Украјина ће бити подељена на пола!? Русија побеђује, ту ништа не може да се промени!

obecali f16 ukrama, pa se predomislili, bolje da idu u argentinu, tamo bar nema rusa da se brukaju

svet to vidi, i rusija cim popuni svoje rezerve krece sa izvozom, zapad kmeci da vise nema ni municije za jadne ukre, a kamoli f16 koji su sanjali
Ima zapad oruzja ali mislim da niko ne moze biti totalni idiot da isprazni sva skladista i ostane bez icega da bi se dalo ukrajini.
Dobili su toliko naoruzanja i novca a generalno nisu postigli nista.

Ima zapad oruzja ali mislim da niko ne moze biti totalni idiot da isprazni sva skladista i ostane bez icega da bi se dalo ukrajini.
Dobili su toliko naoruzanja i novca a generalno nisu postigli nista.
izvinices, ali onda sta kazemo? da su ukrajinci nikakvi borci, da svalimo svu krivicu na njih?
ne, zapad ih je njih prevario, davao im je na kasicicu, a zapravo je 90% tih silnih milijardi otislo amerckom vojno-industrijskom kompleksu koji je zapravo "pomagan".
men' je jos pre 10 godina ukra jedan pricao da ce nato da udje u ukrajinu i raskanta ruse; eto vidimo kako je "usao", makron sada trazi podrsku vucica da udju zajedno, jer sam ne sme, a putin nece valjda po braci srbima

Ja sam prvi rekao da se ukrajinci lavovski bore,ali kopneni rat protiv Rusije nije moguc.
Ruski vojni potencijal je potcenjen,resursi i ljudstvo,evo vec 9 sati bez prestanka traju raketni napadi a ovamo vec 2 godine nemaju raketa.
Neke glupe i logicke stvari su okretane naopacke,sva ta propaganda nije i nece pomoci Ukrajini jbg.

Ja sam prvi rekao da se ukrajinci lavovski bore,ali kopneni rat protiv Rusije nije moguc.
Ruski vojni potencijal je potcenjen,resursi i ljudstvo,evo vec 9 sati bez prestanka traju raketni napadi a ovamo vec 2 godine nemaju raketa.
Neke glupe i logicke stvari su okretane naopacke,sva ta propaganda nije i nece pomoci Ukrajini jbg.
izgleda da su rusi samo cutali i stancovali unazad 2 godine, ali i od 2014, ma i ranije, ko se seca kada su krenuli u modernizaciju nuklearnog, pa pricali tokom vremena do koliko % su stigli... sad lepo kazu da su spremni, da zapad moze da dobije zadovoljstinu, kao hitler ili napoleon - tada nisu bili spremni, te su zato trpeli gubitke u pocetku, ali sada jasno kazu zapadu da jesu spremni, i to su i poceli da pokazuju nad ukrajinom, upravo sto ti kazes sada, ovih dana

Imaju Rusi oruzja tog starog koje moze da posluzi i to dosta,hebiga smeju se da rusi koriste T55,pa koji djavo onda ti silni abramsi ako rusima t55 radi posao.
pazi, i nacisti su bili superiorni, svakakva oruzja izmisljali, ali nije pobedio kvalitet, vec kvantitet i u ww2
odakle rusima ta kolicina, ja stvarno ne znam, nisam upucen sta znaci ratna ekonomija, kako se zemlja prestrojava na nju
a brams ne znam bas da je neko cudo, a jes smesno da se biju sa t55

Украјина ће бити подељена на пола!? Русија побеђује,ту ништа не може да се промени!​

На Вашингтону је одговорност што борбе у Украјини и даље трају, оценио је бивши официр ЦИА Реј Мекгаверн.​

Он је „једноставно неодрживим“ назвао Бајденову тврдњу да је „Путин већ изгубио рат“ и речи директора ЦИА, Вилијама Бернса, да је „пораз руске војске постао очигледан“.

Мекгаверн сматра да Сједињене Државе „живе у свом свету фантазија“ које се заснивају на идеји америчке изузетности и неопходности. И наглашава:

aQo43g8_460s.jpg

– Та парадигма одавно више није релевантна. Ситуација на фронту је таква да Русија побеђује и ништа неће променити тракторију рата у Украјини. Руска војска би могла да стигне до Дњепра за неколико недеља и да подели Украјину на пола“.

И познати амерички новинар, добитник Пулицерове награде Сејмур Херш уверен је да Украјина нема шансе.

012884ea0b4ece8b4e1491355a0834ab.jpeg

Чак наводи да ни у ЦИА не верују у могућност да Украјина однесе победу у сукобу са Русијом.

Нагласио је да подаци ЦИА сведоче о супротном – да Оружане снаге Украјине не могу победити. Независно од тога колико и каквог оружја добијале са Запада.

„Аналитичари ЦИА и других специјалних служби САД уверени су чак да је тај сукоб – ако се посматра са стратешког становишта – већ завршен“.

https://srbin.info/svet/ukrajina-ce...sija-pobedjujetu-nista-ne-moze-da-se-promeni/

Analiticari CIA tvrde da NATO pakt gubi rat i da su gotovi.

Gde mislite da ce biti nove granice izmedju Rusije i NATO pakta?
USA odlucuje o svemu i kraj.obrni okreni. Kako Šerif kaze.

Сејмур Херш тврди да је рат у Украјини већ завршен!​

20:19 04.04.2024.
1

На Вашингтону је одговорност што борбе у Украјини и даље трају, оценио је бивши официр ЦИА Реј Мекгаверн.​

Он је „једноставно неодрживим“ назвао Бајденову тврдњу да је „Путин већ изгубио рат“ и речи директора ЦИА, Вилијама Бернса, да је „пораз руске војске постао очигледан“.
Мекгаверн сматра да Сједињене Државе „живе у свом свету фантазија“ које се заснивају на идеји америчке изузетности и неопходности. И наглашава:

0*9Dfh1Q90AyrAa16t

„Та парадигма одавно више није релевантна. Ситуација на фронту је таква да Русија побеђује и ништа неће променити тракторију рата у Украјини. Руска војска би могла да стигне до Дњепра за неколико недеља и да подели Украјину на пола“.
И познати амерички новинар, добитник Пулицерове награде Сејмур Херш уверен је да Украјина нема шансе.

Чак наводи да ни у ЦИА не верују у могућност да Украјина однесе победу у сукобу са Русијом.
Нагласио је да подаци ЦИА сведоче о супротном – да Оружане снаге Украјине не могу победити. Независно од тога колико и каквог оружја добијале са Запада.

„Аналитичари ЦИА и других специјалних служби САД уверени су чак да је тај сукоб – ако се посматра са стратешког становишта – већ завршен“.
O podeli pricaju jer su izgubili pa bi da zadrze nesto. Nema podele. Nece biti kompromisa. Ukrajina ce cela biti oslobodjena i reintegrisana u Rusiju. Nafopedofili kmece.

Према њиховим речима, „војна ситуација изгледа суморно“ и постоји „велики ризик од колапса линије фронта где руски генерали одлуче да концентришу своју офанзиву“.:rida:
https://srbin.info/svet/nemacki-gen...remena-kada-ce-ukrajina-doziveti-vojni-poraz/

Захваљујући бројчаној надмоћи и паметним авио-бомбама, Русија ће вероватно моћи да „пробије линију фронта и уништи је у неким областима“, открили су истом листу.:rida:

Признали су да руски напад очекују до августа::rida:

Украјини сада ништа не може помоћи, јер не постоје озбиљне технологије које могу да компензују војну силу коју ће Русија вероватно бацити на нас. Ми такве технологије немамо, а нема их довољно ни на Западу“. :maramica:

OРУЖАНЕ снаге Украјине су пред неминовним колапсом, оценио је пензионисани генерал Бундесвера Харалд Кујат.

„За Украјину – нагласио је – не постоји начин да промени стратешку ситуацију у своју корист. Колико год то горко звучало,...:rida::rida::rida::rida::rida::rida:

Poslednja izmena:

Украјина ће бити подељена на пола!? Русија побеђује,ту ништа не може да се промени!​

aQo43g8_460s.jpg

– Та парадигма одавно више није релевантна. Ситуација на фронту је таква да Русија побеђује и ништа неће променити тракторију рата у Украјини. Руска војска би могла да стигне до Дњепра за неколико недеља и да подели Украјину на пола“.

012884ea0b4ece8b4e1491355a0834ab.jpeg

https://srbin.info/svet/ukrajina-ce...sija-pobedjujetu-nista-ne-moze-da-se-promeni/

Analiticari CIA tvrde da NATO pakt gubi rat i da su gotovi.

Gde mislite da ce biti nove granice izmedju Rusije i NATO pakta?
Mислим да је проблем у Путину и у Русима око њега, а проблем је што нису Срби.
Да је Путин Србин и да је окружен Србима, данас би Русија увелико држала 90% украјинске територије под пуном контролом, а оних 10% би оставили њима, да имају као неки Варшавски гето.

Овако неспособни Руси су ушли само 100км на истоку, а чека их још 1200км до западне границе Украјине и Лавова. Мислим да нису способни до Путинове смрти, а рачунам нека живи 100 година, дакле још 20ак година, да освоје бар 40% територије.

Брука са Пригожином и Уткином је само један од доказа лошег вођења рата.

pazi, i nacisti su bili superiorni, svakakva oruzja izmisljali, ali nije pobedio kvalitet, vec kvantitet i u ww2
odakle rusima ta kolicina, ja stvarno ne znam, nisam upucen sta znaci ratna ekonomija, kako se zemlja prestrojava na nju
a brams ne znam bas da je neko cudo, a jes smesno da se biju sa t55

Па да постоји толика количина не би шеф Вагнера кукао јавно пред камерама и нервирао се зашто нема оружја. Како је тек другим јединицама које немају ауторитет да нешто овако кажу јавно.

Па да постоји толика количина не би шеф Вагнера кукао јавно пред камерама и нервирао се зашто нема оружја. Како је тек другим јединицама које немају ауторитет да нешто овако кажу јавно.
Da su tad ostali bez oruzja sad bi ih isterali iz donbasa.
Bs,drzava koja 80 godina stanca oruzje i municiju da ostane bez iste,osim ako je zapad nesposoban da ni lopatu ne zna da napravi

Da su tad ostali bez oruzja sad bi ih isterali iz donbasa.
Bs,drzava koja 80 godina stanca oruzje i municiju da ostane bez iste,osim ako je zapad nesposoban da ni lopatu ne zna da napravi
Па коме је била потребна та бламажа ? Зашто се Пригижин љутио ? Зашто је Путин кукавички убио њега и Уткина ?

Па коме је била потребна та бламажа ? Зашто се Пригижин љутио ? Зашто је Путин кукавички убио њега и Уткина ?
Ne znamo da li ga je ubio Putin i o tome necu da diskutujem,i da jeste zabole me.
Prigozin se zakacio sa oligarsima koji drze Sojgua i zato su ga sabotirali.
Municije ima oruzja ima,to je cinjenica

Ne znamo da li ga je ubio Putin i o tome necu da diskutujem,i da jeste zabole me.
Prigozin se zakacio sa oligarsima koji drze Sojgua i zato su ga sabotirali.
Municije ima oruzja ima,to je cinjenica
Што се правиш да си тако наиван ? Па ко је убио њега и Уткина, да није можда Вучић ?
А зашто се закачио у сред рата ?

Теби то није бламажа руске војске ?

Што се правиш да си тако наиван ? Па ко је убио њега и Уткина, да није можда Вучић ?
А зашто се закачио у сред рата ?

Теби то није бламажа руске војске ?
Imas dokaz da ga je ubio Putin?
Dostavi,smucili ste se svima sa propascu Rusije na veruj mi na rec dok na frontu izblamirani Rusi melju herojske ukrajince.

Back