Kada se žene najviše nerviraju?

Ne smem da kazem :P
Jelenak je buba mnogo smesna :P
Leti i tesko upravlja i ispresecam se kad ga vidim onako kao bombardera i pokretnu tvrdjavu,a onda se smejem i simpatican mi je :P
Toliko je glasan,a nije strasan :P
Ne volem bube....osim kad su smesne :P

Ej,ali leti...da ne verujes :P:eek:

:P

Nema veze sa tim.
Imala je davno i neka Hrvatska serija sa istim imenom, o nekom lanetu.......
A nije ni pivo....
Što ne smeš da kažeš? Ajde slobodno.
 
Ljubac za sve ..:mrgreen:
Bilo juče na TV-u u jednoj od bla-bal jutarnjih emisija komentarisale novinarke kao neko istraživanje da muškarcima ništa ne znači kad im žena kaže izvini za nešto a ženama kao mnogo znači obrnuto,čaknavodili kao otkucaje srca,koji su ubrzaniji kod žene i takoe neke fiziološke stvari i slično.
 
Ljubac za sve ..:mrgreen:
Bilo juče na TV-u u jednoj od bla-bal jutarnjih emisija komentarisale novinarke kao neko istraživanje da muškarcima ništa ne znači kad im žena kaže izvini za nešto a ženama kao mnogo znači obrnuto,čaknavodili kao otkucaje srca,koji su ubrzaniji kod žene i takoe neke fiziološke stvari i slično.

E,goxy....svasta ima na TV.....

Reci izvini nista ne znaci samo ako se izgovori reda radi.
Mocna je to rec,kad je prava.

A prava je kad je od srca.


No...nije strasno uciniti nepravdu,ali je strasno ne umeti izvinuti se...izviniti se ;):P


i tako...

e,odo ja....:P
 
Ja sam trenutno na strani juneta, tj pozoriste je put do zenskog srca, jer mora se spojiti ono sto zeli sa onim sto zamislja i onim sto umislja i onim sto prica i onim sto su joj pricale drugarice ....
U tom pozoristu joj treba dati vremena izmedju cinova da pohvata radnju....

A moze i suprotno , a to je postavis predstavu tako da odgovara pretpostavljenim zamisljenim, umisljenim, napricanim, savetovanim i ostalim ocekivanjima i vozis sa premisom "izvinite , nemam pojma sta mi se desava".....(ovu recenicu nikad ne upotrebljavati kod saobracajne policajke , odmah se priseti sta joj trenutno fali)....


I tu ima nivoa, pa se moze upotrebiti i sujeta , tj ljubomora, tj kontra, tj frustracija, tj zahvalnost...
Ili se promasiti ako osoba nije sujetna (tesko koja zena to nije) ili je frustracija veca od sujete, ili je kontra veca od sujete ili je kontra veca od frustracije i tako neke kombinacije...

I naravno prvo pravilo hirurga , je anestezija, tj pacijent ne sme imati pojma o seciranju njegovog mozga.
A kad zelite da znate da je pacijent pod operacijom , a ima i takvih situacija, kad zelite da ozbiljnije napravite vezu sa njom, onda uvek nadjite vremena da rukom na bolno mesto unesete malo topline i oslonca....
Ove danasnje mrze iz dna duse kad osete da su pacijenti, a jos vise kad osete da imate slem na glavi pa ne mogu one vas da operisu....
---------------------------------------

A za nerviranje, ako nema koristi , onda je korist u nerviranju , tj skretanju paznje...
Cudno zvuci, ali uvek imajte rezervni razlog za nerviranje...
Tako da ako se zensko nervira zbog neke stvari, uvek ubacite drugu , ako vam ova prva ne odgovara...
Makar ne bila istinita, sto je i pozeljno...
NErviranje sto je zakasnio na sastanak je totalno sitno ako se posumnja da je sa drugom u vezi...
I cuda mi cudnog, ali kad se ispostavi da nije, onda je celom operacijom samo spreceno czvonkanje zbog kasnjenja na sastanak...

E sad doziranje i biranje sta kad, to vam prepustam da se ucite sami...
Ovo je bilo cisto da se pokaze da tema ima koristi, jer danas ovi mladji nista ne rade niti ukljuce mozak ako nema ocigledne koristi na prvu loptu...
 
pre svega me nerviraju glupi muskarci koji svoje znanje o zenama kupe na tv pink,zenskim/muskim tupavim casopisima sa maloumnim savetima i misle da su popili svu pamet sveta. nazalost,sve ih je vise,sire se brze no crna kuga u doba justinijana, tako reci pandemija sporomislecih mediokriteta. nervira me kad neko komplikuje stvari vise nego sto je potrebno...jer eto tako mu dunulo.

a od svakodnevnih stvari, nervira me i jako se naljutim kad mi neko izbrise listu pesama na winampu, i u opste kad mi se dira kompjuter bez pitanja. kad mi pojede/popije poslednji komad odredjene hrane ili pica iz frizidera,a lepo sam u vise navrata napomenula da se ne dira i kad kazem kupi crni caj a dobijem zeleni :neutral: ostalo se da dogovoriti. u hranu i kompjuter se ne dira!
 

Back
Top