Quantcast

такмичење на тему СИМБОЛИКА МОСТА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vučji čopor

Buduća legenda
Moderator
Poruka
47.299
Победница нашег предходног такмичења Pages нам је задала нову тему врло широког схватања моста, не само као аритектонског дела, него као симбола повезивања, комуникације, надилажења препрека, веза итд
Правила су непромењена.
1. Право учешћа имају сви чланови форума.
2.Шаље се по једна фотографија.
3. Фотографија мора да буде сопствено ауторско дело и да није раније објављивана.
4.Фотографија мора да буде у формату од 800 пиксела по дужој страни.
5.Јединица за гласање је 1 поен, а број поена који нам стоји на располагању се утвеђује приликом постављања гласања.
ФОТОГРАФИЈЕ СЕ ШАЉУ МЕНИ НА ПП А РОК ЗА СЛАЊЕ ЈЕ СУБОТА 30. НОВЕМБАР
Ево и неких примара шта све улази у ову тему
мост Вијетнам.jpg

мост.jpg

Poslednja izmena:

Moghrion

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.139
naročito za neke od nas koji fotkamo telefonom :/
Е, знаш да сам ја једно верем само телефоном сликао за такмичења? и да су по неке боље пролазиле него неке од ових којима се овако хвалим...

vučji čopor

Buduća legenda
Moderator
Poruka
47.299
danima razmišljam o ovoj temi
kada sam rekla da je teško napraviti telefonom nešto dobro, mislila sam na fotografiju mosta, pravog mosta
a sada počinjem da se pitam da li bi to bila promašena tema
teško je ipak ubosti tu simboliku, ne fotografisati ono što je očigledno- običan prikaz mosta
i mislim da ću ovo takmičenje preskočiti : )
А зашто не би направила фотографију на начин који показује идеју повезивања, на пример?

хероина

Buduća legenda
Poruka
39.382
А зашто не би направила фотографију на начин који показује идеју повезивања, на пример?
pokušaću
samo me interesuje da li će fotke mosta kao građevine biti prihvaćene za takmičenje?
ne bih trošila vreme na stvaranje nekog simbola, ako mogu da pošaljem fotku mosta : )

vučji čopor

Buduća legenda
Moderator
Poruka
47.299
pokušaću
samo me interesuje da li će fotke mosta kao građevine biti prihvaćene za takmičenje?
ne bih trošila vreme na stvaranje nekog simbola, ako mogu da pošaljem fotku mosta : )
Наравно Хероина да су за такмичење. Мост јесте наша тема , али су добро дошле и оне фотоградије које га посматрају шире од само грађевине.

хероина

Buduća legenda
Poruka
39.382
Симболика моста говори о томе да није довољно окачити слику некаквог моста и сматрати да је то - то.
slažem se
zato ipak neću učestvovati
isto je bilo i sa miholjskim letom, bilo je dosta slika koje su prikazivale kalendarsko leto, a ne miholjsko, odnosno kombinaciju jesenjih motiva i sunca

vučji čopor

Buduća legenda
Moderator
Poruka
47.299
Симболика моста говори о томе да није довољно окачити слику некаквог моста и сматрати да је то - то.
То је већ на аутору Фабрико колико ће успети да нам фотографијом дочара идеју..

Poruka
20.223
slažem se
zato ipak neću učestvovati
isto je bilo i sa miholjskim letom, bilo je dosta slika koje su prikazivale kalendarsko leto, a ne miholjsko, odnosno kombinaciju jesenjih motiva i sunca
Моја слика била је једна од тих без сувог лишћа. Нисам баш одушевљена буквалним приказима.

Zauz

Elita
Poruka
15.223
^Bila bi pogodjena tema,simbolicni most izmedju proslosti,buducnosti,sadasnjosti sto se tice ljudi a reka kao most izmedju proslog vremena,sadasnjeg,onog koje ce tek doci kada poraste.(Odakle si uzeo sliku,izvanredna je?)

Najjednostavnija tema ikada,covek ne moze da se odluci koju sliku da posalje - kako ovo neko moze da ne razume stvarno je potpuno neshvatljivo.

Ili je to dvoumljenje zbog nemogucnosti mnogih da se shvati percepcija drugih koji vide simboliku mosta?
Osoba koja slika vidi simboliku mosta,osoba koja treba da glasa ne vidi a onda se desi haos?
Ako neko ne razume moze da se objasni posle glasanja,na temi proglasenja pobednika a stvarno nema sta da se ne razume jer je ovo toliko siroko,jednostavno da jednostavnije ne moze.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.