Kako postati svoj covek u tridesetim....

Nisam u stanu baki imam kucu u prigratskom naselju, a imam i kucu na selu deda mi prepisao sve kad je umro pre 2 godine, ja se gladi ne bojim odrastao sam na selu sa dedom, imali smo i konje i ucio me je kako da obradjujem zemlju kad sam imao 7 godina, al to sad nije bitno moj zivot se promenio za 360 stepeni.Hvala na savetu u svakom slucaju.
Recimo da si promesio taj deo zivota, verovatno ta nauka nije za tebe inace ti ne bi bilo tesko da zavrsis...pa sta? Sa 28 godina mozes da pocnes da ucis kosmologiju i da radis drugo nesto....sasvim je nevazno cime ces se baviti, ako te to ispunjava, a zbrinut si materijalno ne vidim neki veliki problem....bale...iliti batic...niko te ne sprecava ni da se bavis kriminalom, ako te to ispunjava...( naravno, moras i to da ucis...)
 
Nisam u stanu baki imam kucu u prigratskom naselju, a imam i kucu na selu deda mi prepisao sve kad je umro pre 2 godine, ja se gladi ne bojim odrastao sam na selu sa dedom, imali smo i konje i ucio me je kako da obradjujem zemlju kad sam imao 7 godina, al to sad nije bitno moj zivot se promenio za 360 stepeni.Hvala na savetu u svakom slucaju.
Evot i george kao primer i on je promasio, hoce da bude Georgije, ali se plasi azdaha i tamani ih dok su male, umesto da pusti da se tu razvije plamen i ko pravi Djordje kaze " Stani azdaho ja sam Djoka i moram da te roknem..."
Izbegava megdan, a to je vec promasaj za pravog Djokicu....zato sada pati....
 
Ako misliš da se osamostališ u 30-im nije kasno. Neki se osamostale i kasnije, sve zavisi od pozitivne i negativne stimulacije, neki je imaju u pubertetu, neki u 20-im a neki nikada. Na definisane događaje, osoba može i mora reagovati pozitivno i da promeni život. Prva stvar je prostorna i ekonomska nezavisnost. Prostije posao - rad je stvorio čoveka (jer smo mi stvoreni da bude radna snaga, hteli to mi ili ne) i životni prostor, koji će smatrati svojim. Društvena - socijalna, gledaj da budeš sa ljudima koji podstiču napredak. Nakon toga duhovna nezavisnost, odnosno preispitivanje utvrđenih verovanja i pronalaženje svog mišljenja.

Početak nove godine je dobro vreme za definisanje novih ciljeva.
,
One nemaju stimulaciju, zato novogodišnje odluke opstaju veoma malo :(
 
Nije ni sve u parama!Uostalom,možeš se uvek vratiti kući, ali malo ko to uradi.Ovde je" bog rek'o laku noć"!
Ja sam poslednja osoba na svetu kojoj treba da kazete "nije sve u parama", ja i sam koristim taj izraz a svi ljudi oko mene koji me poznaju bi rekli da ja ne volim pare, ali da bi postigao to sto zelim u zivotu pare mi trebaju, i to dosta.
 

Back
Top