Kako postupiti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znam ja na sta ti mislis;)ali sti ti pise dole...realno...jer ovde gde treniram...ne bas intenzivno...samo svaki dan,pa i jebenim vikendom u neku ruku:lol:....je klanica,i jedna stvar koju sam naucio,nema sanse,ali nema sanse da ce to da upali...ha, pa mastao sam i ja da budem brus li kad sam bio klinac....ali u realnosti to je drugacije,provereno vise puta;)

E j.bg @Kotcho ode tema u bezdan.......a dobio si saveta dosta:lol:
 
Ako ima dobre volje, odvedem te ja kod lika da ti pokaze kako se sve moze :ok:

A i da se razumemo, najbolja odbrana od fajta je da nema fajta :lol:
Ja generalno kad vidim ovakve likove na ulici, na vreme korigujem putanju. I ne samo zato sto likovi izgledaju da traze frku, nego sto ne znam dal' takav mozda ima nameru da me napadne da bi me opljackao ili ko zna sta gore. S toga, bolje da odma postoji distanca... i prednost u najboljoj odbrani na ulici - trci na 400m sa preponama :lol:
Zato nikad u ovakvu situaciju nisam ni upao, mada sam pored ocigledne takve namere vise puta prosao ;)
 
U osnovnoj mi se to jednom desilo. Toliko je ta budala insistirala i provocirala da sam ga na mah opalio zatvorenom sakom (kako bi rekli na istraznom :P) da je poljubio patos. Dan poslije toga, kad sam se vracao iz skole potpuno sam, napravio mi je na 300m od skole sacekusu sa jos 2 lika, i nasrnuli na mene. Ovaj prvi kako se zaletio, tako mi se slatko namjestio te sam ga zestoko pukao, ali ovaj drugi je mene udario sa strane, pa mi se iza ledja stvorio ovaj treci, pa su me obalili na patos i poceli da me sutiraju, a bio je zimski period, pa su nosili cipele sa debelim djonom. Ja sam samo rukama pokrio glavu da me ne bi udarali po glavi, i jedno 60-tak sekundi sam trpio zesce batine, a cineljo mi se da je trajalo duze.

Sreca moja, te je moj stariji brat naisao u medjuvremenu jer se i on vracao iz skole, pa je trceci taman toga lika s kim sam se zakacio dan prije toga opalio nogom u stomak, a ostala dvojica su pocela da bjeze, sto dokazuje da su to ustvari pi*kice najobicnije. Pa kad je moj brat uhvatio tog lika za vrat i poceo da mu prijeti, a ovaj poplavio u lice od straha, i kad ga je pustio, Usain Bolt bi mu pozavidio kojom je brzinom poceo da bjezi :lol:

Uf, kad je sjetim bolova koje sam osjecao poslije toga, a brat je morao bukvalno da me nosi do kuce.

Prema tome, moj vam je savjet da se budala klonite sto je vise moguce.
 
recimo da je ovo neki tinejdzerski problem sa kojim se srecemo veoma cesto...Mada ja sam danas to prvi put doziveo sa svojih 17 hodina...Idem ja vama u skolu i nesto lepo raspolozen razmisljam kako cu zadnji dan provesti sa osmehom na licu tid itd...I vidim ide meni u susret jedan visoki razroki debilnog izgeda decko....Mrsav je jako i ide ulicom meni u susretu i kao macho gleda misice svoje:DMislim misice:DDa misice:DUpravo tako misice:D:hahaha:I ja nista ni ne obracam paznju samo na momenat obratio panju i nastavljam ja sve svoj hod kad ono prolazi on pored mene i krene ramenom da me zakaci!?Mislim da vazzzziii.....I ja se namerno izmaknem ne zeleci da pravim nikakav problem(jelte ja sam mirno dete, kulturno obrazovano koje ne zeli da dodje modro u skolu:D) i znete ono ccc kad kazemo u znak cudjenja to sam uradio:D A on(ma izgleda neka boodala belosvetska )ce mi kaze ,,Jel oces sad da ti dodjem da ti j*e*b*e*m mamu,,?I ja naravno nisam odreagovao na to mada kako samnastavio hod ocekivao sam da ce napravi neko sranje ali na svu srecu ja ni dlaku nemam manjka!?
Ono sto sam zeleo da pitam je da li ste se vi nasli u nekad ovakvoj situaciji?Kako ste odreagovali i kako mislite da je najbolje odreagovati?



I da zaboravih bio je uz pratnju nekog bogami starijeg momka tako isto neki mangoop dvadesetih godina:D

Eeee nije to nista...tek ce da ti se dogadjaju cudne stvari! Pa jeste dogodilo mi se i da su me napali na ulici kad sam imala 17 godina...uzeli mi sve pare....i ko za inat niko od muskaraca nije hteo da mi pomogne,a za divno cudo devojke su me opljackale:hahaha:...imala sam i lap top u kofercicu....a da ne pricam koliko novca!:lol: To je bilo ispred nekog spomenika u parku:mrgreen:,u Bostonu... isla sam da se nadjem sa nekim menadzerom...bilo je katastrofa:besna:...tada za mene! A sad na leto...dosla sam ja kod mojih U srbiju...nebitan grad...i setam ulicom,inace mora da priznam da jako pazim na svoj izgled,nije da se hvalim,ali to mi je urodjena mana da ne mogu da podnesem da mi sa izgledom nesto nije okay...i prolazim pored nekih srednjoskolki i jedna mala se isprsila kao smeta joj sto sam toooliko doterana i ko zna sta jos ....ali to je vec bilo skoro,a do tad sam vec trenirala dzudo i mala se malo zayebala u proceni :mrgreen:


Tako da ....moj savet je da ne obracas paznju...sto se kaze isprazni se sebi u bradu..nikako na glas da te cuje...jer ko zna u ovo vreme nose i oruzje....bolje se takvih sklanjaj :bye:
 
Eeee nije to nista...tek ce da ti se dogadjaju cudne stvari! Pa jeste dogodilo mi se i da su me napali na ulici kad sam imala 17 godina...uzeli mi sve pare....i ko za inat niko od muskaraca nije hteo da mi pomogne,a za divno cudo devojke su me opljackale:hahaha:...imala sam i lap top u kofercicu....a da ne pricam koliko novca!:lol: To je bilo ispred nekog spomenika u parku:mrgreen:,u Bostonu... isla sam da se nadjem sa nekim menadzerom...bilo je katastrofa:besna:...tada za mene! A sad na leto...dosla sam ja kod mojih U srbiju...nebitan grad...i setam ulicom,inace mora da priznam da jako pazim na svoj izgled,nije da se hvalim,ali to mi je urodjena mana da ne mogu da podnesem da mi sa izgledom nesto nije okay...i prolazim pored nekih srednjoskolki i jedna mala se isprsila kao smeta joj sto sam toooliko doterana i ko zna sta jos ....ali to je vec bilo skoro,a do tad sam vec trenirala dzudo i mala se malo zayebala u proceni :mrgreen:


Tako da ....moj savet je da ne obracas paznju...sto se kaze isprazni se sebi u bradu..nikako na glas da te cuje...jer ko zna u ovo vreme nose i oruzje....bolje se takvih sklanjaj :bye:

Aha, i ja isti tako bio u Dubaiu i napadne me Kju Kluks klan (ne znam majke mi sta ce oni tamo:eek:) valjda videli kako sam pocrneo:think: nemam pojma.....elem...oteli mi kajlu,kufer pun zlatnih poluga.....kljuceve od mecke.....i zapalili u nepoznatom pravcu:eek:...od tad se vise nikad ne setam bez pratnje svojih gorilaz.....i sto je najgore od svega nisam uspeo da zapisem broj tablica....pih!:confused:.....probao sam da ih povijam ali....
Ne treba se curciti....jer u curcu su kratke noge...tz tz i tz
 
Aha, i ja isti tako bio u Dubaiu i napadne me Kju Kluks klan (ne znam majke mi sta ce oni tamo:eek:) valjda videli kako sam pocrneo:think: nemam pojma.....elem...oteli mi kajlu,kufer pun zlatnih poluga.....kljuceve od mecke.....i zapalili u nepoznatom pravcu:eek:...od tad se vise nikad ne setam bez pratnje svojih gorilaz.....i sto je najgore od svega nisam uspeo da zapisem broj tablica....pih!:confused:.....probao sam da ih povijam ali....
Ne treba se curciti....jer u curcu su kratke noge...tz tz i tz

Wdim da je to nesto na moj racun! Pa jel imas neki problem??
 
Eeee nije to nista...tek ce da ti se dogadjaju cudne stvari! Pa jeste dogodilo mi se i da su me napali na ulici kad sam imala 17 godina...uzeli mi sve pare....i ko za inat niko od muskaraca nije hteo da mi pomogne,a za divno cudo devojke su me opljackale:hahaha:...imala sam i lap top u kofercicu....a da ne pricam koliko novca!:lol: To je bilo ispred nekog spomenika u parku:mrgreen:,u Bostonu... isla sam da se nadjem sa nekim menadzerom...bilo je katastrofa:besna:...tada za mene! A sad na leto...dosla sam ja kod mojih U srbiju...nebitan grad...i setam ulicom,inace mora da priznam da jako pazim na svoj izgled,nije da se hvalim,ali to mi je urodjena mana da ne mogu da podnesem da mi sa izgledom nesto nije okay...i prolazim pored nekih srednjoskolki i jedna mala se isprsila kao smeta joj sto sam toooliko doterana i ko zna sta jos ....ali to je vec bilo skoro,a do tad sam vec trenirala dzudo i mala se malo zayebala u proceni :mrgreen:


Tako da ....moj savet je da ne obracas paznju...sto se kaze isprazni se sebi u bradu..nikako na glas da te cuje...jer ko zna u ovo vreme nose i oruzje....bolje se takvih sklanjaj :bye:

Ma ja bih te cuvao kao malo vode na dlanu :cmok:;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top