јел и вама кочи Крстарица?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ових дана мало мало па ми форум кочи на учитавњу да ли је и код вас тако?
Данас је катастрофа

Данас је нешто интернет у целој Србији радио лошије ... Елем, ја имам други проблем ... Мало мало, па неће да учита страницу, него прикаже страницу Крстарице где пише да је у питању технички проблем
 
Данас је нешто интернет у целој Србији радио лошије ... Елем, ја имам други проблем ... Мало мало, па неће да учита страницу, него прикаже страницу Крстарице где пише да је у питању технички проблем

isti slucaj je i kod mene...ne otvara stranice,precice,statistiku....
 
Ухх, па онда треба поново да путујем за Србију, ја реко кад сам већ овде, ал ај сад кад си традиционалиста шта да ти радим.Раде људи свој посао, шта ће јадни, мож мислит како је то досадно седети по цео дан и слушати које какве разговоре. Ај на почетку буде још и занимљиво ал досади брзо.

ПС Видимо се онда на неком неутралном терену

Онда другог дана

Prepucavanje na "Ksovu"

И очекивано од њих
 
Koji su ovi bednici iz Beotela, sramotnici...


ja imam najciganjskiji internet od svih ovde

Ni ne nadaj se, Beotel ubedljivo vodi po mizeriji :lol:

Данас је нешто интернет у целој Србији радио лошије ... Елем, ја имам други проблем ... Мало мало, па неће да учита страницу, него прикаже страницу Крстарице где пише да је у питању технички проблем

Ma biće da ovi sa vrha zezaju patriote :P
 
Па видиш Иво ,он се потписао Именом Презименом ставио слику своју овде и у посту свој број телефона ставио овде

ИМАЛИ ОВДЕ МНОГО ТАКВИХ?

..i ja sam stavio svoj broj telefona...ako zelis..ponovo cu ga staviti...to nije problem..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top