Kako ljudi ne shvataju da je EU bezopasna za Rusiju dok je u čeljustima USA

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Sušao sam razne gluposti običnog sveta posebno u Srbiji kako je Rusija pogrešila što je dozvolila da se EU ujedini protiv Rusije.
Sve je to tačno ali samo površno.
Bukvalno EU je tropa sve dok je u čeljustima USA a ovim govori da će to biti decenijama još.EU je tako samo zver u čeličnom kavezu.
Ovo oružje što se šalje je dovoljan razlog da Rusi jače udaraju po Ukrajini i šire teritoriju pravdajući zbog dejstva artiljerije.
Što je duži domet artiljeriji to će biti veća teritorija Rusije u Ukrajini.
USA neće ginuti za EU kao što nije ni Rusija za Libiju.
Veliki znaju da se moraju međusobno zadovoljiti.Ono ostalo što ostane a možda i ništa ne ostane deliće EU unutar sebe.
 
AUTORSKA
Sušao sam razne gluposti običnog sveta posebno u Srbiji kako je Rusija pogrešila što je dozvolila da se EU ujedini protiv Rusije.
Sve je to tačno ali samo površno.
Bukvalno EU je tropa sve dok je u čeljustima USA a ovim govori da će to biti decenijama još.EU je tako samo zver u čeličnom kavezu.
Ovo oružje što se šalje je dovoljan razlog da Rusi jače udaraju po Ukrajini i šire teritoriju pravdajući zbog dejstva artiljerije.
Što je duži domet artiljeriji to će biti veća teritorija Rusije u Ukrajini.
USA neće ginuti za EU kao što nije ni Rusija za Libiju.
Veliki znaju da se moraju međusobno zadovoljiti.Ono ostalo što ostane a možda i ništa ne ostane deliće EU unutar sebe.
Bićete potpuno isterani iz Ukrajine, a onda i plaćati reparacije.

Izručenja Surovikina i Putina Hagu se podrazumevaju
 
Jer se formirao kargo kult koj gleda mnogo optimističnije na taj "vau" zapad nego što gledaju sami ljudi sa zapada.
Pa šta imaš da gledaš sistem u kom si se rodio i u kom živiš.

Dovoljno je da prošetaš po gradu u Cirihu, Kabulu i Beogradu i izbrojiš broj komada bačenog đubreta na ulici, i imaš sve kvantifikovano.
 
Koga briga za EU?! To je veštačka tvorevina, kao i Jugoslavija. Napravile je SAD i koriste je dok im treba. Kad im ne bude više trebala biće - kud koji mili moji. Bivši ikolonisti će ponovo pokušavati da zajašu svoje kolonije, ali će se ove u međuvremenu okrenuti Rusiji i Kini. Siromašne istočnoevropske i južnoevropske zemlje će pasti u totalnu bedu i njihovi ljudi će ići po Amerikama i Australijama - trbuhom za kruhom. Nemci će zaboraviti da su bili američki sluga i ponovo se nakačiti na ruske energente i bildati svoju ekonomiju, a preko nje i jahati po Balkanu i sličnim nedođijama da bi iskazali svoju moć i snagu. Englezi će da nastave da pljačkaju po svetu sa SAD. Severna Evropa će se opet otuđiti i izolovati i u nekom svom svetu krckati svoje zalihe energenata. Na kraju više niko osim nas u Evropi neće ni misliti na Evropu. Već je i sad tako, a kamoli neće biti kad SAD konačno izmuze i odbaci EU. Bićemo svi belosvetski prosjaci.
 
AUTORSKA
Sušao sam razne gluposti običnog sveta posebno u Srbiji kako je Rusija pogrešila što je dozvolila da se EU ujedini protiv Rusije.
Sve je to tačno ali samo površno.
Bukvalno EU je tropa sve dok je u čeljustima USA a ovim govori da će to biti decenijama još.EU je tako samo zver u čeličnom kavezu.
Ovo oružje što se šalje je dovoljan razlog da Rusi jače udaraju po Ukrajini i šire teritoriju pravdajući zbog dejstva artiljerije.
Što je duži domet artiljeriji to će biti veća teritorija Rusije u Ukrajini.
USA neće ginuti za EU kao što nije ni Rusija za Libiju.
Veliki znaju da se moraju međusobno zadovoljiti.Ono ostalo što ostane a možda i ništa ne ostane deliće EU unutar sebe.

Mi smo u velikoj zabludi misleći da je Evropa neka jadnica u raljama USA

Pre bi rekla da je bilo obrnuto, da je USA bila sluga i najamnik EUropi

EUropa je najveći svetski parazit koji je da bi živeo na tkivu plaćao USA za njihove usluge
 
Pa šta imaš da gledaš sistem u kom si se rodio i u kom živiš.

Dovoljno je da prošetaš po gradu u Cirihu, Kabulu i Beogradu i izbrojiš broj komada bačenog đubreta na ulici, i imaš sve kvantifikovano.
Sada sam se provozao Beogradom i ne vidim veliku razliku između čistoće Beograda i Pariza.
 
Samo napred, tretirajmo decu kao kusur debelim trbusinama...:roll:
meni je zao i ukrajinske djece..djeca su to ipak, bilo koje dijete imat ce traume za citav zivot...al to zapadno licimjerno preseravanje sad su ko bitna ukrajinska djeca, a ruska nisu unazad nekoliko godina, sutili su svi glavni mediji i nije bilo spinovanja ko sad..e to je problem..
 
Али ја сам тебе провалио, члан жена у црном и ЛГБТ.
А ти у шаци можеш држати то што је Путину испод сакоа!
Mmm... voli chika Siza žene u crnom... 🖤


1666189921148.png
 

Back
Top