Кад се враћа Шешељ у Србију

Bio je profesor na političkim naukama u Sarajevu i predavao je nekoliko predmeta-ja se ne služim ničim,nema za tim potrebe-govorim istinu .
Šta ,to te pogađa?:dontunderstand:

Погађа ме лаж, али навикавам се ...:roll:

У Сарајеву је био асистент,

дакле кад већ лажеш потруди се да те не ухвате ...
:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Шешељ је давно саопштио Вучићу и Николићу да ће се вратити орјентационо око 2009.

Они му нису поверовали.
Мислили су да ће бити осуђен на више деценија затворске казне.

http://www.naslovi.net/2008-07-08/press/maja-opet-drma-srs/734527
Maja Gojković: Toma i Vučić su mi govorili da će reformisati SRS, ali da se strpim dok Šešelj ne bude osuđen, zato sam ćutala
:zper:

Али када су видели да је Шешељ доста добро проценио одлучили су да му преотму странку пре него што се врати, тада се још није знало да ће доћи до другог суђења.
 
Шешељ је давно саопштио Вучићу и Николићу да ће се вратити орјентационо око 2009.

Они му нису поверовали.
Мислили су да ће бити осуђен на више деценија затворске казне.

http://www.naslovi.net/2008-07-08/press/maja-opet-drma-srs/734527
Maja Gojković: Toma i Vučić su mi govorili da će reformisati SRS, ali da se strpim dok Šešelj ne bude osuđen, zato sam ćutala
:zper:

Али када су видели да је Шешељ доста добро проценио одлучили су да му преотму странку пре него што се врати, тада се још није знало да ће доћи до другог суђења.

Ко је бре ОДЛУЧИО !? :think: :dontunderstand:

Немо'си дете!!!:rtfm::rtfm::rtfm:
ЊИХ ДВОЈИЦА ОДЛУЧИЛИ !?

file.php
file.php
file.php
 
Nikad.
I ne treba nam.

Poglavica Ludi Konj bi samo naneo stetu postignutom zivotnom standardu, uveo bi nas u nove ratove, sankcije, restrikcije, redove za ulje i secer, slao bi decu na front....

Psihopata neka ostane tamo gde je. I on tamo uziva u direktnom prenosu i u svom privatnom ratu sa sudijama i tuzilastvom. I nama lepo sto nije ovde. Svima lepo.

Zašto redovi samo za ulje i šećer,šta je s ostalim artiklima i kad su kod nas deca išla u rat osim Mirka i Slavka ?
 
To ide tako,prvo asistent pa profesor,pa članak o Titu(1981),pa Zenica,pa Beograd,pa Hag,pa......:manikir:

Ајде мало детаљније о болдованом ...

Како то иде, мислим асистент па професор ...

Бар десетак колега на форуму би волели када би им објаснила ту процедуру ...

:roll::roll::roll::roll:
 

Back
Top