Kafa

  • Začetnik teme Eyesburn girl
  • Datum pokretanja
Eyesburn girl:
Volite li da pijete kafu i kakvu?! Negde sam procitala da raste izbegavaju kafu i iskreno nije mi jasno zasto. Bez kafe nekad ne mogu da ustanem...

To je zato što si frik. Kako ja mogu da ustanem laganica...? Ma je*ala vas bre kafa... :roll:
 
Eyesburn girl:
Volite li da pijete kafu i kakvu?! Negde sam procitala da raste izbegavaju kafu i iskreno nije mi jasno zasto. Bez kafe nekad ne mogu da ustanem...


Da,volim kafu.Najvishe volim da je pijem posle ruchka ili posle bilo kog jela...svejedno je...
Samo mi ne prija kada je popijem na prazan stomak...uvek me boli zeludac :)
 
ja idem samo u coffee dream kad nece da mi prave kafu u ironu i greenetu [obichno posle 22-23 h]....shto se tiche kafa, prekopirali su greenet...
bash sam sinoc bila tamo i pila sam plazma-chokolada shake...bolji je u ironu...
 
Hytro & Sa Stylom:
Uhuhuu... jao sto ja imam pricu... kako sam se jedno zaebo s tim kofeinom na prazan stomak... auuuu... jesen 2003... znachi puklo me, jedva sam se ziv vratio kuci sa skole... :lol:


o tome ja pricham...:mrgreen:
znala sam i zashto, znam josh uvek ... ali samo otprilike....
 
kafu sam prestao da pijem pre 2 godine iz zdravstvenih razloga, a treso sam se 2 dana zbog krize od zavisnosti......... uopste me ne privlaci vise i samo mi smeta kad je probam
 

Back
Top