ja sam Bosanac,aferim Jovo..

ca-mu47:
nisam ni ja rodjen u Bosni ali je Bosna moja domovina,makar ja to shvatam tako,jer sam od roditelja bosanaca.

Koliko ima Bosnjaka i muslimana koji se zovu se Jovan? Njegovo ime sve govori. Jel su se njegovi roditelji izjasnili kao Srbi? Jesu. To sto je on odlucio da prihvati to da bude na strani Alije je njegova stvar. I samo on zna razloge.
 
ca-mu47:
vidis da su Bosanci civilizacija i kultura a ti ovdje lajes na tuzlake i okrivljujes ih za nesto za sta nisu krivi.Bosancu je veoma tesko uprti u nekoga pusku i pucati u njega ako nije doveden u stopostotnu zivotnu opasnost,dok je vama to bio hobi po mjestima u Bosni gdje su zivili Bosanci.

Ja nisam rekao nista protiv Tuzlaka, nego protiv stoke koja je pobila decu u Tuzli. Ja ne lajem, ja pricam, ja sam covek, a ti ako si dzukela laj i dalje, samo nemoj da se ujedes. Imas snimak pa pogledaj ko je pucao u koga. I sve ce biti jasno. Sta je vas bio hobi? Slikanje sa odsecenim glavama? I jos ste i veru svoju zloupotrebili u svoje mentolske svrhe. Klali u ime Alaha! To mogu samo nevernici i poremecene glave.
 
ca-mu47:
nisam ni ja rodjen u Bosni ali je Bosna moja domovina,makar ja to shvatam tako,jer sam od roditelja bosanaca.


ako nije tajna,odakle si?

procitao sam sta i pisao o naseru oricu i shvatio da nemas pojma o cemu pises,i rekao bih da si mlad decko

vidi,oric je bio milosevicev telohtranitelj,po izbijanju rata,nravno dosao je kuci u tuzlu....posto je bio ipak skolovan,vojnicki-policijski salju ga na zadatak u srebrenicu da odrzi srebrenicu kao enklavu,i da vrsi ispade iz nje,kako bi iz pozadine remetio borbe u zepi i olovu,dolazi tanim kotridorom preko kalesije i preuzima komandu u gradu

za njegovog komandovanja,izvrseno je nekoliko grubih zlocina,i povreda zenevske konvencije prema civilno stanovnistvu....ali nema veze,to nije tema,to je tada bilo ko obar dan,uvbiti coveka druge vere....nikakvih osecanja nije bilo...mislim kajanja,zato i ne govorim o tome
ali on je kinjio prvnstveno svoje muslkimansko stanovnistvo...onakav kakav je od 2m i 00 kg,postavio se ne kao komandant grada vec kao lokalni gangster...naplacivao je izlaz iz grada 10.000 maraka po coveku,otimao,krao...uterivao strah u ljude jednostavno.........kao caco i juka

to su bili obicni kriminalci,otrgnuti od svih komandi,koje je zanimala samo lova....ucenjivali su i kidnapovali ljude za pare...na kraju su i cacu i juku ubile snage armije bih,ovoga u radu,a drugoga su tajnom sluzbog ubili belgiji

mene je iznenadilo koliko je ljudi doslo cacu na dzenazu.........a pogotovo na drugu.....znas o cemu govorim...jos jedan komandant grada......rasim delalic celo....ubijen u mafijaskom obracunu skoro...jer i on bio heroj????


sve pominjes neki olos,za koji si cuo u novinama...raspitaj se malo kod rodjaka kakvi su bili

nisi ni jednom pomenuo zaima imamovica...komandanta gorazda,koji je bio pravi heroj,i poginuo u borbama za svoj grad...odbranivsi ga(manje vise) i neuprljavsi ruke u nevinu krv
 
ca-mu47:
jel' ti njih tjeras u p.icku materinu samo zbog toga sto nece da zaborave ono sto se nad njima desilo.

Jel mislis da su jedini?!!! Mislis da sa strane Hrvata i Srba nije bilo i silovanih, i zaklanih i obogaljenih i izmasakriranih?! ili samo mislis da je bilo sa tvoje strane? Saljem u p.icku materinu one koje sire mrznju, a ti si taj. Mrzis nekoga zato sto je Srbin, dakle tebi stvarno nije mesto ovde.
Ja vidis za razliku od tebe necu reci da mi je drago sto se Srebrenica desila, necu reci da je Arkan heroj, necu reci da je Seselj heroj, i da je iko ko je ubijao i pljackao u ime Srpstva heroj. A ti govoris o Celi, Juki Prazini, Oricu, Caci da su heroji. To je tvoja sramota. I jos nesto, ne teram sve Bosnjake, ja cenim svakoga ako je normalan, ja teram samo mentole i kretene koji su zadojeni mrznjom.
 
mile1234:
Koliko ima Bosnjaka i muslimana koji se zovu se Jovan? Njegovo ime sve govori. Jel su se njegovi roditelji izjasnili kao Srbi? Jesu. To sto je on odlucio da prihvati to da bude na strani Alije je njegova stvar. I samo on zna razloge.
http://boracko-jezero.freeservers.com/lazar.html
scroll do dna pa se nacitaj,svi smo bili nekad Bosanci sa razlicitim religijama,dok se ne upletose velikosrpske i velikohrvatske politike.sve sto je pravoslavno u Bosni to je srpsko.
 
ca-mu47:
http://boracko-jezero.freeservers.com/lazar.html
scroll do dna pa se nacitaj,svi smo bili nekad Bosanci sa razlicitim religijama,dok se ne upletose velikosrpske i velikohrvatske politike.sve sto je pravoslavno u Bosni to je srpsko.


Nismo svi mi nekada bili Bosanci (kazem mi, jer sam dijelom poreklom sa tih prostora) nego su na tom prostoru do islamizacije ziveli ISKLJUCIVO Srbi i Hrvati.... Dr Vaso Glusac je naucnom studijom objasnio jos 1924 da je tzv. Crkva Bosanska bila u stvari pravoslavna Crkva, autokefalna od Srpske i Carigradske, ali se po dogmi nije razlikovala od njih vec samo po nazivima crkvenih velikodostojnika koja su bila slavenizirani, dok su u Srbiji u upotrebi bili i ostali grcki nazivi (episkop-Starci), arhiepiskop-đed
 
ca-mu47:
http://boracko-jezero.freeservers.com/lazar.html
scroll do dna pa se nacitaj,svi smo bili nekad Bosanci sa razlicitim religijama,dok se ne upletose velikosrpske i velikohrvatske politike.sve sto je pravoslavno u Bosni to je srpsko.

nema veze. On je rodjen u Srbiji, o tome ti govorim. Njegovi roditelji su iz Beograda. ja ne ulazim u njegove razloge sto je on prihvatio to sto je prihvatio i to sto je uradio. Neka je, ako mu je to ulepsalo zivot i ako mu je lakse neka je.
 
deder reci ti meni ono sto te pitah,ti si osecam rodjen negde u nemackoj,imas 25-26 god,i gledao si mnogo rtl i pro 7

treba da odes da posetis bosnu,pa da vidis sta je i kako,mislim na ovu posleratnu...da popricas sa ljudima....zapanio bi se koliko zdravije razmisljaju od tebe
 
mile1234:
Jel mislis da su jedini?!!! Mislis da sa strane Hrvata i Srba nije bilo i silovanih, i zaklanih i obogaljenih i izmasakriranih?! ili samo mislis da je bilo sa tvoje strane? Saljem u p.icku materinu one koje sire mrznju, a ti si taj. Mrzis nekoga zato sto je Srbin, dakle tebi stvarno nije mesto ovde.
Ja vidis za razliku od tebe necu reci da mi je drago sto se Srebrenica desila, necu reci da je Arkan heroj, necu reci da je Seselj heroj, i da je iko ko je ubijao i pljackao u ime Srpstva heroj. A ti govoris o Celi, Juki Prazini, Oricu, Caci da su heroji. To je tvoja sramota. I jos nesto, ne teram sve Bosnjake, ja cenim svakoga ako je normalan, ja teram samo mentole i kretene koji su zadojeni mrznjom.
ovi kakvi su da su,branili su Bosnu,nisu dosli u Srbiju klati,paliti,pljackati,silovati,etnicki cistiti,po svim zakonima ljudskim imali su pravo biti iljadu puta gori,ma sta hiljadu milion puta.

ja tebe necuposlati u p.icku materinu iz pristojnosti kulture,zato nas nemojte svojatati jer vidis da nismo iste kulturne tradicije,
sutra je prvi dan Ramazana pa ne zelim da se nocas poganim s psovkama.tebi tvoje meni moje.
sutra nastu
 
ljuta_mamba:
deder reci ti meni ono sto te pitah,ti si osecam rodjen negde u nemackoj,imas 25-16 god,i glefdao si mnogo rtl i pro 7

treba da odes da posetis bosnu,pa da vidis sta je i kako,mislim na ovu posleratnu...da popricas sa ljudima....zapanio bi se koliko zdravije razmisljaju od tebe
ne,davno sam ja rodjen,davno prije tebe.i sluzbovao u tvojoj danasnjoj drzavi dosta godina.
 
ca-mu47:
ovi kakvi su da su,branili su Bosnu,nisu dosli u Srbiju klati,paliti,pljackati,silovati,etnicki cistiti,po svim zakonima ljudskim imali su pravo biti iljadu puta gori,ma sta hiljadu milion puta.

ja tebe necuposlati u p.icku materinu iz pristojnosti kulture,zato nas nemojte svojatati jer vidis da nismo iste kulturne tradicije,
sutra je prvi dan Ramazana pa ne zelim da se nocas poganim s psovkama.tebi tvoje meni moje.
sutra nastu

Dobro dokle ces vise sa izmisljanjima? Sto lupas ajde da te pitam? Jel ste podigli tuzbu protiv Srbije? Jel Sud potvrdio da vojska SRJ nije ucestvovala u ratu? Sta penis kog djavola? Jel ste trazili odstetu. Jel ti mozes da shvatis da je bio gradjanski rat i da su BIH cinila tri naroda: Srbi, Hrvati , Muslimani. Samo mi ne govori da su bile paravojske, jer znam da jesu. Ali one veze nisu imale sa Vojskom SRJ. Ako cemo tako to ste i vi imali. Paravojske odnosno dobrovoljce iz Iraka, Afganistana, Irana.
Ako si toliki vernik reci mi, da li Kuran dozvoljava mrznju?
 
izgleda da si danas pregladneo pa si nervozan,nije lepo to sto kazes za srbe iz srbije,jer srbi iz srbije ti nista nisu krivi,bilo ih je vrlo vrlo malo u bosni....samo nekoliko jedinica,vecinom oklopnih...tako i ja dopadoh tu,u par bitaka samo,pa se posle vratismo...bilo je tehnicke slkuzbe itd,ali sve vojnici,oficiri......nikako ljudi koji bi ubijali...pogotovo civile.....ti na koje ti mislis,te neke posebne jedinice. nemaju ni veru ni naciju i sastavljene su od samog odpada..........u zvorniku konkretno i bijeljini,ono je bila grupa ludaka i manijaka poslata od strane politicara...nikako naroda srbije
 
mile1234:
Ja nisam rekao nista protiv Tuzlaka, nego protiv stoke koja je pobila decu u Tuzli. Ja ne lajem, ja pricam, ja sam covek, a ti ako si dzukela laj i dalje, samo nemoj da se ujedes. Imas snimak pa pogledaj ko je pucao u koga. I sve ce biti jasno. Sta je vas bio hobi? Slikanje sa odsecenim glavama? I jos ste i veru svoju zloupotrebili u svoje mentolske svrhe. Klali u ime Alaha! To mogu samo nevernici i poremecene glave.
to su radili mudzahedini,Bosnjak nije zaklao ni jednog Srbina.e sad se na snimku vidi ciji je metak doletio prvi.bolje ti je da ne dolazis u Tuzlu jer se mozes izlanuti gdje pa ces dobiti po toj blentavoj glavurdi,pa opet Bosnjaci prvi poceli tuci nevinog Milu.
 
ljuta_mamba:
izgleda da si danas pregladneo pa si nervozan,nije lepo to sto kazes za srbe iz srbije,jer srbi iz srbije ti nista nisu krivi,bilo ih je vrlo vrlo malo u bosni....samo nekoliko jedinica,vecinom oklopnih...tako i ja dopadoh tu,u par bitaka samo,pa se posle vratismo...bilo je tehnicke slkuzbe itd,ali sve vojnici,oficiri......nikako ljudi koji bi ubijali...pogotovo civile.....ti na koje ti mislis,te neke posebne jedinice. nemaju ni veru ni naciju i sastavljene su od samog odpada..........u zvorniku konkretno i bijeljini,ono je bila grupa ludaka i manijaka poslata od strane politicara...nikako naroda srbije


Ma, od izlaska do zalaska sunca (tacije dok ne pocne da urlice mujezin) oni ne jedu...nakon toga krecu bahanalije.....To se zove uzdrzavanje od jela, post NIKAKO! :shock:
 
ca-mu47:
to su radili mudzahedini,Bosnjak nije zaklao ni jednog Srbina.e sad se na snimku vidi ciji je metak doletio prvi.bolje ti je da ne dolazis u Tuzlu jer se mozes izlanuti gdje pa ces dobiti po toj blentavoj glavurdi,pa opet Bosnjaci prvi poceli tuci nevinog Milu.

Jos pretis je li? Jel mozda i Juka prazina bio mudzahedin? Vidis ja kada idem negde ne bavim se time i ne izazivam nikoga, ali ako sam ja izazvan, itekako cu da pokazem sta sam naucio za 3 godine treniranja boksa. Ne preti mi, bolje ti je, vec sam bio i to nekoliko puta. I kao sto vidis citav sam. A tebi bih savetovao da ne ides nigde jer sa takvim jezikom ces tako dobiti preko lajave labrnje da ces primati infuziju 3 nedelje u bonici.
 
ljuta_mamba:
izgleda da si danas pregladneo pa si nervozan,nije lepo to sto kazes za srbe iz srbije,jer srbi iz srbije ti nista nisu krivi,bilo ih je vrlo vrlo malo u bosni....samo nekoliko jedinica,vecinom oklopnih...tako i ja dopadoh tu,u par bitaka samo,pa se posle vratismo...bilo je tehnicke slkuzbe itd,ali sve vojnici,oficiri......nikako ljudi koji bi ubijali...pogotovo civile.....ti na koje ti mislis,te neke posebne jedinice. nemaju ni veru ni naciju i sastavljene su od samog odpada..........u zvorniku konkretno i bijeljini,ono je bila grupa ludaka i manijaka poslata od strane politicara...nikako naroda srbije
upravo sam i htjeo posirati slike iz Bijeljine i Zvornika gdje hrabra srpska vojska pobi stare nane i jos ih takve mrtve sutaju cizmama u glave i tijelo.narocito onaj kreten sa bijelim naocalama na glavi.ali sluzbena vlast u Srbiji je stajala iz tih zlocinaca,da ih ne nazaovem ljudima jer to ne zasluzuju.vidis da sam priznas da ste bili u Bosni,sto znaci da ste agresori,zajedno sa ovim nasim domacim medjedima,koji se jos nazivaju Srbi.
 
ca-mu47:
upravo sam i htjeo posirati slike iz Bijeljine i Zvornika gdje hrabra srpska vojska pobi stare nane i jos ih takve mrtve sutaju cizmama u glave i tijelo.narocito onaj kreten sa bijelim naocalama na glavi.ali sluzbena vlast u Srbiji je stajala iz tih zlocinaca,da ih ne nazaovem ljudima jer to ne zasluzuju.vidis da sam priznas da ste bili u Bosni,sto znaci da ste agresori,zajedno sa ovim nasim domacim medjedima,koji se jos nazivaju Srbi.

jel tio pravis razliku izmedju vojske i paravojske? Ne jel da? Tamo su bili Tigrovi, a ne regularna vojska. Isto kao sto je ABIH imala mudzahedine.
 
mile1234:
Jos pretis je li? Jel mozda i Juka prazina bio mudzahedin? Vidis ja kada idem negde ne bavim se time i ne izazivam nikoga, ali ako sam ja izazvan, itekako cu da pokazem sta sam naucio za 3 godine treniranja boksa. Ne preti mi, bolje ti je, vec sam bio i to nekoliko puta. I kao sto vidis citav sam. A tebi bih savetovao da ne ides nigde jer sa takvim jezikom, ces primati infuzija mesec dana u bolnici.

Ma, ne nerviraj se, brate, ne znas ti njih.....to nisu ljudi, vec su gori i od pacova...Nije cudo da ih mrze i Srbi i Hrvati.....Znam ja njih vrlo, vrlo dobro...I ne samo ja...Svako tko ima vjeze sa Bosnom i Sandzakom.....Nas ne mogu zavarati, niti iznervirati....Pasji rod...
 
ca-mu47:
ne,davno sam ja rodjen,davno prije tebe.i sluzbovao u tvojoj danasnjoj drzavi dosta godina.


aah,pa to mnogo menja stvari....zasto u odraslom coveku tolika mrznja.......i da covek u im godinama siri neku propagandu mrznje...mozes ovima ovde,ali meni ne,ja malo bolje znam stvari,i o srbima i bosnjacima,
jeli ti neko stradao,ako nije tajna,kad toliko mrzis srbe??
ali posto dolazis da diskutujes sa njima,i to na svakave teme..neverujem........ali mi nije jasno zasto srbe iz srbije....dobro onda znas,ako si odande, da u celoj zapadnoj bosni od recimo majevice,brckog,doboja nije bilo ni jednog jedinog srbina iz srbije od 1992 do 1995

a znas i sam,da ste sami sebi uradili sto ste uradili...svi ste se znali po imenima,i dan danas jedni o drugima znate sta je ko kome uradio..po imenu
zasto onda dolazis da trujes ovu omladinu ovde????
 
mile1234:
Jos pretis je li? Jel mozda i Juka prazina bio mudzahedin? Vidis ja kada idem negde ne bavim se time i ne izazivam nikoga, ali ako sam ja izazvan, itekako cu da pokazem sta sam naucio za 3 godine treniranja boksa. Ne preti mi, bolje ti je, vec sam bio i to nekoliko puta. I kao sto vidis citav sam. A tebi bih savetovao da ne ides nigde jer sa takvim jezikom, ces primati infuzija mesec dana u bolnici.
vidim ja da si se ti ukakio ipored borilackih vjestina.Mile,od kako je izumljen metak od tada nesta i junaka i buzdovana.moj ti je savjet da drzis puna usta vode ako nemozes zauzdati laprdavi jezik.ja cu u sred Beograda reci da je Srbija izvrsila agresiju na Bosnu i da je veliki dio Srba podrzavao Slobodana balkanskog kasapina,ne trpam sve Srbe u isti kos,da se razumijemo,ali Bogami i ove svete noci ima ih dosta koji su zasluzili,uh,nemoj da se grijesim.
 
analiticar:
Ma, ne nerviraj se, brate, ne znas ti njih.....to nisu ljudi, vec su gori i od pacova...Nije cudo da ih mrze i Srbi i Hrvati.....Znam ja njih vrlo, vrlo dobro...I ne samo ja...Svako tko ima vjeze sa Bosnom i Sandzakom.....Nas ne mogu zavarati, niti iznervirati....Pasji rod...

Nisu svi oni losi. Ima dobrih ljudi i to mnogo vise nego ovih kao sto je ca-mu. To da ga se bojim nemam razloga, on moze da naj.ebe u zivotu. Zbog svog misljenja i jezika.
 

Back
Top