Iza scene : Treci svetski rat u reziji Iluminata

Bolje imati 50 hiljada koje mozete kontrolisati neko 5 milijardi koje ne mozete. Naravno pri smanjenju svjetske populacije treba voditi racuna koga unistavate. Pa pocnimo... Indonezija, Alzir, Lebanon, Afganistan, Pakistan, Irak, Iran... To ide po kratkom. Ratom. Afrikanci nemaju jadni ni da jedu a ne da se bore. Ostatak svijeta sam sebe ubija tako sto ih podrzava (koristi njihove proizvode koji vas ubijaju)

Znate li od kada se jos znalo da je Aspartam "slatki otrov". Jos 70-ih!!! Ajde nadjite proizvod koji ne koristi taj lazni zasladjivac a da se ubraja u kako mi tepamo "slatkise". O vodi necu ni da govorim. Meso! Huh, ovo bi bilo vec glupo i za objasnjavati.

pa da pa da se svi nadjemo kao u kuci velikog brata, ili koncentracioni logor....a posto smo vec navikli na takve stvari to cemo svakako prihvatiti....
 
Poslednja izmena:
Zašto bi iluminati izazvali ww3, koji imje to interes?
Da bi se pojavili kao spasioci ceovecanstva. Igra kilometrima nadilazi tvoje vidike i ulazi u odlast nadprirodnog. Cini mi se da tacno znam o cemu je rec.Evo kako bi ti objasnio tvojim jezikom:

Kad si bio mali niko te nije gledao kao glavnog u drustvu a ti si se naravno bas pomucio da se prilagodis. Cak si i nemacki tecno naucio. Onda ti je na um pala ideja: "Izmislicu nesto novo( sistem, poredak) i plasiracu to" - neka nova fora. Ali nije pametno da bas ti budes taj pa si zato sve to ispricao jednom iz poslednje klupe levo a drugu foru liku iz poslednje klupe desno. Bio si toliko genijalan da si napravio da se te dve frakcije ni malo ne podnose, toliko da izbije tuca(rat) u sred velikog odmora, kojoj naravno nisi prisustvovao. Sutra se pojavis ti, sa novom, svezom, toliko izglancanoj da joj niko nece odoleti, pogotovo ne oni sa sljivama umesto ociju. Naravno i devojcice smorene od decaka koje vise i ne izgledaju tako mocno. A kad bi samo znali da im je licno Sal sipao u sok specijalne sastojke od kojih se postaje jos neinteresantniji...
 
Poslednja izmena:
ne verujem bas da im je plan da smanje covecantsvo na 500 mil, mozda na 2 milijarde, to bi odokativno bio optimalan broj ljudi.

:eek:/

Evo sad sam video ovo. Nemam reci. Kako bre odokativno? A gde prelazi ta odokativna linija? Jel preko nekoga iz tvoje porodice? Ili nekoga koga poznajes? Kakva surova i neljudska ideja!
 

Starving%20Child%205.jpg


blinded_by_money.jpg
 
:eek:/

Evo sad sam video ovo. Nemam reci. Kako bre odokativno? A gde prelazi ta odokativna linija? Jel preko nekoga iz tvoje porodice? Ili nekoga koga poznajes? Kakva surova i neljudska ideja!

nista tu nije surovo i neljudsko. pre svega nigde nisam napisala da bih ja volela da se to desi, ali ako se desi, sta sad?
drugo, ne masi mi tim slikama izgladnele dece, jer jadnije i pateticnije fore od toga nema. sta kao, zao ti je do bola? kao ti si humanista? ne razumem... samo mi reci da nisi mozda predsednik crvenog krsta u svojoj opstini... :roll:
svi se nesto kao snebivaju a u stvari ne rade nista sem sto tupe u prazno....
 
nista tu nije surovo i neljudsko. pre svega nigde nisam napisala da bih ja volela da se to desi, ali ako se desi, sta sad?
drugo, ne masi mi tim slikama izgladnele dece, jer jadnije i pateticnije fore od toga nema. sta kao, zao ti je do bola? kao ti si humanista? ne razumem... samo mi reci da nisi mozda predsednik crvenog krsta u svojoj opstini... :roll:
svi se nesto kao snebivaju a u stvari ne rade nista sem sto tupe u prazno....

Nisi citirana u postu sa slikama. Imperativ zadrzi za sebe.
 
Ne brini. Pripremili su oni nesto iz one koji nisu dijabeticari. :p
Sada ozbiljno. U jednom vrlo ozbiljnom dokumentarcu sam cuo da je ovaj problem toliko rasiren da ce prezivjeti samo oni koji budu imali dovoljno novca da sami biraju izvore ishrane (bolje reci sami da proizvode)

i da pocnu sami da proizvode, covek je uneo ogroman broj hemikalija i otrova u zamljiste, tako da i ta teorija o opstanku pada u vodu...
 

a i dalje gradi se kula - svakoga dana, u svakom pogledu.

US-dollar-pyramid.jpg


A mesija nije najmudriji, vec ko viče najglasnije
onog pijanca niko nije ni pamtio kasnije...
Ostade navika da sledimo vodeceg
kad vreme odvede vodeceg - sledimo sledeceg.
Slepih armija za njega se lepi, spremna da gine
samo pokazi krivca - eto koride!
 
Poslednja izmena od moderatora:

"Boli nas taj eho secanja ?to drobi spas!
Svi mrtvi spremni su za krajnji rat: ljudi od zemlje na zemlji-
a gore vajni sprat (nama pripada raj!)
na? pali tron je temelj za novi Vavilon - pa gradimo! (josh uvek čeka nas taj)
raspali most, da spaja nas sa nebom ?to nam pripada svo! (odozgo gleda nas On)
zaspali Bog - slep i gluv za bol ?to trpi sav njegov rod.. (?ta ovde imamo to?)
raspad i zlo - mi smo siročad, gledamo leđa tvorca svog.. (necemo vi?e dno!)
... gradimo kulu do neba, na vrhu je ?iljak:
probodi Boga kroz srce, da narod bude miran!
A frula pastira nek svira za neko novo stado..
Ovo je obavio jadom, ovo je ostavio samo..
Ljudi od plastelina, praznih ochiju, ludi od naftalina iz kojeg secanja potiču...
..a On? Pije ambroziju od krvi na?ih zivota!
Svi zajedno, braćo, gradimo kulu, ubijmo skota!"
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne brini. Pripremili su oni nesto iz one koji nisu dijabeticari. :p
Sada ozbiljno. U jednom vrlo ozbiljnom dokumentarcu sam cuo da je ovaj problem toliko rasiren da ce prezivjeti samo oni koji budu imali dovoljno novca da sami biraju izvore ishrane (bolje reci sami da proizvode)
i da pocnu sami da proizvode, covek je uneo ogroman broj hemikalija i otrova u zamljiste, tako da i ta teorija o opstanku pada u vodu...
Слажем се са свим што је навео fighter vs 9/11 и то је више него очигледно.

Интересује ме где ће НВО након свега производити храну?
Мислим да постоје сигурно на земљи нека подручја која се не трују. :think: Зна ли неко нешто о томе?
 
Слажем се са свим што је навео fighter vs 9/11 и то је више него очигледно.

Интересује ме где ће НВО након свега производити храну?
Мислим да постоје сигурно на земљи нека подручја која се не трују. :think: Зна ли неко нешто о томе?

/Ne budi naivan. Oni nikada nisu ni brinuli o populaciji, osim u smislu smetnje ili potrosnog resursa. Jedina stvar koja ce se promeniti je da cemo shvatiti da jesmo sami i da moramo sami da se snalazimo. Najgore ce biti u gradovima jer nece biti hrane, ni mogucnosti da se proizvede.
 
/Ne budi naivan. Oni nikada nisu ni brinuli o populaciji, osim u smislu smetnje ili potrosnog resursa. Jedina stvar koja ce se promeniti je da cemo shvatiti da jesmo sami i da moramo sami da se snalazimo. Najgore ce biti u gradovima jer nece biti hrane, ni mogucnosti da se proizvede.

a gde se sad u gradovima prozivodi hrana, sve je cisti uvoz... ;)
 

Back
Top