Kako prepoznati PREVARU a da nevidis i necujes....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
udata:
Robinzon Kruso:
Ma princezo kajao se ne kajao to se desilo i ja o tome ne razmisljam znas neke stvari nemozes da predvidis, ja sam mislio da ja to nisam u stanju da uradim i da jednostavno nema sanse ali veruj mi desilo se naravno cisti seks bez osecanja itd. Ja necu da varam ali situacija te nekad *...

Pazi, kad ne mogu da verujem!
A meni na diskusiji "Seks sa ozenjenim" solis pamet kako je nemoralno prevariti partnera. Drvlje i kamenje ne mene.
Pa tek sada sam te skontala, ti si skroz dvolican tip. Hajde odluci se, prevariti ili ne, pa nam javi.

Totalno pogresna procena nisam ja dvolican tip, nego sada znam sta je prevara iako je pitanje da je to prevara jer sam dosta i popio. Zato i pisem o ovome jer da smatram da sam svesno prevario nikada niko i nebi znao o ovome...I dalje smatram da netreba varati partnera i to nikada vise necu uraditi cak sta vise dok pisem o ovome mislim da nisam cak ni uzivao ma sta znam zajeban ovaj zivot...
 
arielle:
Evo ja da nesto prokomentarisem...pa ko misli da sam u pravu...Poznato je da se muska i zenska prevara razlikuju...Zena kad prevari retko kad da nije ukljucila osecanja prema nekom novom

zbog cega ?
ma ja bi se K i sa svakim. nego nekako to menja mapu. zavisi sta zelish. I guess

mislim da je to 'misljenje koje olaksava'! kao sto ima vernih zena ima i vernih muskaraca i ostalo. nego to kruzi pricha da smo mi zene 'fine' i da ne treba da se K onamo ovamo to je zbog materinstva i stajaznam neki ostatak vaspitanja. ne kazem da treba mora ali i tu smo razlichiti ko sto neko ima 50 prijatelja a neko 2 a neko nijednog. tako neko voli mnogo i razno a neko se drzhi svog choveka. zivela onanij
 
Kao prvo, osecanja ne moraju biti ukljucena. UOPSTE!
Prepoznati se ne moze uvijek. To je stvar toga koliko stvarno poznajes osobu sa kojom si. Koliko je citas. Ako te neko konkretno navede da posumnjas onda se mozda nesto i moze primjetiti. Zato uvijek treba imati dobre prijatelje a i one malo manje dobre koji vole da tracaju :D
Znate li vi ljudi koliko samo talentovanih glumaca ima?
Pa ne mora svako da zavrsi Akademiju da bi mogao da slaze!
 
Robinzon Kruso:
Da sam na tvom mestu nebih tako brzo donosio zakljucke, jer ja ovo pitam zbog sebe, ako bas hoces da znas JA sam nekog prevario i to debelo a nebih voleo da se sazna jer mi nije u interesu....A da li sam ljubomoran, pa naravno u granicam normale ko voli mora bit ljubomoran ako mu ta osoba nesto znaci, kada sam sa nekom samo radi seksa uopste me i ne zanima gde ce i skim ce posle toga...znas to je normalno nije to kompleks....shvatices vec ima vremena...

Pa ako si inace blizak s devojkom koju si prevario, sigurno je da ce da primeti..
A to shto se tiche interesa...hm....na njima ne bi trebalo da se zasniva veza... to ZAMARA, ako nishta drugo:).
:twisted:
 
Robinzon Kruso:
Da li je to moguce (mozda je ova tema vec bila, ako jeste tu su moderatori pa nek delaju), u toku odnosa, u toku price, pracenje starih navika....da li ce postojati promene u ponasanju itd....Sta ovaj auditorijum misli o ovome,,,ZNACI NE KLASICNA LJUBOMORA.....ako je jedan od partnera prevaren da li moze da oseti to a da nije video prevaru i da o tome nije cuo.....
SRCE,ZA TO TI TREBA SHESTO CHULO !!! 8)
 
Robinzon Kruso:
iako je pitanje da je to prevara jer sam dosta i popio.
Bez obzira da li su ukljucena osecanja ili ne, i bez obzira da li je neko pijan ili ne, to jeste prevara. Sta bi drugo bilo? Ali bolje je, ako vec neces da priznas (a i ne treba), da se ne osecas krivim i oprostis to sebi, jer ce se u suprotnom lakse izvaliti. A i koliko god da ti je bliska, ne mora da znaci da ce prepoznati... Jer se prepoznaje po pogledu, ponasanju, osmehu,...
 
black-devil:
Da bi prepoznao/la prevaru ne treba ti mnogo. Dovoljno ti je da upoznas osobu koju volis i sa kojom si zajedno, da znas takoreci kako dise, kada to budes uspeo/la znaces sa svaki njegov/njen pogled znaci, a da ti ne kaze. U sve to spada, ponasanje te osobe, seks, ddir, poljubac itd
Ja se slazem sa tobom,ali postoje jako dobri glumci,a i takvi se mogu voleti...To je bedak... :(
 
Ma osetis kad te neko prevari nego se pravis blesav.Volis tog idiota pa sebe ubedjujes da ti se cini,da si pogresno protumacila...Znas li koliko mi je drugarica kada su im se veze zavrsila reklo:"ma osetila sam da me je prevario/
da me vara nego nisam htela sebi da priznam".Ljudi, u ocima se sve vidi,otkad gledam bas u oci malo mi se puta desi da se zeznem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top