Jeuropo ukidaj vize mi smo spremni ! (hocemo pare !)

Pa..Ja

Poznat
Banovan
Poruka
7.656
kad ce bre ti Jevropejci konacno da se dozovu pameti pa da i kod nas uvedu bezvizni rezim pa da i mi konacno oficijalizujemo ono sto se odavno zna : Mi smo bre visokokvalifikovana napredna europejska inteligencija !! Jesam li rekao da smi svi lepi ki upisani? Nisam ?! E pa jesmo !!
Samo da nam ukinu vize odmah unovcavamo nase potencijale.

Ugledajmo se na Ukrajinu.Dok je bila ruska zabit bili su jad i beda.Kad su konacno skinuli okove ropstva i torture zive kao u raju ! Pa jos kad su im jevropejci ukinuli vize '05-te...ma sta da vam pricam,bizmis cveta,para na sfe strane,maaaa uzivancija !!Stranci im uveliko hrle ,Ukrajinke rade duplu smenu ne znaju sta ce sa lovom.
Upamtite,potencijal ( i to ne onaj obicni nego onaj sto mi imamo i za izvoz,samonabedjeni) + rad + istrajnost = racku !:rotf:
Na evo gledajte :


A samo kad se setim da ti konzervativni,zatucani i retrogradni Ukrajinci cak i nisu legalizovali ovaj bizmis ne mogu da im se pameti nacudim.A toliko se love obrce.Samo 2008 su njihove prosperitetne visokoumne radnice ostvarile profit od cirka milijardu i po jevreja.Znate li vi koliko nula ima tu? Sta ce nam onda MMF i ostali bakraci.

Evropo primii naaas !! Zarko te zelimo !!! Srbija se saginjati nece !!:klap::klap:
:rotf::rotf:
 
kad ce bre ti Jevropejci konacno da se dozovu pameti pa da i kod nas uvedu bezvizni rezim pa da i mi konacno oficijalizujemo ono sto se odavno zna : Mi smo bre visokokvalifikovana napredna europejska inteligencija !! Jesam li rekao da smi svi lepi ki upisani? Nisam ?! E pa jesmo !!


Evropo primii naaas !! Zarko te zelimo !!! Srbija se saginjati nece !!:klap::klap:
:rotf::rotf:

ma svojevremeno je i jedan lik u Skupštini rekao da smo lepši od Amerikanaca.
Mora daje tako
:manikir::manikir::manikir:
 
Ukidajte vize....bre !!!!

"Ms. Hutsol says that foreign men are taking advantage of the fall of the national currency, the hryvna, which has lost around 40 percent of its value against the dollar and the euro since the start of the crisis. They are also attracted by the visa-free regime for US and EU citizens introduced in 2005, and the advent of cheap flights from EU countries." <---:super::super:

http://www.csmonitor.com/2009/0613/p06s06-woeu.html
 
:rotf::rotf:

Si ti polupismen ili sta ?:hahaha:
Sljam ne mrda iz svog brloga.


"It often starts off with a cocktail, then dinner," says Hutsol. "Then, before she knows it, the girl is in bed. She has become a prostitute without even recognizing it herself."

"Foreigners take advantage of girls' poverty and lack of education," says Hutsol, who says Ukraine never experienced women's emancipation. "Why book a prostitute when you can just buy a student a cocktail and promise to take her to Paris? "

Bandi ,deder nam jos jednom ispricaj sta si sve video kad si bio u Parizu.:rotf:
 
:rotf::rotf:

Si ti polupismen ili sta ?:hahaha:
Sljam ne mrda iz svog brloga.


"It often starts off with a cocktail, then dinner," says Hutsol. "Then, before she knows it, the girl is in bed. She has become a prostitute without even recognizing it herself."

"Foreigners take advantage of girls' poverty and lack of education," says Hutsol, who says Ukraine never experienced women's emancipation. "Why book a prostitute when you can just buy a student a cocktail and promise to take her to Paris? "

Bandi ,deder nam jos jednom ispricaj sta si sve video kad si bio u Parizu.:rotf:

hahaha :klap:
 

Back
Top