Kako ljudi ne shvataju da je EU bezopasna za Rusiju dok je u čeljustima USA

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.755
AUTORSKA
Sušao sam razne gluposti običnog sveta posebno u Srbiji kako je Rusija pogrešila što je dozvolila da se EU ujedini protiv Rusije.
Sve je to tačno ali samo površno.
Bukvalno EU je tropa sve dok je u čeljustima USA a ovim govori da će to biti decenijama još.EU je tako samo zver u čeličnom kavezu.
Ovo oružje što se šalje je dovoljan razlog da Rusi jače udaraju po Ukrajini i šire teritoriju pravdajući zbog dejstva artiljerije.
Što je duži domet artiljeriji to će biti veća teritorija Rusije u Ukrajini.
USA neće ginuti za EU kao što nije ni Rusija za Libiju.
Veliki znaju da se moraju međusobno zadovoljiti.Ono ostalo što ostane a možda i ništa ne ostane deliće EU unutar sebe.

friend with benefits

Obećava
Banovan
Poruka
61
AUTORSKA
Sušao sam razne gluposti običnog sveta posebno u Srbiji kako je Rusija pogrešila što je dozvolila da se EU ujedini protiv Rusije.
Bukvalno EU je tropa sve dok je u čeljustima USA a ovim govori da će to biti decenijama još.EU je tako samo zver u čeličnom kavezu.
Ovo oružje što se šalje je dovoljan razlog da Rusi jače udaraju po Ukrajini i šire teritoriju pravdajući zbog dejstva artiljerije.
Veliki znaju da se moraju međusobno zadovoljiti.Ono ostalo što ostane a možda i ništa ne ostane deliće EU unutar sebe.
Bićete potpuno isterani iz Ukrajine, a onda i plaćati reparacije.

Izručenja Surovikina i Putina Hagu se podrazumevaju

Maks od crnog luka

Veoma poznat
Poruka
12.984
Zna li se koliko dece je danas stradalo pod Putinovim bombama
Da. PACE je objavio brojke ubijenih (što je najgore, u glavnom u Donbasu) civila od početka rata i taj broj je 5,800 u glavnom odraslih ljudi.
Za razliku od toga, 8 godina granatiranja Donjecka je ubilo 14,000 preko 8 godina.

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
46.409
Jer se formirao kargo kult koj gleda mnogo optimističnije na taj "vau" zapad nego što gledaju sami ljudi sa zapada.
Pa šta imaš da gledaš sistem u kom si se rodio i u kom živiš.

Dovoljno je da prošetaš po gradu u Cirihu, Kabulu i Beogradu i izbrojiš broj komada bačenog đubreta na ulici, i imaš sve kvantifikovano.

P

PoP54

Gost
Koga briga za EU?! To je veštačka tvorevina, kao i Jugoslavija. Napravile je SAD i koriste je dok im treba. Kad im ne bude više trebala biće - kud koji mili moji. Bivši ikolonisti će ponovo pokušavati da zajašu svoje kolonije, ali će se ove u međuvremenu okrenuti Rusiji i Kini. Siromašne istočnoevropske i južnoevropske zemlje će pasti u totalnu bedu i njihovi ljudi će ići po Amerikama i Australijama - trbuhom za kruhom. Nemci će zaboraviti da su bili američki sluga i ponovo se nakačiti na ruske energente i bildati svoju ekonomiju, a preko nje i jahati po Balkanu i sličnim nedođijama da bi iskazali svoju moć i snagu. Englezi će da nastave da pljačkaju po svetu sa SAD. Severna Evropa će se opet otuđiti i izolovati i u nekom svom svetu krckati svoje zalihe energenata. Na kraju više niko osim nas u Evropi neće ni misliti na Evropu. Već je i sad tako, a kamoli neće biti kad SAD konačno izmuze i odbaci EU. Bićemo svi belosvetski prosjaci.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
37.876
AUTORSKA

Mi smo u velikoj zabludi misleći da je Evropa neka jadnica u raljama USA

Pre bi rekla da je bilo obrnuto, da je USA bila sluga i najamnik EUropi

EUropa je najveći svetski parazit koji je da bi živeo na tkivu plaćao USA za njihove usluge

Maks od crnog luka

Veoma poznat
Poruka
12.984
Pa šta imaš da gledaš sistem u kom si se rodio i u kom živiš.

Dovoljno je da prošetaš po gradu u Cirihu, Kabulu i Beogradu i izbrojiš broj komada bačenog đubreta na ulici, i imaš sve kvantifikovano.
Sada sam se provozao Beogradom i ne vidim veliku razliku između čistoće Beograda i Pariza.

spavach

Domaćin
Poruka
3.936
Samo napred, tretirajmo decu kao kusur debelim trbusinama...:roll:
meni je zao i ukrajinske djece..djeca su to ipak, bilo koje dijete imat ce traume za citav zivot...al to zapadno licimjerno preseravanje sad su ko bitna ukrajinska djeca, a ruska nisu unazad nekoliko godina, sutili su svi glavni mediji i nije bilo spinovanja ko sad..e to je problem..

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
46.409
Али ја сам тебе провалио, члан жена у црном и ЛГБТ.
А ти у шаци можеш држати то што је Путину испод сакоа!
Mmm... voli chika Siza žene u crnom... 🖤

1666189921148.png