Kako ljudi ne shvataju da je EU bezopasna za Rusiju dok je u čeljustima USA

Poruka
15.631
Ja sam ti loš kupac za prodaju Putinove propagande.
To se zove “predrasuda”, evo kako to počinje:
9D3BE3C3-581B-4038-92D1-E95683EECE09.jpeg

Poruka
15.631
Šiba inu, korgi i rasel terijer su mi omiljene rase pasa. Ali ne znam šta je Vatnik.
Podrugljiv naziv za Ruse koji koristi Druga Rusija. Počne se od ovog sa Šiba inu, pa se dođe do države koja toleriše onakve strahote kao sa klipa iznad. Posle dođu i bombe. I baš niko od bombardovanih nije nevin - ćutao je dok je ono dvoje Roma onako gnusno prebijano - one grozote sa prebijanjima su moguće zato što većina u Ukrajini smatra da je OK vezati nekog za banderu ili stub rasvete, pa tući i maltretirati jer je neko ustao na levu nogu, samo ako smisliš dobar izgovor.

Poslednja izmena:

Tvin Konza

Veoma poznat
Poruka
14.336
Podrugljiv naziv za Ruse koji koristi Druga Rusija. Počne se od ovog sa Šiba inu, pa se dođe do države koja toleriše onakve strahote kao sa klipa iznad. Posle dođu i bombe. I baš niko od bombardovanih nije nevin - ćutao je dok je ono dvoje Roma onako gnusno prebijano - one grozote sa prebijanjima su moguće zato što većina u Ukrajini smatra da je OK vezati nekog za banderu ili stub rasvete, pa tući i maltretirati jer je neko ustao na levu nogu, samo ako smisliš dobar izgovor.
Ako su kolaborirali s Rusijom, to je najmanje što treba uraditi.

Poruka
15.631
Šiba inu, korgi i rasel terijer su mi omiljene rase pasa. Ali ne znam šta je Vatnik.
@Emilia Marty @dlugomir @комшија

A ovo? Valjda ovaj sadistički monstrum u praksi pokazuje kako izgleda liberalna demokratija? Ovo sve samo zato što su ovo dvoje Romi:
(Tortura inače traje bitno duže i groznica je, ima i nastavaka, sa sve farbanjem zelenom bojom - to je standardni ukrajinski tretman za Rome)

Poslednja izmena:

Tvin Konza

Veoma poznat
Poruka
14.336

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
26.863
Mi smo u velikoj zabludi misleći da je Evropa neka jadnica u raljama USA

Pre bi rekla da je bilo obrnuto, da je USA bila sluga i najamnik EUropi

EUropa je najveći svetski parazit koji je da bi živeo na tkivu plaćao USA za njihove usluge
hijerarhija ide ovim redosledom: CENTAR JE U ENGLESKOJ KOJA KORISTI AMERIKU KAO IZVODJACA RADOVA A EVROPU KAO AMERICKU LOGISTIKU.