kako je zaprositi

  • Začetnik teme Novosadanin
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

Novosadanin

Gost
Potrebna mi je mala ,slatka pomoc.
Zelim da zaprosim svoju devojku.
Kako se vec zna da je to pitanje dana, pa to samim tim i nije neko neocekivano iznenadenje,ipak zelim da taj cin bude nekako poseban i ostane joj u lepom secanju.
Razmisljao sam i o romanticnoj veceri al,mislim da to uvek moze biti poslednja opcija koja bi odgovarala
,zelim ipak nesto originalnije.
Pa molim pogotovo devojke da mi izadu u susret i
daju mi neku ideju kako bi npr. one volele da ih momak zaprosi.Pozdrav u napred!!!!
 
Sve zavisi od nje... Ja mogu da ti kazem kako bih ja volela, ali to sam ja, kod nje moze da bude sasvim suprotno... Nadam se da je do sada toliko dobro poznajes da znas sta ne treba da uradis... bar toliko... Ipak, sve u svemu, neka taj dan (ili vece) bude poseban, nemoj da razmisljas da li je glupo ono ili ovo, samo budi ono sto jesi, vazno je da se oboje osecate dobro, da ne bude pritiska, ni nervoze...
Znam da ti ovo nije bilo nista od pomoci, htela sam da probam, da ti pomognem, to je lepa stvar i ipak treba da se oslonis na svoju intuiciju. Ne brini, sve ce da bude super ako je ona prava...
 
Ovo je bas slatko od tebe!

Ne znam kako da ti pomognem, ali super je kad je neocekivano!Mene je moj dragi zaprosio dok smo spremali klopu, samo sto nisam kucu zapalila:)))

Ma mozes jednostavno da joj stavis prsten na ruku dok spava i cekas jutro da vidis reakciju, dok provali sta joj se desilo
 
Hej, ovo sa prstenom dok spava je skroz slatko :)
A imash one standardne varijante - odvedesh je na neko "vashe" mesto, tamo gde ste se prvi put poljubili, ili sl.. znam dechka koji je lepo napravio zhurku, za sve najbolje prijatelje, pa ju je tamo, pred svima, zaprosio..
Ili mozhda negde, gde cete prvi put otici zajedno, sami, neshto extremno (eh, da postoji kod nas let balonom.. :)
 
Reka,predvecerje,barka.Ti i Ona sami.Predhodno ispleten venac od poljskog cveca samo za tvoju dragu.Flasa crnog vina, dve case,u dzepu od bele kosulje filigransko srce opet za tvoju dragu...
 
meni se isto dopalo ono sa pecanjem...! bas je super fora, nisam gledala epizodu jel neko voljan da mi malo preprica kako je to u stvari bilo?????????

ma sve je super sto su ovi rekli... setila sam se jednog filma koji treba da gledam veceras ponovo sa ortakinjama. tu jedna devojka na zurci objavi svoju veridbu roditeljima pa tek onda zaprosi tipa i sve bude strawa dalje...

setila sam se i vudi alenovog filma gde onaj lik stavlja prsten u kolac...

e znas koja bi isto bila super fora??? da napravis kolacice sudbine tj. mozes jako jednostavno uzmes neki gotov kolac koji ona voli, uzmes debelu traku za uvijanje poklona /crvene boje/ na njoj napises kao sudbinu poruku :"dobicete bracnu ponudu" /to sa strane na kojoj si napisao prelepis selotejpom, da se ne daj Boze ne otruje/. obmotas oko kolaca i zalepis selotejpom i kazes joj da pomisli zelju i da procita poruku iz kolacica sudbine...

ne znam... mene bi takav kolacic obradovao... jos ako imas neki koji ima neke simbolike kao sto smo moj bivsi i ja stalno jedno drugom govorili da volimo jedno drugo vise od sampita,...

nadam se da ce se nekome svideti moj predlog...!
 
svaka cast na tome sto ste se nasli.
mozda da je upitas "da li zelis da ostarimo zajedno"?
kako god da bude, javi... da dodjemo pred opstinu da se radujemo sa vama..
srecno!
 
Lepo od tebe.
Znam za pricu kad je decko zaprosio devojku tako sto je platio bilbord na kojem su bile reci prosidbe (reci vec sam smislis) i onda su kao "slucajno" prosli tuda. Zamisli njenu reakciju.
 
e setila sam se jos necega... kad sam gledala halo oglase videla sam reklamu za stampanje balona u obliku srca.... mozda bi mogao da narucis gomilu takvih srca i da ispises na njih pitanje "oces li da se udas za mene, ......... /njeno ime/?" i ispunis njenu sobu time. znaci nekako se povezes da udjes u njenu sobu napunis time, da ona ne zna i kad otvori vrata upadne joj balon u ruke...
 
Mislim da cu za pocetak,pozeleti sve naj lepse,da vam se ostvare svi snovi,pa cak i oni koje smatrate neostvarljivim!Mozda da ucinis sledece:Da svoju sobu,napunis sa morem sveca,JOS BOLJE,ukoliko imas novca neku hotelsku sobu sa predivnim pogledom,upalis romanticnu muzikicu,vino,i bilo kakvo i skromno jelo,A U CASU DA JOJ UBACIS PRSTEN.Kada bude pila vino,nece ga videti dok joj ne dodje do usana,kada ga primeti da kleknes,i da joj odrecitujes neke stihove odanosti i ljubavi,I NARAVNO ZAPROSIS JE!Veruj da od uzbudjenja i srece,TO VECE CE VECNO PAMTITI!A POSSSSLLLLLEEEEE......ti i ona kao zarucnici ......
 
:D :D :D :D :D PA PREDPOSTAVLJAM DA JE SAD KASNO....ALO JA SAM SE ODUSEVILA!!!!!!ROMANTICNI MUSKARAC!!!!!!?PA AKO ONA OCEKUJE ONDA JE DRZI U NEIZVESNOSTI NPR.SEDAM DANA JE IZVODI NA ROMANTICNE VECERE I SL I SVE NAPRAVI TAKO DA SVAKI PUT POMISLI DA CES JE ZAPROSITI!SEDMOG DANA JE NAPOKON ZAPROSI!!Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!SRECNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :cry: :cry:
 
ona je arkana zaprosila jedno jutro u krevetu rekla mu je samo

NEGO OCES LI TI MENE DA ZENIS ILI NE???

tako mozes i ti u toq razgovora o knjigama i filmovima nenadano da je pitas i izvadis posle prsten...
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:besna::besna::besna:

Dobro, dobro, razmisliću........možda te i oženim, namoj odma tako vrištati, pa još se ni ne poznajemo dovoljno. Evo pokloniću ti jednu pesmu. :mazi:
Devojka se drugarici klela:
"Živ mi bratac, udati se necu;
Ako l' kako silom naterase,
Živ mi bratac, vencati se necu;
Ako l' kako silom naterase,
Živ mi bratac, leci snjime necu;
Ako l' kako silom,naterase,
Živ mi bratac, metati mu ne dam;
Ako l' kako silom naterase,
Živ mi bratac, vaditi mu ne dam :per:
 
Mene je moj buduci muz (ponekad govorim polumuz.. ;) ) zaprosio tako sto mi je poklonio knjigu (volim da citam) dok smo setali u sumici. Ja sam je otvorila, a unutra prsten :eek: I cula sam odozdo: hoces li se udati za mene? :heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top