Kada se žene najviše nerviraju?

U poslednje vreme me strasno nervira taj gubitak zenske lukavosti, koja nas je vekovima krasila :). Deluje kao kategorizacija, ali ne zelim tako da budem shvacena, jesam ja na strani zena, naravno..ali danasnje devojke su postale suvise "muskaraste", silom nekih prilika..i to im ne stoji. Druga grupacija je ona sto trepce, poznaje sva fensi mesta u gradu..itd..Licno, odusevim se kada vidim devojku koja ponosno nosi nefensi, nefirmirane komade garderobe, ali SVOJU..a kroz tu odliku se uvek da provuci fina doza lukavosti, da vladamo iz senke :)..a da oni i ne osete. Ne kaze se dzaba: "Umiljato jagnje, dve mame sisa :)".
 
Ja baš mislim da ste krajnje lukave i proračunate danas u odnosu na ranije...

To ti se cini..samo smo glasnije :D, nego pre. Uvek je vazilo ono, muskarac je glava kuce, ali je zena vrat..samo sto se sada busamo, hocemo na silu da isteramo to da smo mi "emancipovane"..a opet smo slabe, bar vecina koje ja poznajem. To su oduvek bili ti musko-zenska odnosi, Venera, Mars..bla,bla..
 
Poslednja izmena:
Pitanje..jesi li ozenjen? Mozda nekim..kosmickim bicem, ili..? Pre ili kasnije, svaki muskarac se ozeni tim kosmickim bicem, koje se, ako doticni nema srece, pretvori u azdaju koja bljuje vatru ;). Opet pitanje..cime te kosmicka ocarala, prevela zednog preko vode da je vodis direkt kod maticara..pa, ta mora da ima mozga..makar zere :D?
Nisam oženjen...:cool:
 
Smeker i kuler je onaj ko ume da na smekerski i kulerski nacin pokaze naklonost, a taj nacin postoji, samo treba svaki muskarac da se potrudi da ga otkrije i primeni.:)

potpisujem....
dobro su mi poznati likovi koji se gube i mucaju u drustvu lepih devojaka.tada mi ih je bas bas nekako zao....kao mala deca...zalosno ali ima toga dosta
zadrzati dostojanstvo pa makar dobio ne kao odgovor!
 

Back
Top