kako gasite

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fixa

Veoma poznat
Poruka
12.766
jaku zaljubljenost ili ljubav, od koje nema leba;
a da nije nalaženje neke druge osobe na silu.

ako vreme leči sve,
šta radite da efikasnije, bezbolnije i brže prođe to gašenje?

lekovi, alkohol, izlasci, druženje, šetnja u prirodi, dnevna bolnica dragiše mišović, sport, štrikanje, drobite stiropor, gledate filmove...

da li vam je uvek lakše da to pregurate sa prijateljima ili sami ili zavisi od slučaja do slučaja.

koliko ste najduže gasili?
 
Sve sam , ne volim i ne mislim da neko u ovom dobu moze dati (20-25) neki extra savet ili nesto sto i sam ne znam .
Mada nisam imao bas tako fatalna iskustva , svakako da izlasci i nove devojke pomazu u prevazilazenju prekida veze , bez obzira na razlog i inicijatora .
 
kad neko drugi pridje ili neko stari ne treba ga terati mada verovatno ocesh
ne znam cini ti se preterujes ali klepi te ponekad onda nije valjda da nije
ali ako ti se opet obrati zaboravices sve?
evo pusti neke narodnjake one hardcore : )))) il sta vec isterivanje djavola nesto jako mozda ko zna
ili nista ne znam kao da se neki deo tebe malo otkine, pa makar da je sve da te neko hrani sujetom
oces da se menjas samo zato a i neces
neke licnosti se bore unutra mozda
 
ma neki tripovi
kod mene obaveze neke obicnije... odradjujem ih...
ako obaveza traje par sati eto das joj prioritet koliko mozes
i kad sam nervozna izbegavam okolinu da ne vide
sedim na krstarici gle cuda : ))
pomaze kad vidis da i drugima se to desava
rekreacija mozda neka makar da setash plivas stepenice : ))
 
Poslednja izmena:
jaku zaljubljenost ili ljubav, od koje nema leba;
a da nije nalaženje neke druge osobe na silu.

ako vreme leči sve,
šta radite da efikasnije, bezbolnije i brže prođe to gašenje?

lekovi, alkohol, izlasci, druženje, šetnja u prirodi, dnevna bolnica dragiše mišović, sport, štrikanje, drobite stiropor, gledate filmove...

da li vam je uvek lakše da to pregurate sa prijateljima ili sami ili zavisi od slučaja do slučaja.

koliko ste najduže gasili?

dorucak rucak vecera i problem rijesen :ok:
 
jaku zaljubljenost ili ljubav, od koje nema leba;
a da nije nalaženje neke druge osobe na silu.

ako vreme leči sve,
šta radite da efikasnije, bezbolnije i brže prođe to gašenje?

lekovi, alkohol, izlasci, druženje, šetnja u prirodi, dnevna bolnica dragiše mišović, sport, štrikanje, drobite stiropor, gledate filmove...

da li vam je uvek lakše da to pregurate sa prijateljima ili sami ili zavisi od slučaja do slučaja.

koliko ste najduže gasili?
Srecom po mene nisam bas zaljubljive prirode tako da sam malo puta u zivotu imala potrebu da patim za nekim.
Ne pricam o svojim osecanjima i ne ocekujem da me neko razume.Sama prebrodim sve sto me zadesi i to je to.Mislim,tako je bilo ranije dok se nisam udala,a sada imam njega i beskrajno ga volim pa ako me on nekada ostavi(puj,puj,daleko bilo) paticu,vristacu i plakacu do kraja zivota.
 
jaku zaljubljenost ili ljubav, od koje nema leba;
a da nije nalaženje neke druge osobe na silu.

ako vreme leči sve,
šta radite da efikasnije, bezbolnije i brže prođe to gašenje?

lekovi, alkohol, izlasci, druženje, šetnja u prirodi, dnevna bolnica dragiše mišović, sport, štrikanje, drobite stiropor, gledate filmove...

da li vam je uvek lakše da to pregurate sa prijateljima ili sami ili zavisi od slučaja do slučaja.

koliko ste najduže gasili?

pa eto radi sve to sto si nabrojao samo zaobidji bolnicu .....sve je lakse u drustvu prijatelja ....jer kad si sam misli ti idu u nezeljenom pravcu ..ovako kad si u drustvu zezanje i to ...zaboravis na sve :)
 
jaku zaljubljenost ili ljubav, od koje nema leba;
a da nije nalaženje neke druge osobe na silu.

ako vreme leči sve,
šta radite da efikasnije, bezbolnije i brže prođe to gašenje?

lekovi, alkohol, izlasci, druženje, šetnja u prirodi, dnevna bolnica dragiše mišović, sport, štrikanje, drobite stiropor, gledate filmove...

da li vam je uvek lakše da to pregurate sa prijateljima ili sami ili zavisi od slučaja do slučaja.

koliko ste najduže gasili?

suzama uglavnom :)
 
a kako si to radila, šta je to to?

Nisam radila nista.Ako sam nekog dana bila tuzna -bila sam.Ako sam zelela da mislim na njega citav dan,to sam i radila.Nisam bezala od osecanja koja imam vec sam se trudila da ih razumem.U zivotu sam osetila pravu,istinsku tugu i to sto me je ponekad,ostavio neki momak nisam dozivljavala dramaticno vec kao sastavni deo zivota.
Mada,ja mozda i nisam pravi sagovornik za temu o osecanjima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top