Quantcast

Kafana MEČ LOPTA vol.3

ambidekster65

Buduća legenda
Moderator
Poruka
45.795
https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2019&mm=11&dd=18&nav_id=1619013

"Obraćam se onim ljudima koji cene sve što moj sin radi, a to je siguran sam više od 95 posto našeg normalnog naroda. Ja im kažem da će Novak Đoković biti najbolji teniser svih vremena i dok to ne postigne i obori sve rekorde koji su preostali, neće prestati da igra tenis", rekao je Srđan Đoković
Ako se to, daj Bože, desi mislim da neće ni tada prestati igrati tenis. Igraće sve dok ga zdravlje bude služilo.

Poslednja izmena:

radyu5

Poznat
Poruka
9.938

radyu5

Poznat
Poruka
9.938
Imao je, kako nije imao konkurenciju. Odraz njegovog teniskog znanja mogao se videti u mečevima protiv Federera gde je izgubio 2:1, ali je Federeru napravio problem u trećem setu i umalo ga nije pobedio. I sve to sa svojih 36 godina, a Federerovih 26.

Kiki_GNR

BUNTOVNA S RAZLOGOM
Poruka
413.360
Vreme je definitivno, msm da ce neko od njih uzeti GS sledece godine. Mozda i vise njih :D

Mada i veliki threesome :lol: ce da uzme nesto sigurno.

Bice zanimljiva sezona, tesko je prognozirati. Rafa verovatno izjednacava Rogerov rekord :eek:
Hvala bogu da neko konačno realno sagledava situaciju :D
Rafa možda izjednači ako ne bude povređen za RG...za ostale GS nisam sigurna.

Mladi su shvatili da moraju da rade da bi se dočepali titula.

Biće, biće veoma zanimljivo :D

ИЛКЕ*

Iskusan
Poruka
6.866
Ови жутокљунци су играчи за један меч или турнир. Има да истегну муда док не почну да побеђују у континуитету. Бљесну па се угасе. Жив пример Медведев.

ИЛКЕ*

Iskusan
Poruka
6.866
zar je potrebno?
za velike duele dovoljna su dva velikana.

seti se navratilove i stefi graf
pa monike i stefi graf

a pre njih kris evert i navratilove..

to su bili mecevi u kojima sam uzivao
Не спорим квалитете ни једног ни другог. Али имати конкурента који има само пет-шест ГС и два конкурента који заједно имају 40 ГС је немерњива конкуренција.
Што се тиче женског тениса у оно време била је заиста жестока конкуренција. Ја сам више пратио женски тенис због Монике, него мушки у коме смо имали само Бобу Живојиновића. Пилић и Франуловић су нешто старија генерација, чини ми се.
Оно успут само да приметим: Кад ставим на вагу колико сам волео Монику и колико волим Новака, за длаку претеже Моника: :heart: Волео сам после и ону малу пиздy Докићку. :lol: