Кад се враћа Шешељ у Србију

samo onaj tko tko zeli zlo Srbiji, zeli povratak Seselja

.. i originalnu raspravu u parlamentu:neutral:

5kr9tg.jpg
 
Па види то ти је занимљиво питање, а ја ко велим, да не спамујемо ону тамо тему око разно разних идеологија, реко да отворим нову.

BIlo je već par tema, bilo je i nekih anketa, vučić je, pre izdaje, u par navrata najavljivao povratak nekoliko godina unazad, prošle godine je najavljivano za početak ove, početkom ove za jun-jul, sad od jeseni krenuće najave za povratak na proleće....
Newma to veze ni sa statutom vojvodine ni sa izborima.
Neće on skoro
 
Ја мислим да ће да буде осуђен на онолико времена колико је већ провео тамо. Није му свака ни за одбацити премда и те добре мисли затрпа гомилом небулоза.
Шешељ би свакако заталасао политичку јавност Србије, неки почетни успјех ће можда и имати али никада неће бити ни близу подршке коју је некада имао. Ипак, може се десити да са својих 5-6 % буде и одлучивао о саставу неке владе. Мислим да се у Хагу добро бори и да је успио доказати бесмисао већине оптужби против Срба.
 
vratio se, ne vratio nista se nece promeniti ni za joticu, sada je vec to potpuno nebitan, izgubljen nesrecnik na zalost ovih jos nesrecnijih sto mu se nadaju.:strika: :mrgreen:

mislim da si u pravu. cak po mom mislejnju, bolje je za njega da se ne vrati, ostace upamcen u koliko toliko pozitivnom secanju kod dela forumasa koji ga smatraju herojem. onako bi se samo obrukao, i izgubio bi postovanje cak i kod tog malog dela srba koji ga obozavaju.
 
mislim da si u pravu. cak po mom mislejnju, bolje je za njega da se ne vrati, ostace upamcen u koliko toliko pozitivnom secanju kod dela forumasa koji ga smatraju herojem. onako bi se samo obrukao, i izgubio bi postovanje cak i kod tog malog dela srba koji ga obozavaju.

Kad se vrati a i hoce, bice jedini Srbin koji je sahranio Tribunal, i junacki se odbranio.!

A tesko vama kad se vrati.!
 
Prepravio sam 1 slovo ako se ne ljutis,ipak u to jednom slovu je razlika izmedju istine i lazi........bice da ti se omaklo ;):mrgreen:

Bilo bi dobro da je on jedini sposoban-ali inteligencija i visina čela njegovih pristalica dovoljno govori.On jeste izuzetno inteligentan i šteta je što to ne koristi za dobrobit svog naroda.
Bila sam njegov student(prva godina)kada je prvi put uhapšen,organizovali smo demonstracije da bi ga pustili,par noći se nije spavalo i uspelo se.
A onda,posle par godina,on u Beogradu na studente diže pištolj.TUGA JEDNA.:sad2:
 
Bilo bi dobro da je on jedini sposoban-ali inteligencija i visina čela njegovih pristalica dovoljno govori.On jeste izuzetno inteligentan i šteta je što to ne koristi za dobrobit svog naroda.
Bila sam njegov student(prva godina)kada je prvi put uhapšen,organizovali smo demonstracije da bi ga pustili,par noći se nije spavalo i uspelo se.
A onda,posle par godina,on u Beogradu na studente diže pištolj.TUGA JEDNA.:sad2:

И шта ти је предавао у првој години
???

О Боже, чиме се све нећете служити ...

:roll::roll::roll::roll:
 

Back
Top