" Izrael mora biti izbisan sa mape sveta"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Torrente-BG:
Pitanje je koliko ce jos dugo USA imati kontrolu nad tim podrucjem.U Iranu i Avganistanu polako pucaju,sto i sami priznaju.A cim oni polako izgube moc na bliskom istoku (sto ce se sigurno desiti) Izrael ce da odbrojava zadnje dane.

Shvati da zivimo u 21 vjeku. Amerika se mozda i povuce medjutim u svakom trenutku na taj region mogu sruciti stotine megatona bombi i vratiti cjeli region u ledeno doba.
 
Naravno,pa zar mislis da bi Amerika usla u neki rat da se ne radi o ocuvanju naftnih izvora,kao i o samoj cinjenici da se ne sme upotrebiti nuklearno oruzje,od Hirosime pa sve do 11.septembra,setite se posle 9.11 koliko se govorilo o nuklearnom napadu na Irak,Iran,S,Koreju,Amerikance u NORAD-u su samo tako svrbeli prsti od besa na dugmadima za lansiranje raketa.
 
Kao prvo Izrael nema 380 nuklearnih bojevih glava. Kao drugo zar zaista neko misli da ce bilo ko u Izraelu dopustiti da Iran proizvede bojevu glavu? Sravnice ih kao sto su to uradili 1981 god. u Iraku.
Takodje kapital u Americi je sasvim dovoljan da obezbedi takodje dovoljno politicke i diplomatske moci protiv bilo koga ne samo Irana. Tu budalu pustamo da govori iz samo jednog razloga- da bi svet video kolika je budala. I naravno da ce Izrael postojati.......
 
Израелско-амерички сукоб са Ираном је готова ствар.Само је питање времена.Наравно нуклеарке ће бити неизбежне.Развој догађаја је очигледан,све иде у том правцу.
То се чак описује и у Св.Писму,према томе немам дилему да ли ће се догодити нуклеарни рат на том подручју.
 
Судећи према ЦНН и новој већ мало исфорсираној еуфорији према Ирану која прети да угрози американ веј оф лајф, можемо можда очекивати ускоро нови вор он терор. Само је питање шта су мозгови смислили сад да сруше и да оправдају свој ратни поход америчким пореским обвезницима.
 
"Само је питање шта су мозгови смислили сад да сруше и да оправдају свој ратни поход америчким пореским обвезницима."

Због те чињенице(мада и није неки проблем да убедиш волове како су угрожени),мислим да ће се Ирану дозволити да произведе коју атомску,па чак можда чекати да први потегне...
 
Kao i sa svom drugom tehnikom i oružju opada cena.
Treba "utrapiti" nekome staro oružje bez obzira na tip, te uskladištiti novo.
I tu dolazi do problema...

A ako tome dodamo i onu čuvenu "spavaj sa nožem pod jastukom pa će ti pasti na pamet da ga upotrebiš" onda ne vidim šta bih dalje dodao?
 
Markelja:
To je totalna smejurija. Kao sto rekoh svaki pokusaj Irana da se domogne nuklearke bice veoma brzo osujecen. Nema sanse da ce se bilo ko kockati sa nuklearnim programom. Jedino je pitanje nacin na koji ce biti izveden,

Па тако је било и са чувеним Садамовим оружјем за масовно истребљење. И одоше људи лепо на коњима, окупираше, поробише, поубијаше а тог оружја нигде ни од корова. А онај како се зове енглез, фин господин који је тврдио да га нема у Ираку и требао да поднесе извештај у намбер 10, самоубио се из заседе. Задње речи му беху ”Другови не пуцајте”
 
dr hirurg:
Па тако је било и са чувеним Садамовим оружјем за масовно истребљење. И одоше људи лепо на коњима, окупираше, поробише, поубијаше а тог оружја нигде ни од корова. А онај како се зове енглез, фин господин који је тврдио да га нема у Ираку и требао да поднесе извештај у намбер 10, самоубио се из заседе. Задње речи му беху ”Другови не пуцајте”


I što je najgore, Amerikanci su sumirali sopstvene žrtve i imaju nameru da se povuku odatle!?
To znači da će se onaj narod istrebiti medjusobno...
 
Баланса не може да буде јер држава Израел прави по мени доста погрешних корака и сама провоцира такво стање. Пошто је за тучу увек потребно најмање двоје, тога ће вероватно и бити али без атомског оружја. Сад ко има јачег старијег брата тај ће да победи, а то сви добро знамо ко је. Некако Израел игра улогу Тројанског коња за САД и њихову већ најављену тактику разбијања муслиманског живља на Блиском Истоку.
 
Postoji važnije pitanje:šta će biti sa planetom ako svaka budala bude upotrebljavala nuklearno oružje!?:shock:Kontaminirano zemljište ne može da se koristi nizašta,vodotokovi bi bili zagađeni,vreme poluraspada radioaktivnih materija je u odnosu na nas,postojeću civilizaciju +beskonačno!U odnosu na takve posledice duhovna nadgradnja ne znači ništa:rasne,verske,nacionalne i bilo kakve druge razlike su smešan izgovor za upotrebu
nuklearnog oružja,jer nas posle toga,verovatno,neće biti!:evil:
 
Markelja:
Kao prvo Izrael nema 380 nuklearnih bojevih glava. Kao drugo zar zaista neko misli da ce bilo ko u Izraelu dopustiti da Iran proizvede bojevu glavu? Sravnice ih kao sto su to uradili 1981 god. u Iraku.
Takodje kapital u Americi je sasvim dovoljan da obezbedi takodje dovoljno politicke i diplomatske moci protiv bilo koga ne samo Irana. Tu budalu pustamo da govori iz samo jednog razloga- da bi svet video kolika je budala. I naravno da ce Izrael postojati.......


Ma, nema sumnje da mu nece dozvoliti da proizvede atomku. Ja sam samo hteo da cujem misljenje forumasa o buducnosti Drzave Izrael.

Ne znam da li je IRANSKI Predsednik budala, ne poznajem ga licno, ali, priznajem da mi je vrlo simpatican.
 
dr hirurg:
Баланса не може да буде јер држава Израел прави по мени доста погрешних корака и сама провоцира такво стање. Пошто је за тучу увек потребно најмање двоје, тога ће вероватно и бити али без атомског оружја. Сад ко има јачег старијег брата тај ће да победи, а то сви добро знамо ко је. Некако Израел игра улогу Тројанског коња за САД и њихову већ најављену тактику разбијања муслиманског живља на Блиском Истоку.

Израел провоцира такво стање јер Велики Брат мора негде да почне да троши огромне залихе атомског наоружања - и сама помисао на то колико је новца
утрошено на производњу атомског оружја довољно говори да је САД индустрији
оружја ПОТРЕБНА ЗАРАДА тј:ПРОФИТ, они никада ништа не раде без
профита. Дакле, прво ће утрошити наоружање а онда ће да се пресамите и
да почну са "хуманитарним организацијама" које ће да уваљују лекове и све
остало, а затим да "помогну јадном народу" да почну да уваљују "кредите"...
са тактиком економског поробљавања и преузимања ресурса, а све у циљу
успостављања "демократије", мислим, све је већ виђено. :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top