kad nastane tishina...

primetila sam da ovde obichno do nje dodje nakon brisanja neke od problematichnih tema, nechijeg banovanja i sl. da li je u pitanju strah ili gubitak interesovanja? uplashimo li se to u momentu da ne predjemo "granicu" ili je neshto drugo u pitanju?
 
tisinu ne podnosim...sto puta sam to ponovila da za mene nema nista gore od tisine...cemu tisina?sta se njom resava?uvek se trudim da prekinem tisinu,pa makar se posvadjala,izvukla deblji kraj,sta god,samo ne tisina...
 
meni ponekad prija tishina... umem da uzivam u njoj, ali, tu se vec radi o "mojoj" tishini, odnosno tishini koju sama biram ili pravim... ne volim nametnute ili izazvane tishine, njih zelim da prekinem, shto kaze tara makar nekom svadjom, nechim...;)
 
volim tisinu. prigrlim je kad god imam mogucnost.
a forumska tisina... sta znam, valjda nastupi, kao i kod razgovora, kada dodje do stanke, zamora... nije uslovljena strahom od banovoanja, niti strah od prelazka granice. granice se mogu prelaziti i bez da se besedi o tome
 
hmmm. tema je o tisini na forumu.. al ljude uglavnom mrzi da procitaju tujde postove pa ae cepaj :lol:
sto se tice tisine na forumu, ne dolazim dovoljno cesto da bi mi nesto smetala.. al sto se tice ove druge, koju svi mrze, nju bas gotivim.. :-D
meni uopste ne smeta, i u 80% slucajeva nisam ja taj koji je prekida, samo sedim i uzivam gledajuci ostale kako se vrpolje i kako bivaju sve nervozniji zbog nje..
ljudi se uglavnom uzasno plase tisine, i cine sve samo da bi je prekinuli..
 
Kakav pacer :lol: (sala, interesantan nick)

Tisina na forumu verovatno nastaje kada se ljudi toliko "isprazne" kroz pricu, kada vise nemaju sta novo reci, kada se medjusobno (kroz pisanje) toliko upoznaju da vise nema niceg sto bi im bilo zanimljivo kod drugih ili kod sebe samih. Kada shvate da nisu ili nece na forumu naci ono sto im treba ili kad na forumu nema nista vise od onog sto im je trebalo. Mozda je to i vreme za neke konkretnije promene u zivotima ili za neka nova desavanja. A mozda je to i samo prolazno stanje. Kako kod koga i kako kad.........


I dobro jutro, spavaci!
 
Tisina mi ponekad prija.Jednostavno,se izgubim u njoj i prepustim se tom tihom talasu da me nosi.Uzivam u toj nekoj niravni,odmorim dusu.
Ponekad me ubija.Ni glasna muzika,ni smeh,ne moze je prekinuti.To je onda kada se tisina zavuce negde duboko u meni.
 

Back
Top