Kako GA dirate?

kupina:
Zene: kako dirate Njegovog NJEGA i Njega samog? Koje su erogene zone najcesce kod muskaraca? Kako ih dovodite do...ah!ih!oh!joooj!

Muski: a kako bi vi da GA diramo? kako GA vi sami dirate?

ajd sad ko sme da progovi :)

Uglavnom NEDOZVOLJAVAM da ga riba cima ! ( uglavnom oce da ga iscupa , kao da nije njeno:lol: ) , ili redje dozvolim ako vidim da joj ide od ruke !:lol:

Ja sam svoj najbolji majstor ! Znam sta mu godi !:lol: :lol:
 
Petar_Pan:
Ma to je pravo pitanje... devojka zeli da nauci... i to je vrlo pozitivno... treba joj pomoci... tj nauciti... :lol:

Vidi recimo da su na glavi nalazi veliki broj receptora... i taj deo je najosetljiviji... ako ga direktno diras...nasuvo... meze cak i da boli... zato bolje izbegavaj direktno diranje glave... ili ga praktikuj samo u slucajevima dobre podmazanosti...
Izmedju galve i da prostis kozure :lol: se malazi opet neka tanka kozica koja ih povezuje... i zatezanjem "kozure" ti ustvari zatezes kozicu... koja daje impuls receptorima na glavi... i to stvara osecaj prijatnosti....tj Oh, ah, joj...kako ti rece :lol:
trebas umeti proceniti snagu kojom treba da drkas... a to je tolika da zateze kozicu.... Sad opet to je malo i individualno... neki vole jace neki slabije... ali ako to radis preslabo... onda nije dovoljno lepo... zato slobodno stisni i radi...
Daklem 2 stvari bitne... 1. da se to zateze... 2. da ne boli... i ajd mozda i 3. da ne prekidas....
Mada naravno u svemu tome igra i psihicka dimenzija... ali to je vec neka druga prica...(samo deluj kao da uzivas kad to radis, a nikako da ti je mrsko, da te mrzi ili nesto slicno)

E sad za dalje informacije... :roll: :lol:

Pero, Pero bas lepo od tebe sto si nas uputio u tematiku....Jos mi samo praksa fali....Hahaha!
 
da se ne lazhemo...ja moj najvishe volem da diram s onom rukavicom za tushiranje...znash onu shto pravi avon...nekako mi potaman gruba...josh kad je nasapunjash...super ugodjaj...volim da ga diraju dole negde na testisima...to me pomalo i giliche pa sam sav usplahiren...ono shto me giliche bi htelo da prestane a opet ono shto mi daje erekciju bi telo da nastavi...nekako kad se to izbalansira bude savrsheno...

kaaakva tema...huh...
 

Back
Top