IZLASCI U NOVOM SADU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pera_Zdera:
Bio sam i ja jednom tamo. Nije bilo lose. Pogotovo pevaljka sa sve mrezastom crnom cipkom pripijenom uz sebe i nicim drugim. Oci su joj cudno svetlucale...heroin pretpostavljam. I sva ona masa. :roll: Kad poskacu oko stolova a bogami i na stolice da djuskaju.

sad je neka nova pevacica tamo
i skroz je slatka
dete neko
 
Anja :*:
Pera_Zdera:
Bio sam i ja jednom tamo. Nije bilo lose. Pogotovo pevaljka sa sve mrezastom crnom cipkom pripijenom uz sebe i nicim drugim. Oci su joj cudno svetlucale...heroin pretpostavljam. I sva ona masa. :roll: Kad poskacu oko stolova a bogami i na stolice da djuskaju.

sad je neka nova pevacica tamo
i skroz je slatka
dete neko

Da ste išli u DVA GELEBA...razumeo bih
Mada oni su sada CLUB :lol: nisu više bijedna KAFANA :lol: 8)
 
DOKONI UM:
Anja :*:
Pera_Zdera:
Bio sam i ja jednom tamo. Nije bilo lose. Pogotovo pevaljka sa sve mrezastom crnom cipkom pripijenom uz sebe i nicim drugim. Oci su joj cudno svetlucale...heroin pretpostavljam. I sva ona masa. :roll: Kad poskacu oko stolova a bogami i na stolice da djuskaju.

sad je neka nova pevacica tamo
i skroz je slatka
dete neko

Da ste išli u DVA GELEBA...razumeo bih
Mada oni su sada CLUB :lol: nisu više bijedna KAFANA :lol: 8)

Ima vremena , popravice se ! :D
 
Štrand :
u petak, 22. jula, održava se koncert novosadske grupe Old timers band, na centralnoj bini u 21:30h.

u subotu, na bini na centralnom platou posetioci Štranda moći će da prisustvuju koncertu Vasil Hadžimanov benda od 21:30h.Nakon koncerta, oko 23h nastupiće DJ-evi Nebojša Atanacković i Bojan Mitrović na bini kod Beer bar broda. (021)
 
DOKONI UM:
Štrand :
u petak, 22. jula, održava se koncert novosadske grupe Old timers band, na centralnoj bini u 21:30h.

u subotu, na bini na centralnom platou posetioci Štranda moći će da prisustvuju koncertu Vasil Hadžimanov benda od 21:30h.Nakon koncerta, oko 23h nastupiće DJ-evi Nebojša Atanacković i Bojan Mitrović na bini kod Beer bar broda. (021)

a u slucaju loseg vremena?
 
GoldenLady:
DOKONI UM:
Štrand :
u petak, 22. jula, održava se koncert novosadske grupe Old timers band, na centralnoj bini u 21:30h.

u subotu, na bini na centralnom platou posetioci Štranda moći će da prisustvuju koncertu Vasil Hadžimanov benda od 21:30h.Nakon koncerta, oko 23h nastupiće DJ-evi Nebojša Atanacković i Bojan Mitrović na bini kod Beer bar broda. (021)

a u slucaju loseg vremena?

...kisa ... ostajem kuci 8)
 
erick:
Ja sam iz BG-a i trebalo bi da dodjem u NS ovog ili sledeceg vikenda.
Gde mogu da izadjem za 1000 kinti, vidim dobre ribe, slusam narodnjake ili noviji house a da je neko vece mesto( 200+ ljudi)? :D
:?:

E yebi ga sad...
Il si vino il si voda...
Pa nemogu ti čak ni Pera + Nesons izabrati mesto za izlazak... Što dalje od Sinagoge ali što bliže Modeni i Dva galeba
 
DOKONI UM:
erick:
Ja sam iz BG-a i trebalo bi da dodjem u NS ovog ili sledeceg vikenda.
Gde mogu da izadjem za 1000 kinti, vidim dobre ribe, slusam narodnjake ili noviji house a da je neko vece mesto( 200+ ljudi)? :D
:?:

E yebi ga sad...
Il si vino il si voda...
Pa nemogu ti čak ni Pera + Nesons izabrati mesto za izlazak... Što dalje od Sinagoge ali što bliže Modeni i Dva galeba

hehe
ni u ona dva ne idem !
a ne volim guzvu !
opustena mesta , ali ne ozbiljna ( kao sinagoga ) - to je za penzose !
 
Beogradom vladaju mladje maloletnice...
To je strasno,klubove su okupirala deca od 14-15 godina.
Nemas gde da izadjes a da se ne osecas kao u vrticu ili kao na finalu Lige Sampiona (posto ribe koje su mojih godina sede gajbi a tipovi izlaze).
Uzas!!!!
 
erick:
Beogradom vladaju mladje maloletnice...
To je strasno,klubove su okupirala deca od 14-15 godina.
Nemas gde da izadjes a da se ne osecas kao u vrticu ili kao na finalu Lige Sampiona (posto ribe koje su mojih godina sede gajbi a tipovi izlaze).
Uzas!!!!

Ako ti to tako gledas sa 19 godia ,
kako li ces sa 27-28-29-30....?
Klinke od 15-16 godina i jesu za tebe !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top