Kada nestane novca i hrane?

imam drugara starijeg, vec nekoliko godina bez posla. sad je vec dogorelo do nokata. radi po mesec, dva kao obezbedjenjak, za sica lovu oko 18.000,

tu skoro kaze `dodje mi da i ja stavim carapu...`

valjda nece, a i da oce ima odma da ga uvate, posten covek nema perspektive u kriminal
 
... i svako da nosi majcu sa svojim nickom. Štampajte dok ima para... :mrgreen:

Takođe, dogovorićemo se za način na koji se dodeljuju reputacije i ban. :)

P.S. Najbolje bi bilo da zakupimo Skupštinu... :hahaha:

Бојим се псовки и инцидената у тренуцима интелектуалне инфериорности жутих појединаца. Такође доводи се у питање учешће формаша из сепаратистичких и геноцидних држава. То пословником треба забранити да се не заврши ко са господином Пунишом Рачићем :lol:
 
Бојим се псовки и инцидената у тренуцима интелектуалне инфериорности жутих појединаца.

A plašiš se, *i***, a?! :hahaha::hahaha::hahaha:

Такође доводи се у питање учешће формаша из сепаратистичких и геноцидних држава. То пословником треба забранити да се не заврши ко са господином Пунишом Рачићем :lol:

Braćo Hrvati, čuli ste, smišljajte nove nickove doj je vreme. :mrgreen:
 
Бојим се псовки и инцидената у тренуцима интелектуалне инфериорности жутих појединаца. Такође доводи се у питање учешће формаша из сепаратистичких и геноцидних држава. То пословником треба забранити да се не заврши ко са господином Пунишом Рачићем :lol:

Јозо дај воде:per:

Мени погрдан назив, а хрватима ''браћо''. Ако је тако колега онда ''My name is Racic, Punisa Racic'' :mafijas:

:ceka:
 

Back
Top