Избрисан сам из бирачког списка!

Poruka
9.040
У МОЈОЈ КУЋИ ЈЕДАН ГЛАС НЕДОСТАЈЕ; НАРАВНО МОЈ!
ЗНАЧИ ЈА 33 ГОДИНЕ ГЛАСАМ КО БУДАЛА А МОЈ ГЛАС ИДЕ ВЕВЕРИЦАМА ДА ПРАВЕ ЕУРОКРЕМ!
ПА СВЕ ВАМ ПРОКЛЕТО ДО 9. КОЛЕНА!

https://www.istinomer.rs/analize/ko...srbiju-evo-koliko-je-biraca-na-svakoj-adresi/

СПИСАК БИРАЧКИ!
https://www.istinomer.rs/spisak-pojedinacnih-adresa-sa-brojem-biraca-po-okruzima-u-srbiji/

onačno podaci za celu Srbiju – evo koliko je birača na svakoj adresi​


Tim Istinomera8. 2. 2024.

Nedovršeni, neuslovni objekti, zatim objekti koji ne mogu da prime onoliko birača koliko je tu i prijavljeno, soliteri u kojima postoji velika razlika između broja prijavljenih za beogradske i prijavljenih za parlamentarne izbore. Neke lokacije otkrili smo mi, neke su, prateći spisak pojedinačnih adresa sa brojem birača po opštinama u Beogradu, otkrili naši čitaoci. Svako od tih otkrića dodatno je pojačalo sumnje u manipulacije prebivalištima i biračkim spiskom.
Foto: Zoran Drekalović
Istinomer je sada došao u posed nove baze podataka, koja obuhvata adrese u celoj Srbiji sa brojem birača koji su prijavljeni da glasaju na lokalnim, pokrajinskim i parlamentarnim izborima 17. decembra 2023. godine. Zbog količine podataka, baza je podeljena po okruzima i sadrži broj birača koji su imali pravo da glasaju u tim okruzima.
Adresa se sastoji od sledećih podataka: Grad/Opština; Naselje; Adresa i broj (podbroj)

33 ГОДИНЕ ГЛАСАМ КАО БУДАЛА!
 
Mene su brisali 5,6 puta, ali svaki put me vrate u spisak, pa ponovo..
Plus me izbrisu i iz liste drzavljanstva, sto je mali apsurd, ali ko ce ga znati zasto se to desava...

A ima jos par zanimljivosti, ali to da ne pricam..
Ovo za drzavljanstvo nije politicki potez, nego moj maticni ured nesto zeza i svaki put se izvinu , a znaju da su me izbrisali a ne treba...samo se pojavim i oni odmah znaju ko je sta je i zbog cega je..
 
tebi to normalno*?!
Pa iskreno jeste mi normalno , jer pre toga sam imao mnogo vece nenormalnosti , ove ispravim za 15 min....Ranije je to bilo mnogo komplikovano i trazilo je vremena iako nisam faca non grata...

Vise problema imam kad odem kod lekara nego oko glasanja...

A vidis moj buraz nema nikakvih brisanja ni problema...a ni cale , a trebali bi pre da imaju probleme nego ja...jer ja sam osnova njihovog upisa tj prvi po jmbg po kome dalje idu oni , koji su kasnije upisani u jmbg listu...a ni majka...i ona je jedan broj vise od nas....uzastopni su nam brojevi...
 
У МОЈОЈ КУЋИ ЈЕДАН ГЛАС НЕДОСТАЈЕ; НАРАВНО МОЈ!
ЗНАЧИ ЈА 33 ГОДИНЕ ГЛАСАМ КО БУДАЛА А МОЈ ГЛАС ИДЕ ВЕВЕРИЦАМА ДА ПРАВЕ ЕУРОКРЕМ!
ПА СВЕ ВАМ ПРОКЛЕТО ДО 9. КОЛЕНА!

https://www.istinomer.rs/analize/ko...srbiju-evo-koliko-je-biraca-na-svakoj-adresi/

СПИСАК БИРАЧКИ!
https://www.istinomer.rs/spisak-pojedinacnih-adresa-sa-brojem-biraca-po-okruzima-u-srbiji/

onačno podaci za celu Srbiju – evo koliko je birača na svakoj adresi​


Tim Istinomera8. 2. 2024.

Nedovršeni, neuslovni objekti, zatim objekti koji ne mogu da prime onoliko birača koliko je tu i prijavljeno, soliteri u kojima postoji velika razlika između broja prijavljenih za beogradske i prijavljenih za parlamentarne izbore. Neke lokacije otkrili smo mi, neke su, prateći spisak pojedinačnih adresa sa brojem birača po opštinama u Beogradu, otkrili naši čitaoci. Svako od tih otkrića dodatno je pojačalo sumnje u manipulacije prebivalištima i biračkim spiskom.
Foto: Zoran Drekalović
Istinomer je sada došao u posed nove baze podataka, koja obuhvata adrese u celoj Srbiji sa brojem birača koji su prijavljeni da glasaju na lokalnim, pokrajinskim i parlamentarnim izborima 17. decembra 2023. godine. Zbog količine podataka, baza je podeljena po okruzima i sadrži broj birača koji su imali pravo da glasaju u tim okruzima.
Adresa se sastoji od sledećih podataka: Grad/Opština; Naselje; Adresa i broj (podbroj)

33 ГОДИНЕ ГЛАСАМ КАО БУДАЛА!

Dotak'o sam dno zivotaaaa....
 
Dotak'o sam dno zivotaaaa....

zamisli da te žena vara ceo život i ti POSLEDNJI saznaš!

Pa iskreno jeste mi normalno , jer pre toga sam imao mnogo vece nenormalnosti , ove ispravim za 15 min....Ranije je to bilo mnogo komplikovano i trazilo je vremena iako nisam faca non grata...
Vise problema imam kad odem kod lekara nego oko glasanja...
A vidis moj buraz nema nikakvih brisanja ni problema...a ni cale , a trebali bi pre da imaju probleme nego ja...jer ja sam osnova njihovog upisa tj prvi po jmbg po kome dalje idu oni , koji su kasnije upisani u jmbg listu...a ni majka...i ona je jedan broj vise od nas....uzastopni su nam brojevi...

a znaš kolko ima njih koji ne znaju da su izbrisani niti znaju kako da se vrate u spisak?
 
Е БРАТЕ 33 ГОДИНЕ ГЛАСАМ У ВЕТАР!
разумеш ти то?
ЗАШТО*?!

ПА ЗАТО ШТО САМ ПРВО БИО ЗА ВУКА ПА ЗА ШЕШЕЉА А САД ЗА СВАКОГ КО ОВО СМЕНИ!
Не могу да те похватам.
Гласаш, а ниси у бирачком списку?
И како то гласаш у ветар?
 
Е БРАТЕ 33 ГОДИНЕ ГЛАСАМ У ВЕТАР!
разумеш ти то?
ЗАШТО*?!

ПА ЗАТО ШТО САМ ПРВО БИО ЗА ВУКА ПА ЗА ШЕШЕЉА А САД ЗА СВАКОГ КО ОВО СМЕНИ!

Ako kažeš da si izbrisan iz biračkog spiska kako glasaš ( nebitno za koga ) ?


Pa iskreno jeste mi normalno , jer pre toga sam imao mnogo vece nenormalnosti , ove ispravim za 15 min....Ranije je to bilo mnogo komplikovano i trazilo je vremena iako nisam faca non grata...

Vise problema imam kad odem kod lekara nego oko glasanja...

A vidis moj buraz nema nikakvih brisanja ni problema...a ni cale , a trebali bi pre da imaju probleme nego ja...jer ja sam osnova njihovog upisa tj prvi po jmbg po kome dalje idu oni , koji su kasnije upisani u jmbg listu...a ni majka...i ona je jedan broj vise od nas....uzastopni su nam brojevi...

Bold 1- Zašto? Da li ti u zdravstvenoj kartici stoji pogrešno uneto ime ili prezime?

Bold 2- Ovde misliš na listiće-pozive za glasanje?

Što se tiče brisanja iz biračkog spiska, da li ti je referent za biračke spiskove rekao-rekla razloge za brisanje?

Da li si menjao prebivalište i adresu?
 
POLITIKOLOG PRIZNAO: OPOZICIJA NEMA EGZAKTNE DOKAZE O KRAÐI IZBORA!Nakon dva meseca laganja o krađi izbora, vucaranja opozicionih birača po ulicama, blaćenja Srbije po unostranstvu, pisanja Rezolucije sa najgorim srbomrscima iz Evropskog parlament koji traže sankcije za Srbiju...isplivavaju novi dokazi da je sve to bila laž!Boban Stojanović - politikolog i pro-opozicioni analitičar:"Nemamo egzaktne dokaze o izbornim malverzacijama!"
 
Ako kažeš da si izbrisan iz biračkog spiska kako glasaš ( nebitno za koga ) ?




Bold 1- Zašto? Da li ti u zdravstvenoj kartici stoji pogrešno uneto ime ili prezime?

Bold 2- Ovde misliš na listiće-pozive za glasanje?

Što se tiče brisanja iz biračkog spiska, da li ti je referent za biračke spiskove rekao-rekla razloge za brisanje?

Da li si menjao prebivalište i adresu?
1. tuc muc

2. tuc muc

3. tuc muc

4. tuc muc (al više tuc nego muc)
 
Jok, samo isprave i ponovo me bude u birackom spisku....
Niti sta kazu niti ja trazim da mi kazu...
A nista nije menjano tako da nije do toga, a budem u kontroli glasackih mesta, pa zbog toga jurnem da se ponovo upise u biracki spisak, mada mozda i ne mora...
Mogao sam jedne godine da probam da ne budem u birackom spisku a da budem kontrola na birackom mestu....ali kad mi je usput, onda popravim to sto je izbrisano..
A listice ne dobijam, mislim da sam samo jednom ili nisam nijednom dobio, nego buraz dobio...ali to nema veze..kad znam koje sam izborno mesto.

Mene to ne smara puno jer se brzo zavrsi...a ne vidim to kao tragicno ....
Kako bih to video kao tragicno kad na birackom mestu i birackim mestima, nije nijednom bilo regularno glasanje, ama bas nijednom...
Znaci nepismenost gradjana koji zive u Srbiji je neverovatna...
Zato mi nije nista sokantno niti se nesto uzrujavam..

I u vojsci sam nemarom mogao minimum 4 puta, a maksimum duplo i vise puta da izgubim zivot...Ako to znate onda vam je jasnije zasto sam uvek oprezan, ali ne i uplasen, jednostavno ocekujem debile u svakom cosku oko mene...
Jesam li video kako coveka zatvore vrata busa i povuce tocak ispod busa i naravno usmrti , jesam..jesam li video kako se zaebava radnik koji transportuje metalne limove i naravno desi se zakocenje i fikete, odu mu prsti na ruci...
Jednostavno oko sebe uvek ocekujem debile...koji ni sebe ne znaju da zastite, a ovamo ce mene...i tako se i ponasam...
Doduse nekad me lekari cudno gledaju zbog toga , kad vidim da mi daju pogresnu ili u tom trenutku pogresnu terapiju , ali i na stomatoloskom su mi slikali pogresnu stranu vilice, a hteli da vade pogresan zub, pa se sprecilo to..

Moras tako u Srbiji...
 
Poslednja izmena:
Не могу да те похватам.
Гласаш, а ниси у бирачком списку?
И како то гласаш у ветар?

1. tuc muc

2. tuc muc

3. tuc muc

4. tuc muc (al više tuc nego muc)
Ako kažeš da si izbrisan iz biračkog spiska kako glasaš ( nebitno za koga ) ?




Bold 1- Zašto? Da li ti u zdravstvenoj kartici stoji pogrešno uneto ime ili prezime?

Bold 2- Ovde misliš na listiće-pozive za glasanje?

Što se tiče brisanja iz biračkog spiska, da li ti je referent za biračke spiskove rekao-rekla razloge za brisanje?

Da li si menjao prebivalište i adresu?
Znam ja.
0 (i slovima: nula).

Ajd smisli nešto pametnije, pls. :mazi:

ima nas u kući TROJE, na biračkom spisku nas je DVOJE
TROJE manje DVOJE jednako JEDAN!
jel vam sad jasno?
ili da crtam*?

imaš TRI krompira, jedan ode, kolko je ostalo? DVA!
e sad ste shvatili?
zgrada pored male vage, živi 10 ak ljudi, prijavljeno 23!
uf gde baš 23! tajne poruke!
 
ima nas u kući TROJE, na biračkom spisku nas je DVOJE
TROJE manje DVOJE jednako JEDAN!
jel vam sad jasno?
ili da crtam*?

imaš TRI krompira, jedan ode, kolko je ostalo? DVA!
e sad ste shvatili?
zgrada pored male vage, živi 10 ak ljudi, prijavljeno 23!
uf gde baš 23! tajne poruke!
Аха. Сад сам све с(ф)атио :D
 

Back
Top