JARCEVI

Mislim da Jarcevima manje tesko pada tranzit Saturna.
Ovi iz mog okruzenja samo vise idu kod zubara :mrgreen:
Ostali kardinalni cini mi se mnogo gore prolaze sa ovim tranzitom Saturna.
Pluton mi tranzitira 1 poljem od 2008, presao preko MArsa, Merkura, Sunca( kada je prelazio preko Marsa u 1 imas osjecaj da imas bombu u prsima, ono moras sa nekim u sukob, da izbacis negativu iz sebe, preko Merkura mi pobrisao 90% informacija koje sam imao " usadjene", u sebi, te od jednog sportskog , bezbriznog, ali lakovjernog tipa stvorio dubokoumnog teskasa, koji je krenuo jednim novim pravcem( filozofija, politika), da bi na kraju presao i preko Sunca, malo udario po potrebi da se to So u JArcu 1 " kurci", tj izgubih volju za tom), pa nakon tog dugogodisnjeg tranzita Plutona prvo preko Aca u Strijelcu,a zatim i preko planeta u 1 u Jarcu poceo da " plovi" i Saturn, da me testira, da vidi jesam li ja usvojio te neke lekcije koje mi jec ranije dao Pluton, i cini mi se da je zadovoljan, od SAturna nemam nikakvih " problema", tim prije sto je i vladar Jarca, pa mogu da se nosim sa njegovom energijom, tj imam je u sebi.

Sto se tice zubara, uzivam kada cujem onaj zvuk masinice, kada osjetim bol, ipak je MArs ( masina) egzaltiran u SAturnovom ( zubi) znaku ;)
 
Muskarci Jarcevi ako rano u zivotu skapiraju sta hoce su dobri za nesto stabilno. ali sa njima se zena ne pita nesto mnogo, vise koliko se uklapa u tu njihovu zamisljenu viziju zivota ka kome streme.
Edipovci su cesto, iako se to vezuje za Rakove, po meni su oba tu negde.
Mozda zbog dostojanstva Meseca.
Volim lijepe zene, znam oduvijek sta hocu, ali kako se zadovoljiti samo jednom ? :D

I zar Mjesec ima isto dostojanstvo u Raku i u JArcu( ono Mjesec mater, SAturn tata itd :D)
 
Moja Juanita, samo nemoj da prodjes kao Strijelica( operska diva Marija Kalas) koja je pizdila za milijarderom Aristotelom Onazisom( JArac), jer sto joj je radio, stvarno nije humano ( stid me svoje JArcevske " genetike" :D)

https://stil.kurir.rs/celebrities/v...og-ovako-je-onazis-unistio-zivot-mariji-kalas
Uh, hvala za sav ovaj tekst.

Jadna Marija! Ali, sve je ona to BIRALA. A on...nemam komentar.

Nije to tako drastično:lol:. Slični smo, donekle. On je u podznaku Strelac. (kao Agi, samo naopako:D)
Malo sam juče bila pod utiscima, nisam planirala "daviti", ali sam morala primetiti: određena gruba, izuzetno gruba, čak i nepromišljena crta karaktera krasi pojedine pripadnike.
 
Uh, hvala za sav ovaj tekst.

Jadna Marija! Ali, sve je ona to BIRALA. A on...nemam komentar.

Nije to tako drastično:lol:. Slični smo, donekle. On je u podznaku Strelac. (kao Agi, samo naopako:D)
Malo sam juče bila pod utiscima, nisam planirala "daviti", ali sam morala primetiti: određena gruba, izuzetno gruba, čak i nepromišljena crta karaktera krasi pojedine pripadnike.
A tipicnijim Strijelicama je cesto najzanimljivije ono do cega ne dolaze tako lako, sto ih zapravo drzi u "konstantnom" stanju " idealizacije prozete nadom i leptiricima u stomaku " sta bi moglo biti ako se stvar odvije u zeljenom pravcu", pa da bi neko Strijelice drzao u stalnoj " napetosti"( a samo tako ih moze kontrolisati), mora uvijek malo da ih " vuce za nos", tj da im se nikada ne predaje sasvim do kraja, sto je jedan mudri( SAturn) Onazis vrlo lako prepoznao, i zapravo je znao kako da izmanipulise jednu Strijelicu, tj da je totalno podcini sebi.

I ja sam JArac podznak Strijelac, sa Mjesecom u LAvu pa mi se cini da sa Strijelicima od svih 12 znakova imam najpozitivniji odnos, posebno na tom prijateljskom , duhovnom i intelektualnom planu, vrlo lako se zblizim sa onim Strijelicama cije Sunce pada na moj Ac a samim tim i pravi trigon na Mjesec i Saturn u Lavu.Sukladno tome sa njima imam jedan prezdrav odnos, pun smijeha, dubokoumnih tema, apstraktin razmisljanja, ali upravo zbog predobrog prijateljskog slaganja, ma koliko se mozda i fizicki privlacimo, nekako obostrano kontamo da bi ulazak u emotivnu vezu pokvario tu obostranu opustenost i kompaktibilnost, i ostajemo samo na prijateljstvu.MAda sam imao nekih manjih prolaznih avantura sa nekolicinom djevojaka rodjenih u znaku Strijelca.ZApravo smo jako slicni, obostrana potreba za slobodom.

Ev ti jedan stari duet Strijelice i jednog " emotivnijeg " Jarca ( ima MArs u Raku) :D


A i ovo dvoje su se strasno " postovali" :D( Bowie kao i ja ima Mo i SA u LAvu, samo Ac u Vodoliji)

 
Najbogatiji covjek na planeti, vlasnik " Amazona" Jeff Bezos je Jarac, ali me sam polozaj Sunca tu ne fasninira koliko cinjenica da kao i drugi veliki milijarderi u karti ima konjukciju Saturna ( materijalni vrh, ambicija) i Venere ( vladar prirodne 2 kuce, novac)

Pa posto za sve sto kazem volim da ponudim konkretne dokaze evo primjera :

Jeff Bezos
https://www.astrotheme.com/astrology/Jeff_Bezos


Bill Gates

https://www.astrotheme.com/astrology/Bill_Gates


Amancio Ortega

https://www.astrotheme.com/astrology/Amancio_Ortega

I Donald Trump je prije izbora za predsjednika, bio poslovni magnat, ne jedan od najbogatijih ali svakako preimucan

https://www.astrotheme.com/astrology/Donald_Trump
 
A tipicnijim Strijelicama je cesto najzanimljivije ono do cega ne dolaze tako lako, sto ih zapravo drzi u "konstantnom" stanju " idealizacije prozete nadom i leptiricima u stomaku " sta bi moglo biti ako se stvar odvije u zeljenom pravcu", pa da bi neko Strijelice drzao u stalnoj " napetosti"( a samo tako ih moze kontrolisati), mora uvijek malo da ih " vuce za nos", tj da im se nikada ne predaje sasvim do kraja,

Hvala vama za trud. Čak i razumete dobro, zbog vaših planeta :).
Mislim da ću ja tu povremenu napetost lako da rešim, posle ovih astro ići će gastro recepti, npr.: :tiganj::kuvar5:.
Da vidimo ko će biti mudriji u igrama bez granica...
 
I ima ascedent u Strijelcu ;)
Ne znam sta ima u strelcu ali sav je seksi :lol: kao i svi jarcevi uostalom ..:aha:

563008
 
Hvala vama za trud. Čak i razumete dobro, zbog vaših planeta :).
Mislim da ću ja tu povremenu napetost lako da rešim, posle ovih astro ići će gastro recepti, npr.: :tiganj::kuvar5:.
Da vidimo ko će biti mudriji u igrama bez granica...
Hehe, nemoj se sa Jarcem nadmetati u bilo kakvom igranju " principa", tu znaju da budu fanaticni :D

Ali ako u JArcu imas neki Mars, Merkur ili Venericu, onda vec mozes da se uhvatis u kostac ;)
 
Moj je Mars mnogo bolje pozicioniran :mrgreen:. Neću puno, samo sam ga pitala gde mu tačno stoji srce :mrgreen:.
Sve znam..Hvala na potvrdi. Ne gnjavim više...
Auuu,igras nisko, ubadas tacno u " kost", nema boljeg od Marsa u JArcu :D ( salim se)

U svakom slucaju Sunce u JArcu voli zene koje imaju jak karakter, koje imaju stav, koje mu ne podilaze po svaku cijenu ( takve prezire), pa samo naprijed :)
 
Auuu,igras nisko, ubadas tacno u " kost", nema boljeg od Marsa u JArcu :D ( salim se)

U svakom slucaju Sunce u JArcu voli zene koje imaju jak karakter, koje imaju stav, koje mu ne podilaze po svaku cijenu ( takve prezire), pa samo naprijed :)

Nije bilo nisko, taman posla.Moraću ja ovo malo da izučim. Iz znatiželje.
Napreeeeed, u nove pobede! :)
Baš sam se oraspoložila. Hvala.
 
To Major Tom....nema potrebe ni pitati da li si jarac...


Dobar si...
Hehe, mislim da je to ocito.
Nastavak, nakon 10 godina kaze :

Ashes to ashes, funk to funky
We know Major Tom's a junkie
Strung out in heaven's high
Hitting an all-time low

My mama said, "To get things done
You'd better not mess with Major Tom."
My mama said, "To get things done
You'd better not mess with Major Tom."
My mama said, "To get things done
You'd better not mess with Major Tom."
My mama said, "To get things done
You'd better not mess with Major Tom." :D


Ne znam, reci mi ti sta je najveca slabost Jarceva?
 

Back
Top