Ja i devojke kao voda i zejtin

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

13th

Gost
Poruka
16
Sad mi je 26 i nikada nisam imao devojku, zaobilaze me, beze od mene, ma ne gledaju me uopste, govore mi da sam fuj, odvratan, ruzan, nisi moj tip, itd... pa i da bi me htela neka opet nista nebi uspeo, jer citavog zivota sam bez kinte da bi mogao da izvodim neku u grad, na pice u provod, na more (tu nebi se ni snaso za smestaj, a neznam ni da plivam) itd... ranije sam izlazio u grad bez kinte onako da se prosetam, da napunim oci sa lepim devojkama koje nebi mogao da imam ni u snu, a vise ne izlazim jer nemogu da gledam one koji imaju srecu pa smuvali nesto, kao moj drugovi ,pa zbog toga izbegavam zurke i odlaske uvece u grad vec dve godine...

Ranije, kada se zainteresujem za neku sa zurke ili neku koju stalno srecem u grad, u ulici iz komsiluka, obicno se raspitam kakva je, koja je da znam kakvoj prilazim, ali uuuuuuvek se svtore neki dripci, jedni mi pretili da toj ne prilazim da ne budu problema... za drugu neku ne, nego mi samo pricaju price kako ta nije za mene itd, zatim za neku sledecu koja mi se svidjala kao da ta mene nece ili ima decka, a najgore sto cesto tako nekoj decko bude pandur ili lik sa kojim sam u svadji ili ga nepodnosim iz nekog razloga - ali kako se sve to padne nije mi jasno, ovoliki sveeeeet bas on nju morao ili ona njega???!!!!! Al opet sta mogu i onako me ne bi htela :(

...nemam drugarice, imam sestre ali nema svrhe, samo pomazu mojim i njihovim drugovima oko upoznavanja sa nekom, nabacivanje i slicno, „dok cu ja vecno ostati glup za te stvari“. Neznam... ja ni jednom nisam bio nasrtljiv, dosadan, da provociram neku. Uvek kad imam prilike u drustvu da pohvalim neku devojku kako joj npr fina bluza, fina kombinacija sa bojum kose, interesantno itd :), a ona se bre ponasa kao da sam je uvredio :( nijedna da kaze hvala, ako ne, bar da se nasmeje, nego okrene glavu neprimecuje me! Ne usudjuje se da prica samnom vise! Nemogu da provalim sta nije u redu, gde pravim gresku i zbog cega?!!! Toliko li je strasno ako sam nikakav na izgled... mozda sto sam takav mi sigurno ne prilici da budem fin, nego kreten???!!!

E da, jednom sam bio i vise nikada bratu na rodjendan, a i nikome ne idem ako me neko u zivotu bude pozvao da ne dozivljavam veca sr*nja nego sto mi se desavaju! Dosle sestre, pa nekoliko drugarice i par kretena, neke njegove drugarice mladje od mene, kasnije poceli da se zazaju, tema i vicevi o sexu i to je tako trajalo 2 minuta i brat ce „aj dosta vise ce mi iskvarite batu!“ (mene). I tako celo vreme sam cutao, posle mi rekao „ajde mozes slobodno da ides kuci ,mi i onako imamo nesto vazno da pricamo sto nije za tebe ;)“ ja ustao i otisao bez reci... bila je zima, mecava, mrak, peske do kuce sam isao 5km sa odkopcanom jaknom koliko sam goreo od besa!
 
Da bi nekome bilo moguce pomoci, treba prvo da se suoci sa sobom i prizna sebi da je problem u njemu, a ne u drugima...
Ovaj momak to, ocito, nije uradio...
I zato, bilo kakva vrsta podrske za njega bi predstavljala uvjerenje da je on u pravu... A, nije...


A to, ubij se, ubij se, tvoje su sopstvene projekcije mladicu, nad kojima bi mozda trebalo da se zamislis!
 
Ma šta sad? Nemam devojku, niko me neće... a ako napišem nešto na forumu, možda se i omrsim... ma važi :roll:

Ajd ne seri. Pazi da se ne omrsti. Mislim, sad ces jos reci da mu ovog trena salju gomile pp-a? Ma evo, bas se sad forumasice grupisu da mu pomognu seksualno. Ne zna se koja ce prva da mu uskoci u krevet. O cemu jebeno pricas? :lol:

Samo si ti bacio prvo *****, ne?
Boli tebe za to, ne? Mislim, nagazi ako mozes, ako ne, nista, jee..
Ako pukne, bas si frajer i to onako, opak jee..
***** prve klase, ne skidaju ti se sa kite izgleda, pa ti doslo pet minuta slave? :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top