Kada se žene najviše nerviraju?

Nemoj se vatati za 1 primer..gledate garderobu..a necemo se lagati ne mozes proci pored kafica da se ne snimaju mobilni i sta se pije..kompleksasi na sve strane..sigurno se ne traze frajeri koji pecaju i uzivaju u prirodi..ja imam samopouzdanja i previse ali kad mi se riba svidi ja moram glumiti da mi se ne svidja da bi je dobio..to ti zelis i zato su svi u qrcu:ok:
 
Pokazati naklonost i pogubiti se i lupati gluposti razlicite su stvari i obe nemaju veze sa materijalnim stanjem.
Mobilne ti shmekaju jadnice koje nisu u stanju da zarade sebi dobar telefon. Isto je i sa kolima. Obracajuci paznju na takve, stices naopak utisak o zenskoj populaciji u kojoj je podela na takve i normalne u najmanju ruku pola pola.
 
Ja obracam paznu na sve ljude oko sebe..na svakog ko prodje i na reakcije onih koji ih gledaju..u beogradu a i sire je 99% takvih..jer ostatak i ako nije takav mora se utopiti u masu sa kojom sedi..ili ce izgledati kao da je pao s marsa..ja ne pricam u lupetanju nego iskljucivo o onom sto je najbitnije..da pokazes da ti se neko dopada..nista dalje..tako to ne ide..moras glumiti shmekera coolera da ona ima osecaj da je ona birala i odvojila dobrog frajera:ok:
 
Smeker i kuler je onaj ko ume da na smekerski i kulerski nacin pokaze naklonost, a taj nacin postoji, samo treba svaki muskarac da se potrudi da ga otkrije i primeni.:)

pametno Jeko.
znam jednog starog smekera, Izraelac, mnogo sam mu voleo cerku a i obojica smo se gotivili. E tip je, em sto je preziveo holokaust nego je i ratovao po tim izraelskim ratovma i pala granata negde blizu njega i eto, malo nesto ogluveo.

On ti, kad god mu zena udje u svoju epizodu, smekerski i vrlo blagonaklono skine onaj aparat za slusanje na sto i samo se smiska.
Kaze da bez aparata cuje i nesnosno zujanje u usima, al mu to tad dodje ko pesma.

Moze tu i tehnologija da pomogne kao sto vidis :)
 
Nemoj se vatati za 1 primer..gledate garderobu..a necemo se lagati ne mozes proci pored kafica da se ne snimaju mobilni i sta se pije..kompleksasi na sve strane..sigurno se ne traze frajeri koji pecaju i uzivaju u prirodi..ja imam samopouzdanja i previse ali kad mi se riba svidi ja moram glumiti da mi se ne svidja da bi je dobio..to ti zelis i zato su svi u qrcu:ok:

moj frajer peca i uziva u prirodi ;p
 
Iz vašeg ličnog iskustva........

Kad prođe rasprodaja, a ne stignu da kupe to što su 'tele?
Kad im zagori gibanica?
Kad otkinu na neke cipele, a nema njihov broj?
Kad auto širok 1,7 m teba parkirati na parking mesto široko svega 2,7m?
Kad komšinica sa trećeg sprata za 2 meseca smrša duplo više od nje?
:think:

Koliko sam primetila zene se najvise iznerviraju kad im kazes da nisu u pravu.
Kad toliko zele negde da idu,a nikako da nadju odgovarajucu haljinu( tad cak i placu :eek: )

Kad trac i tracarenje ( sto vrlo ozbiljno shvataju i posvecuju mu se ) odbacis i ne zelis da tracaris,vec udaris po zezanju( to posebno ne vole kad im zena uradi :P )

Toliko sam primetila,bar u mom iskustvu sa zenama je tako :P

p.s. cast izuzecima,a ima ih :P
 
1.kad očekuju da budem majstor kulinarstva
2.kad očekuju da izgledam kao sa žurnala
3.kad očekuju da sam virtuoz u krevetu
4.kad očekuju da sam najbolji pedagog za djecu
5.kad očekuju da sam strpljiva pred problemima svekrvine bašte
6.i kad očekuju svih 5 tačaka odjednom
 
Nemoj se vatati za 1 primer..gledate garderobu..a necemo se lagati ne mozes proci pored kafica da se ne snimaju mobilni i sta se pije..kompleksasi na sve strane..sigurno se ne traze frajeri koji pecaju i uzivaju u prirodi..ja imam samopouzdanja i previse ali kad mi se riba svidi ja moram glumiti da mi se ne svidja da bi je dobio..to ti zelis i zato su svi u qrcu:ok:


Mislim da se tebi svidja da moras...ili ti se svidja da trce za tobom,ali riba ti se ne svidja.:P

Kad gledam utakmicu, sve mi ravno do Kosova, a onda pocnem da se nerviram zbog Kosova.

Pa nemoj ici do Kosova unazad...:P

Zar je moguća takva situacija da žena nije u pravu?! :eek:

E kad tako otvoris okice svasta mi padne na pamet....:P:rotf:;)
 

Back
Top