ja sam Bosanac,aferim Jovo..

mile1234:
Jeste, ali ti sve popove stavljas u isti kos. i to je tvoj problem. Ja sam upoznao popa cijem su sinu muslimani u BIH kopali oci. Sta mislis da li je on ikada rekao to su "prljavi Muslimani" uradili? Ne, rekao je to su neljudi uradili, a ti takvog coveka trpas u isti kos sa ovim olosem.....
Nije moj problem to je problem drzhave srbije ( kako se odnosi sa takvim ljudima) i problem spc-a( koje iskreno boli dupe shta se radi u njihovim redovima). A shto se bosne tice ima puno takvih primera i meni je iskreno zhao tog pop i njegovog sina..neponovilo se nikad vishe!
 
Rainbow Six:
Vehabija u bgd mu dođe nešto kao monah u Teheranu!!!
Tužba i presuda??? E dakle tu su stvarno fenomenalni!!! Otkako su izgubili samo jedni drugima tumače presudu na najrazličitije načine nebi li im neka varijanta tumačenja bila po volji!!! Svašta tu može da se čuje!!! Ima idiota koji bi sa tom njihovom gubitničkom presudom mijenjali ne samo Dejtonski sporazum, nego možda i Versajski i sporazum na Jalti!!!
Bilo bi najbolje kad bi im presuda omogućila povratak Osmanlija na vlast u Beogradu ili ako ne to, onda bar da Srbalji u RS izvrše kolektivno javno samospaljivanje u znak tuge i kajanja zbog toga što su "izvršili agresiju" na sopstvenu zemlju koja je "pomalo i njihova" samo što je oni ne vole ("sram ih bilo") !!!!! :lol: :lol: :lol:
Bosanac sve si ti ispomeshao..ajde polako..dishi hebote...:) :)
 
PRIMUS:
Nije moj problem to je problem drzhave srbije ( kako se odnosi sa takvim ljudima) i problem spc-a( koje iskreno boli dupe shta se radi u njihovim redovima). A shto se bosne tice ima puno takvih primera i meni je iskreno zhao tog pop i njegovog sina..neponovilo se nikad vishe!

To se desava svuda. I u Italiji se x puta desila pedofilija popova nad decom. Ja kao sto sam rekao, sve uvazavam i svakoga cenim. Samo ako je normalan u glavi. Ne interesuje me vera, nacija ili slicno. Nazalost, ima stvarno puno takvih primera. Ne daj Boze nikome.

Sve je problem u glavama ljudi koji svete knjige prevode i tumace kako oni zele.
 
ljuta_mamba:
mislio sam da se stane sa tim glupostima sa chichama i malom decom

kad budes imao decu,shvatices koliko je glupo i pogano pricati o takvim stvarima,makar i kroz zezanje....jos ako dete nece "svojevoljno".....htedoh da kazem,ajdmo nesto veselije bre
Aman ovece ne sladim se ja nad klincima, shta ti je..ali shta treba cutati o problemu?..ko zna josh koliko se ovakvih slucajeva desi a da se o tome cuti..
P.S trol
 
PRIMUS:
Aman ovece ne sladim se ja nad klincima, shta ti je..ali shta treba cutati o problemu?..ko zna josh koliko se ovakvih slucajeva desi a da se o tome cuti..
P.S trol

Kao naprimjer ovaj:

Imam iz Jezerskog kažnjen sa dvije godine zatvora


Zuhdija ef. Mulalić bio optužen za bludne radnje nad šest djevojčica

Kantonalni sud u Bihaću uvažio je žalbu kantonalnog tužioca i preinačio presudu Općinskog suda u Bosanskoj Krupi kojom je Zuhdiji ef. Mulaliću zbog krivičnog djela bludnje radnje određena kazna zatvora u trajanju od osam mjeseci, a koja neće biti izvršena ako optuženi u roku od tri godine ne počini novo kriivčno djelo.
Kantonalni sud u Bihaću pobio je ovu presudu i odlučio da Zuhdija ef. Mulalić bude osuđen na dvije godine zatvora.
Mulalića su prošle godine za činjenje bludnih radnji nad šest djevojčica u džematu Jezerski, gdje je imam obavljao dužnost, optužili roditelji i mještani, a nakon cijele afere slučaj je završio pred nadležnim sudom.
Na ovu presudu Kantonalnog suda najvjerovatnije će se žaliti optuženi ef. Mulalić posredstvom svog advokata.
S. Dž.

Toliko o islamu i pedofiliji!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Šta ćemo sad PRIMUS???? :shock:
 
ca-mu47:
a sa fali ovima,

Ne fali nista vise, dobili su posle ovog slikanja.


ca-mu47:
samo je Armija BiH bila sluzbena vojna sila u Bosni.

2005-01-15-l--PR_0_Verm._Lachen_Bild2.jpg


FALT01.JPG


silvio_500.jpg
 
PRIMUS:
Kako vidish iz prilozhenog..corkiran je kreten...problem je shto se neke "chikice" i dalje shetaju......

Da al kad bi se zayebavali... Hodža je morao da se iživi na ŠEST curica i da digne cijelo selo na sebe kako bi se neko počešao po dupetu!! E sad kad su mještani Jezerskog poručili islamskoj vjerskoj zajednici da ukoliko Mulalića ponovo zateknu u Jezerskom ima da ga sa zadovoljstvom linčuju ko psa, onda se država i IZ dosjetiše da nesretnika zapravo spašavaju suđenjem u Bihaću!!!
 

Back
Top