Quantcast

Kada nestane novca i hrane?

27E

Legenda
Poruka
50.242
imam drugara starijeg, vec nekoliko godina bez posla. sad je vec dogorelo do nokata. radi po mesec, dva kao obezbedjenjak, za sica lovu oko 18.000,

tu skoro kaze `dodje mi da i ja stavim carapu...`

valjda nece, a i da oce ima odma da ga uvate, posten covek nema perspektive u kriminal

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
... i svako da nosi majcu sa svojim nickom. Štampajte dok ima para... :mrgreen:

Takođe, dogovorićemo se za način na koji se dodeljuju reputacije i ban. :)

P.S. Najbolje bi bilo da zakupimo Skupštinu... :hahaha:
Бојим се псовки и инцидената у тренуцима интелектуалне инфериорности жутих појединаца. Такође доводи се у питање учешће формаша из сепаратистичких и геноцидних држава. То пословником треба забранити да се не заврши ко са господином Пунишом Рачићем :lol:

Appel

Iskusan
Poruka
5.689
Бојим се псовки и инцидената у тренуцима интелектуалне инфериорности жутих појединаца.
A plašiš se, *i***, a?! :hahaha::hahaha::hahaha:

Такође доводи се у питање учешће формаша из сепаратистичких и геноцидних држава. То пословником треба забранити да се не заврши ко са господином Пунишом Рачићем :lol:
Braćo Hrvati, čuli ste, smišljajte nove nickove doj je vreme. :mrgreen:

Poruka
20.641
Бојим се псовки и инцидената у тренуцима интелектуалне инфериорности жутих појединаца. Такође доводи се у питање учешће формаша из сепаратистичких и геноцидних држава. То пословником треба забранити да се не заврши ко са господином Пунишом Рачићем :lol:
Јозо дај воде:per:

Мени погрдан назив, а хрватима ''браћо''. Ако је тако колега онда ''My name is Racic, Punisa Racic'' :mafijas:
:ceka:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.