kako gasite

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hahah samo nemoj da posle imas pricu u slikama :malav:
kada-ti-maloletna-cer.jpg
 
Ne gasim,što bi gasio ?
Ne raspirujem,pa nek tinja.
Uvek se samo ugasi...

zato što si u nekom trenutku shvatio da ti to tinjanje počinje da pravi ozbiljnije probleme, tipa ne spavaš danima noćima, mnogo počneš da pušiš, slab aptet i tako te stvari, a o psihi da ne pričamo. i onda ukapiraš da moraš nešto da predzumeš da se vratiš u normalu, a ne možeš da se vratiš u normalnu dok to tinja. i tinja. i tinja. i tinja. i nikako da se ugasi; a zdravlje propada. eto zato nekad moraš da gasiš, a ne da pustiš samo da prođe.

kontam da je prvi korak da zapušiš sve kanale odakle dolaze stimulusi, to pomogne, ali nije dovoljno. pa pitam ako ste imali takva iskustva šta preduzimate tada.
 
zato što si u nekom trenutku shvatio da ti to tinjanje počinje da pravi ozbiljnije probleme, tipa ne spavaš danima noćima, mnogo počneš da pušiš, slab aptet i tako te stvari, a o psihi da ne pričamo. i onda ukapiraš da moraš nešto da predzumeš da se vratiš u normalu, a ne možeš da se vratiš u normalnu dok to tinja. i tinja. i tinja. i tinja. i nikako da se ugasi; a zdravlje propada. eto zato nekad moraš da gasiš, a ne da pustiš samo da prođe.

kontam da je prvi korak da zapušiš sve kanale odakle dolaze stimulusi, to pomogne, ali nije dovoljno. pa pitam ako ste imali takva iskustva šta preduzimate tada.

izlazis sa drustvom. to ti je lek, nikako se ne zatvarati u 4 zida
 
zato što si u nekom trenutku shvatio da ti to tinjanje počinje da pravi ozbiljnije probleme, tipa ne spavaš danima noćima, mnogo počneš da pušiš, slab aptet i tako te stvari, a o psihi da ne pričamo. i onda ukapiraš da moraš nešto da predzumeš da se vratiš u normalu, a ne možeš da se vratiš u normalnu dok to tinja. i tinja. i tinja. i tinja. i nikako da se ugasi; a zdravlje propada. eto zato nekad moraš da gasiš, a ne da pustiš samo da prođe.

kontam da je prvi korak da zapušiš sve kanale odakle dolaze stimulusi, to pomogne, ali nije dovoljno. pa pitam ako ste imali takva iskustva šta preduzimate tada.

ne moras da se preopterecujes s poslovima
 
jaku zaljubljenost ili ljubav, od koje nema leba;
a da nije nalaženje neke druge osobe na silu.

ako vreme leči sve,
šta radite da efikasnije, bezbolnije i brže prođe to gašenje?

lekovi, alkohol, izlasci, druženje, šetnja u prirodi, dnevna bolnica dragiše mišović, sport, štrikanje, drobite stiropor, gledate filmove...

da li vam je uvek lakše da to pregurate sa prijateljima ili sami ili zavisi od slučaja do slučaja.

koliko ste najduže gasili?
pazi najbitnije da ne znas..klin se klinkom izbija..i to nije na silu to je normalan proces
 
jaku zaljubljenost ili ljubav, od koje nema leba;
a da nije nalaženje neke druge osobe na silu.

ako vreme leči sve,
šta radite da efikasnije, bezbolnije i brže prođe to gašenje?

lekovi, alkohol, izlasci, druženje, šetnja u prirodi, dnevna bolnica dragiše mišović, sport, štrikanje, drobite stiropor, gledate filmove...

da li vam je uvek lakše da to pregurate sa prijateljima ili sami ili zavisi od slučaja do slučaja.

koliko ste najduže gasili?

Jos gasim, pocelo da se vraca, a ne mogu da sprecim to :(
Ima par godina, i jos nista od toga..
Nalazenje drugih ne pomaze. A i ne traje. Ne zanima me prosto. Na kraju cu stvarno da ostanem sama, lakse je. :/
Ne znam u cemu je fora. Znam samo da mi fali on.. Kao i prvog dana kad se sve raspalo.
 
Ovo kao ona riba genije na drugoj temi sa pitanjem "posle koliko vremena u vezi se zalljubite, a posle koliko počnete da volite". :roll:

Živiš i ponašaš se u skladu sa svojim osećanjima i željama. A ako želiš da se ubiješ, onda imaš moj blagoslov. Što manje idiota na planeti, bolje.

Na ovoj planeti ima 7 milijardi ljudi i nešto kusura pride. U Srbiji živi oko 7 miliona ljudi. Uoči razliku između 9 i 6 nula. Pa opet ljudi u Srbiji nekako uspevaju da u najvećoj meri nađu "ljubav svog života" u okviru tog hiljaditog dela ukupne populacije sveta.... zanimljiva koincidencija, ne?

Sve je u glavi. Ako shvatiš da je prosto matematički nemoguće da postoji samo jedna "prava", završio si poso.
 
Ovo kao ona riba genije na drugoj temi sa pitanjem "posle koliko vremena u vezi se zalljubite, a posle koliko počnete da volite". :roll:

Živiš i ponašaš se u skladu sa svojim osećanjima i željama. A ako želiš da se ubiješ, onda imaš moj blagoslov. Što manje idiota na planeti, bolje.



Sve je u glavi. Ako shvatiš da je prosto matematički nemoguće da postoji samo jedna "prava", završio si poso.

:think:
 
Jos gasim, pocelo da se vraca, a ne mogu da sprecim to :(
Ima par godina, i jos nista od toga..
Nalazenje drugih ne pomaze. A i ne traje. Ne zanima me prosto. Na kraju cu stvarno da ostanem sama, lakse je. :/
Ne znam u cemu je fora. Znam samo da mi fali on.. Kao i prvog dana kad se sve raspalo.

Nisam znao. Mislio sam da si srećna.
 
jaku zaljubljenost ili ljubav, od koje nema leba;
a da nije nalaženje neke druge osobe na silu.

ako vreme leči sve,
šta radite da efikasnije, bezbolnije i brže prođe to gašenje?

lekovi, alkohol, izlasci, druženje, šetnja u prirodi, dnevna bolnica dragiše mišović, sport, štrikanje, drobite stiropor, gledate filmove...

da li vam je uvek lakše da to pregurate sa prijateljima ili sami ili zavisi od slučaja do slučaja.

koliko ste najduže gasili?

секс дрога алкохол насиље и страх

шта знам, како кад
некад ми се ваља затворити у кућу, замрачити прозоре и не устајати
слушати музику, нешто и пити

а некад само идем, не стајем, свуда стижем

све зависи како ми дође

тренутно бих да се селим.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top