Kako se boriti sa bivsim histericnim zenama ili muzevima?

biki024:
Kako se boriti sa histericnim bivsim zenama ili muzevima?


:oops: Malo mi je neprijatno, ali ja stvarno imam neprijatno iskustvo sa histericnim napadima muzevljeve bivse zene na moju licnost. Em sto me spopadala na ulici i pravila scene, am sto se plasim, posto policija nece nista da uradi po pitanju zastite, a ogovaranje i price koje ona prica po celom gradu, kome god stigne i da ne spominjem? Kako trebam da se ponasam? :roll:


Da li ti se chini da to treba ON da reshi a ne ti?
 
angely:
Kazem ja samo sex tu resava problem
Nadjite vestici nekog
Nasla ja pre par meseci nekog lika da joj salje ljubavne poruke, a ona sve poruke slala mom muzu da ga HA HA HA NAPRAVI LJUBOMORNIM.
Ni to ne vredi. Probali da dajemo dosta para. Ni to ne pali. Vise nemamo pojma kako je skinuti sa grbe, a da pri tom ipak on ostane u kontaktu sa decom....
;-)
 
biki024:
Kako se boriti sa histericnim bivsim zenama ili muzevima?


:oops: Malo mi je neprijatno, ali ja stvarno imam neprijatno iskustvo sa histericnim napadima muzevljeve bivse zene na moju licnost. Em sto me spopadala na ulici i pravila scene, am sto se plasim, posto policija nece nista da uradi po pitanju zastite, a ogovaranje i price koje ona prica po celom gradu, kome god stigne i da ne spominjem? Kako trebam da se ponasam? :roll:

mozda ne moze da podnese sto je bivsa, a pshicki je nestabilna..ipak ona ostaje bivsa, a ti si sadasnja... to ipak malo poboljsava situaciju... jedino je pitanje kako je postala bivsa. :confused:
ako ti nisi imala nista stim, onda uzivaj, kad vidi da nema efekta prestace ;)
eee, ako jesi nije mi te zao, zasluzila si i mnogo gore :twisted:
 
Moja bivsa zena je u pocetku imala ispade; imala je maniju 'preuzimanja' nekada zajednickih im prijatelja, kontrolisanja stavova koji bi oni trebali imati i nama; cak mi je i roditelje zvala kuci! Naravno da sam se osecala neprijatno, nisam znala ni da li treba od njega da ocekujem neki 'zaklon'...uglavnom, kad se istutnjila proslo je. Takvog je karaktera, plane, izlupeta se, preti. Moralo je valjda da izadje na neki ventil.
Izbegavala sam je max a i kad sam morala da je sretnem (zbog deteta), ponasala sam se pasivno. Kad je dete bilo izgovor da njega cima sto puta dnevno (da li da joj obucem ovo ili ono, npr) ili da ga srece, ja sam ih uredno ostavljala nasamo. Dakle, ucinila sam sve da shvati da : je muza izgubila sama a ne stoga sto ja njime manipulisem; drugo, da dete ima roditelje, i da znam da to nisam ja.
Kad je prelomila da ja tehnicki vise brinem o njihovoj cerki, da sam nasla nacin da budemo drugarice i da mi ne pada na um da preuzimam ulogu majke, smirila se.
Posle smo cak bolje komunicirale nas dve, sa mnom se radje dogovarala nego sa njim.

Opet, pitanje je koji stepen ludila je prisutan kod tvoje bivse zene. Obzirom da si cimala policiju, verovatno i nije tako bezazleno.
Sta znam, ova moja je izvagala da je njeno dete kod mene i da joj je pametnije da budemo u dobrim odnosima.
 
Proshlo je puuuuno vremena. Zajedno smo preko tri godine. Juce mi se bivsa pojavila na kapiji, trazi mog muz, njenog bivseg. Posto ja ignorisem sve njene momente vec blizu dve godine, nemam vise neki problem. Ali deca rastu, a ne vidjaju oca. On definitivno ima problem...Zao mi ga je. Ali ne cini nista da bi se stanje popravilo. Ona mu uslovljava da se odseli od mene, pa ce mu davati decu. Ha ha ha ha. Nije mi jasno, koliko ima snage da nekome ovoliko sedi na grbaci. Luda bivsa zena....
 
jao a kako ste srecne sto ste vi "izabrane" a one ispusile.. hehehe pa ste onako malko.. kao histericne lujke.. te bivse zene... a baja je neki smotanko sa celom... a ovamo zene kao vole breda pita... ezivote lutalico


e neka si NAM rek'o...
i81551_smeh.gif



P.S.

Da znas da si u pravu...

Sad je sve u redu :worth::mrgreen::mrgreen:
 
Ne znam kakva je bila situacija ali ako pretpostavimo da je on nju ( i decu!) ostavio zbog tebe ( sto bi se dalo zakljuciti po intenzitetu njenih reakcija ), hocu reci da u nihovom razvodu ima i tvog ucesca , mislim da onda moras da snosis posledice...Razumne i one druge...

Niko ne mora da snosi posledice tipa histeričnih ispada, i uostalom, nije ih ona razvela, čak i ako izgleda da je ona razlog, jer on je taj koji odlučuje sa kim će živeti, a ona bi mogla da "puši uši" da on nije hteo da se razvede od bivše. Ponašanje bivše samo pokazuje da je tip bio u pravu što se razveo.:twisted:
I niko se ne razvodi od dece! Samo što ih je nemoguće pretesterisati na pola, pa podeliti! A kad onaj kod koga su deca koristi njih da zagorčava život onome koji je otišao, onda taj ne misli na dečiju dobrobit, nego samo na svoju povređenu sujetu! Bedno!
 
Poslednja izmena:
jao a kako ste srecne sto ste vi "izabrane" a one ispusile.. hehehe pa ste onako malko.. kao histericne lujke.. te bivse zene... a baja je neki smotanko sa celom... a ovamo zene kao vole breda pita... ezivote lutalico

Ne ke.aj, ako boga znaš! Ja sam bivša, i imam 2 bivše, pa poznajem situaciju u detalje. Ne misliš valjda da je naći muža koji ti odgovara neka premija? Valjda i ja njemu odgovaram, pa je ostao samnom! Ništa one nisu "ispušile", razloga za razvod ima koliko i razvoda, za očuvanje svake veze treba dvoje, a što su neke/neki nezreli, pa ne mogu da prihvate realnost, to mora biti njihov problem, a ne da prelamaju preko tuđuh leđa (čak i sopstvene dece) svoju razmaženost i bezobrazluk. Samo brukaju i sebe i decu, koja ne mogu normalno da kontaktiraju sa oba roditelja.:thumbdown::twisted:
 
Kako se boriti sa histericnim bivsim zenama ili muzevima?


:oops: Malo mi je neprijatno, ali ja stvarno imam neprijatno iskustvo sa histericnim napadima muzevljeve bivse zene na moju licnost. Em sto me spopadala na ulici i pravila scene, am sto se plasim, posto policija nece nista da uradi po pitanju zastite, a ogovaranje i price koje ona prica po celom gradu, kome god stigne i da ne spominjem? Kako trebam da se ponasam? :roll:

mogi ja nevezano za tvoj problem da te pitam, da li setas nekada pored plave fontane u svom gradu?:whistling:
 

Back
Top