Iza scene : Treci svetski rat u reziji Iluminata

Jel bolje imat 5 milijardi robova, ili 50 hiljada?

Bolje imati 50 hiljada koje mozete kontrolisati neko 5 milijardi koje ne mozete. Naravno pri smanjenju svjetske populacije treba voditi racuna koga unistavate. Pa pocnimo... Indonezija, Alzir, Lebanon, Afganistan, Pakistan, Irak, Iran... To ide po kratkom. Ratom. Afrikanci nemaju jadni ni da jedu a ne da se bore. Ostatak svijeta sam sebe ubija tako sto ih podrzava (koristi njihove proizvode koji vas ubijaju)

Znate li od kada se jos znalo da je Aspartam "slatki otrov". Jos 70-ih!!! Ajde nadjite proizvod koji ne koristi taj lazni zasladjivac a da se ubraja u kako mi tepamo "slatkise". O vodi necu ni da govorim. Meso! Huh, ovo bi bilo vec glupo i za objasnjavati.
 
Poslednja izmena od moderatora:
For example:

aspartam_orbit.jpg


Osim aspratama ti su cuveni "E-ovi". To bi vec svako zbog svog zdravlja trebao da zna.
O Fenilaninu takodje ne treba stedeti rijeci.
 
Poslednja izmena:
For example:

aspartam_orbit.jpg


Osim aspratama ti su cuveni "E-ovi". To bi vec svako zbog svog zdravlja trebao da zna.
O Fenilaninu takodje ne treba stedeti rijeci.

Evo sad bas zvacem orbit zvaku...i zainteresovao si me ovim...

uzeo sam pakovanje i nigde ali nigde ne pise ni jedan od ovih sastojaka... jel to sad oni bolje kriju,ili se to neko ozbiljno zeza sa orbit kompanijom? :confused:
 
Evo sad bas zvacem orbit zvaku...i zainteresovao si me ovim...

uzeo sam pakovanje i nigde ali nigde ne pise ni jedan od ovih sastojaka... jel to sad oni bolje kriju,ili se to neko ozbiljno zeza sa orbit kompanijom? :confused:

Ja sam nedavno kupio orbit samo da bih to provjerio i stvarno sadrzi ASPARTAM.
Postavicu, ako si zainteresovan, koja hrana im je najvece oruzije.
 
Zainteresovan sam. :confused:

ovo moje pakovanje je isto pepermint,samo svetlo plavo,i ono obicno od 35 kinti...nema nista sa strane,nego pise na poledjini...i nema nigde aspartam. :S

Ne treba pretjerivati. Ne bas u svemu. Potrazi neke dijetetske proizvode. Ajd uzmi COCA COLA DIET.

Evo nekih proizvoda koji sadrze aspartam:

ban_aspartam_5.jpg

20060405-050406aspartame.jpg

aspartame-pop.jpg


PREPORUCUJEM DA POGLEDATE: (sva tri dijela)





pozdrav
 
Poslednja izmena:
E ja sam onda spasen,posto ja ta DIET njeSra, ich ne konzumiram. :mrgreen::lol::)

ali ipak...ako je sve to tacno.... :(

Ne brini. Pripremili su oni nesto iz one koji nisu dijabeticari. :p
Sada ozbiljno. U jednom vrlo ozbiljnom dokumentarcu sam cuo da je ovaj problem toliko rasiren da ce prezivjeti samo oni koji budu imali dovoljno novca da sami biraju izvore ishrane (bolje reci sami da proizvode)
 
Poslednja izmena:
Ne treba pretjerivati. Ne bas u svemu. Potrazi neke dijetetske proizvode. Ajd uzmi COCA COLA DIET.

Evo nekih proizvoda koji sadrze aspartam:

ban_aspartam_5.jpg

20060405-050406aspartame.jpg

aspartame-pop.jpg


PREPORUCUJEM DA POGLEDATE: (sva tri dijela)





pozdrav

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!
PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top