Japan i Nemacka potpisali vojni pakt - kako komentarisete?

Zapadna politika je bila da se organizuje referendum i građani sami odluče o svojoj sudbini. Poštenije od toga ne može. Možda bi izgubili teritoriju (za šta smo sami krivi jer smo dozvolili nagomilavanje albanaca) ali bi barem imali normalan odnos sa svetom. Ali ne, mi više volimo da se inatimo i busamo, da nas nalupaju i svakako nam uzmu. Balkanska pamet.

Nije bilo referenduma jer teorija o 2 mEliona Albanaca, koje nam je sekretar Mike Špiljka prodavao sa sve četničkom kapom, pala u vodu
 
Nato je dole na strani Albanaca, to je naša sramota. Plaćamo cenu anti zapadne politike. Ja kad kažem da treba da idemo u Nato, niko neće, a posle na nakom sledećem konfliktu, kad opet Nato ne bude bio uz nas, ima da kukamo. Balkanski inat ;)

Nismo mi Franci, nismo mi Nato, nismo mi u franackom Carstvu, mi smo posebna Carevina i nemamo mi nista ni sa kim.
A Japan. posto nosi srpsko ime Zupanija, treba sa nama da se konsultuje a ne sa Francima.
 
Sta nije tacno u postu koji sam napisao, a ti citirao?
Sve istina, ali za hegemona koji sve to radi i brani atomskom bombom, ni jedan sporazum ne poštuje, ničija prava ne poštuje, ničiju slobodu ne poštuje i ubija milione ljudi....sada su stavili debila da se vidi da je debil i da pod njegovim imenom svako može da pritisne dugme i ništa se neće desiti englezima koji su prvi čestitali pobedu svojim dubokodržavnim organima u americi....zemlji kriminalaca izbeglica i robova....koje englezi mogu da žrtvuju u bilo koje doba....kao što smo i videli 11. ....marva koja služi svrsi.... isto kao i sva vojska u 800 baza širom sveta koje sami plaćaju oni gde su parkirani....a amerikanci to računaju u svoj budžet ....
 
Pa taj Krim je pre Rusa bio deo Otomanskog carstva, što znači da sad pripada NATO paktu. Otprilike tako funkcioniše ta tvoja naopaka logika.

Šta je sledeće? Da kažu kako je i Aljaska njihova jer su i to poklonili na svoju štetu?

Jbg, ti gutaj takve izgovore. Tako rade svi nasilnici, samo nešto tuđe proglase svojim i kreće rat.
Kakva je tek tvoja logika kad ovako pises?Za Krim su Rusi ratovali sa Turcima.I odavno je Ruski.Ne rade nasilnici tako.Nasilnici idu po svetu i potpaljuju sukobe.Uglavnom naprave baze u blizini naftnih polja i propovedaju demokratiju.
 
Morao je vec neko da vodi cergu...dakle jadni Sisoje vracaj Havaje, vracaj Jakutiju, Ceceniju, Dagestan, a ni Cukotiju ne ostavljaj pod kolonizatorskom vlascu...sloboda podjarmljenim, smJErt kolonizatorima.

Može al da se vrati i Carigrad a i veći deo Male Azije koji su sibirske seldzučke horde otele od Grka i Vizantije. Znaš, to su oni koji su vas i doveli na Balkan da im terate mazge...
 
Može al da se vrati i Carigrad a i veći deo Male Azije koji su sibirske seldzučke horde otele od Grka i Vizantije. Znaš, to su oni koji su vas i doveli na Balkan da im terate mazge...
Prije Grka tjeraj..ima tu sve da se vrati do prvih ljudi...dakle Srbima...ah da Srbi su dogmizali za repovima avarskih odnosno po nekim hrvatskih konja...uglavnom za Irancima nekim 😁
 

Back
Top