je verovatnoca inficiranja rane veca kad vas ujede covek nego pas.
nego udri po psima i mackama ko da su oni najvece svetsko zlo :roll:
ajte molim vas.umesto da mrzite ovde,bavite se naftnim zagadjenjima u morima i rekama,dranjem i uzgojem zivotinja krznasica,ljudskim pravima,ozonskim rupama.sve delo nas 'divnih' ljudi.
nego ste dosli ovde da mrzite pse,vlasnike i da trazite dlaku u jajetu. :roll:
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Jeste Bansi, reci im kako forumasi uopste ne peru zube... I ja sam sokiran.
Mene je pre nekoliko godina jedan izujedao (ne forumas, nego neka druga budala), pa sam dobio antitetanus i opet se zagnojilo. Ujeo me kreten za bradu i za prst... Nije hteo da pusti, ma sta da sam mu radio. I udarao ga i gurao prste u oci i molio... Na kraju je jedan dosao, pa iscupao moju ruku iz njegovih usta. Bilo je strasno... Imam oziljak ako ne verujete.
 
mrkwica:
nije problem u psima vec u ljudima koji ih drze......imam novog komsiju koji je uzeo psa sa ulice i drzi ga zavezanog u svom dvoristu sebi ispod prozora...nista mi to ne smeta ali ono sto smeta da je taj pas obicna dzukela..kad pocne da laje ne prestaje po celu noc i niko ne moze da spava.....dodje mi da uzmem iz garaze kramp ili motiku i da umlatim tu dzukelu u sred noci......inace nemam nista protiv pasa....dok sam bila mala imali smo nekoliko pasa ali dresiranih i nikad nije bilo problema.....nikad mi nije palo na pamet da uzmem psa kojem ne znam poreklo ma koliko god da kosta ili jos bolje da je dresiran

Pa kakve sad to ima veze da li ima poreklo ili ne?(Ti mora da si iz rojalske porodice :wink: ! ) Mislis da recimo bigl ne bi lajao u toj situaciji? Pa i ti bi prolajala da te neko zaveze negde 24 sata dnevno.
Nego otidji u opstinu ili kod advokata i raspitaj se sta mozes povodom toga uciniti. Mislim da morate imati pravo na mir nocu i da ga mozes zakonski goniti. Nije jadan pas kriv.
 
Iivija:
e ne insistiram samo sam navela razlog pitanja.. da ne bude posle ovo ono... rushim forumsq intimu... il neshto
Dobro bre, ne treba da mi se izvinjavas i objasnjavas. Izvini ti, ako sam delovao uvredjeno ili odbojno.
Procenio sam da sam previse lupao na ovoj temi i da ne bi trebalo dodatno da je kvarim. A i nije bas prica koja je preterano interesantna.
Ako hoces, napisacu ti privatno sta se desilo.
 

Back
Top