Једва 10 одсто Европљана верује да Украјина још увек може да победи Русију

Какве то везе има са фактом да ће Русија победити у Украјини?

Velike, ja verujem da Zapad pobedjuje, vozim zapadna kola, stekam zapadnu lovu, bio sam tamo na sljaci i znam 4 zapadna jezika. Sve ono sto vi ne praktikujete u slucaju Rusije za koju tvrdite da ce pobediti u Ukrajini. :mazi:
 
Ne znam na koje vođe misliš. jedino vidim da trenutno samo Putin radi na masovnom pobijanju sveta.
pogledaj ispod uplatnice, ko ti plaća da medijski ratuješ protiv srba....tvoji fašistički postovi govore o tvom zaduženju u tom svetu....
osim ako ne znaš šta pišeš...
 
Velike, ja verujem da Zapad pobedjuje, vozim zapadna kola, stekam zapadnu lovu, bio sam tamo na sljaci i znam 4 zapadna jezika. Sve ono sto vi ne praktikujete u slucaju Rusije za koju tvrdite da ce pobediti u Ukrajini. :mazi:
Пола моје фамилије је радило и данас ради и Русији. Стално ми доносе руске мајице са словом З и другим руским симболима... :mazi::mazi::mazi:
 
Пола моје фамилије је радило и данас ради и Русији. Стално ми доносе руске мајице са словом З и другим руским симболима... :mazi::mazi::mazi:

sure-air-quotes.gif
 
Velike, ja verujem da Zapad pobedjuje, vozim zapadna kola, stekam zapadnu lovu, bio sam tamo na sljaci i znam 4 zapadna jezika. Sve ono sto vi ne praktikujete u slucaju Rusije za koju tvrdite da ce pobediti u Ukrajini. :mazi:
е онда је русија најебала :rotf:


шта рекоше европљани , само десет процената ?

дакле само будала може да у то верује јел то порука европљана ?

и србофоб као ти сорошевац који због србофобије не може смисли русију
 
Ukrajina je porazila Rusiju samim tim sto Rusi nisu usli u Kijev i instarirali marionetsku vlast. :mazi:

Druže, Rusi su ušli u Kijev na samom početku rata, a zašto su se vratili to znaju verovatno samo oni što su ih vratili. Kao što su i Srbi ušli u Sarajevo i krenuli tenkovima i pešadijom na grad, Alija kukao da su izgubili, a onda je neko iz Beograda naredio da se povuku. Igre bogatih, gde gine sirotinja.

No, ako misliš da je poraz kad ti neko uzme pola zemlje, polupa drugu polovinu, onda ok.
 

Back
Top