Зашто се СПЦ не укључи у питање решавања косовског спора?

Ma šta ti sereš, čoveče? Kakve veze imaju Rimljani i patrijarh Pavle s ovom pričom? Da te podsetim, ovo je 21. vek, a ti me ubacuješ u neke biblijske citate kao da smo u srednjem veku. Patrijarh Pavle bio dostojanstven, a ti se ovde ponašaš kao da si ispao iz neke jeftine sapunice. Nemoj mi prodavati priče o tome ko je šta blagosiljao ili pljuvao, jer mi smo sada ovde, a oni su bili tamo.

A što se tiče Tomasa Fila, pa daj bre, nemoj da porediš nekog lika iz 21. veka s Hristom, stvarno si ispao smešan. Ajde, mani me tih tvojih gluposti, gledaj da pričamo o stvarima koje su relevantne za nas ovde i sada, a ne o nekim prošlim vremenima i likovima iz bajki.
Бата Тико, прочитај још једном мој коментар, мислим да ме неси најбоље разумео. :D
 
Нигде,али пошто су ти држава и Црква зло, ка ти само кажем да је анархија још веће зло.
Kako možeš to da znaš kada nigde ne vlada anarhija?
Država i crkva su stvoreni da održavaju robovlasništvo i čoveka kontrolišu.
 
Ауторска

Зашто се СПЦ као посебна страна преговорача са великим поседима на простору АПКиМ не укључи у решавање питања КиМ?

Уколико се не варам, СПЦ је ако не и највећи правни поседник земљишта на АПКиМ и држи око 15% истог?
SPC je vjerska, a ne politička organizacija.
 

Back
Top