Sudbina Beograda u nastupajucem ratu

mo.mass

Zainteresovan član
Poruka
262
Pozdrav . Jos oko 1983 sam procitao Kremansko prorocanstvo ...preradjenu verziju za siroku populaciju. Pa cak i u tom izdanju pisalo je da ce Krusevac postati glavni grad /prestonica Srbije.

U prethodnom postu " Mozaik buducih desavanja na planeti zemlji" naveo sam i Hatatona , kao jednog od zanimljivih izvora sa predikcijama. Ovo je deo jucerasnjih odgovora na pitanja pratilaca kanala. Za one koje zanima ...

DA LI CE SRBIJA BITI KRUSEVAC BITI GLAVNI GRAD ?STA CE BITI S NARODOM HVALA BOGU NISAM PRIMILA UOPSTE VAKCINU ZNALA SAM NECE BITI DOBRO ......KADA CE OVO MIR?HVALA UNAPRED

Одговори

HATATON INFO·

4 одговора
@hatatoninfo
@hatatoninfo
пре 18 сати
[2024.02.05] Hvala na pitanju!
Beograd, posle ogromnih razaranja koji ga ocekuju, i posle velikih sukoba, izgubice status glavnog grada.
Glavni grad ce se povuci u srce Srbije.

U vremenima pred nama ovaj narod ce tesko postradati.
Oni koji prezive, zivece lepse!?
S postovanjem,
 
Pozdrav . Jos oko 1983 sam procitao Kremansko prorocanstvo ...preradjenu verziju za siroku populaciju. Pa cak i u tom izdanju pisalo je da ce Krusevac postati glavni grad /prestonica Srbije.

U prethodnom postu " Mozaik buducih desavanja na planeti zemlji" naveo sam i Hatatona , kao jednog od zanimljivih izvora sa predikcijama. Ovo je deo jucerasnjih odgovora na pitanja pratilaca kanala. Za one koje zanima ...

DA LI CE SRBIJA BITI KRUSEVAC BITI GLAVNI GRAD ?STA CE BITI S NARODOM HVALA BOGU NISAM PRIMILA UOPSTE VAKCINU ZNALA SAM NECE BITI DOBRO ......KADA CE OVO MIR?HVALA UNAPRED

Одговори

HATATON INFO·

4 одговора
@hatatoninfo
@hatatoninfo
пре 18 сати
[2024.02.05] Hvala na pitanju!
Beograd, posle ogromnih razaranja koji ga ocekuju, i posle velikih sukoba, izgubice status glavnog grada.
Glavni grad ce se povuci u srce Srbije.

U vremenima pred nama ovaj narod ce tesko postradati.
Oni koji prezive, zivece lepse!?
S postovanjem,
Voja Antonić je napisao odličnu knjigu "Kremansko neproročanstvo" gde je do detalja raskrinkao prevaru zvanu "Kremansko proročanstvo".

Preporučujem od srca.

Evo ovde može da se pročita i online.

http://www.voja.rs/paralax/kp.htm
 
Главни град свих Српских земаља.....или Соколац на врх Романије.....или Требиње а може и Никшић. Оба припадају Светом Василију....слава му и милост !! Има ли здравијих српских крајева од тих !! А да је могуће......ја бих највише волео да то буде КНИН !!! Директно под носом Ватикану и усташама !! Под Динаром......најсрпскијом планином која је Србима дала генотип !
 
Главни град свих Српских земаља.....или Соколац на врх Романије.....или Требиње а може и Никшић. Оба припадају Светом Василију....слава му и милост !! Има ли здравијих српских крајева од тих !! А да је могуће......ја бих највише волео да то буде КНИН !!! Директно под носом Ватикану и усташама !! Под Динаром......најсрпскијом планином која је Србима дала генотип !
Što bi gurao prst u oko kad možeš nogu u oči a?

Hm...

Ne brini. Srbija je Svet.
 
Voja Antonić je napisao odličnu knjigu "Kremansko neproročanstvo" gde je do detalja raskrinkao prevaru zvanu "Kremansko proročanstvo".

Preporučujem od srca.

Evo ovde može da se pročita i online.

http://www.voja.rs/paralax/kp.htm
Ne negiram, ali ipak i fototipsko izdanje od Kazimirovica iz 1941 spominje taj detalj : Kruševac. Mada,meni je jaca poenta na Hatatonu ( upravo zbog diskutabilne pozadine Kremanaca)
 
Pozdrav . Jos oko 1983 sam procitao Kremansko prorocanstvo ...preradjenu verziju za siroku populaciju. Pa cak i u tom izdanju pisalo je da ce Krusevac postati glavni grad /prestonica Srbije.

U prethodnom postu " Mozaik buducih desavanja na planeti zemlji" naveo sam i Hatatona , kao jednog od zanimljivih izvora sa predikcijama. Ovo je deo jucerasnjih odgovora na pitanja pratilaca kanala. Za one koje zanima ...

DA LI CE SRBIJA BITI KRUSEVAC BITI GLAVNI GRAD ?STA CE BITI S NARODOM HVALA BOGU NISAM PRIMILA UOPSTE VAKCINU ZNALA SAM NECE BITI DOBRO ......KADA CE OVO MIR?HVALA UNAPRED

Одговори

HATATON INFO·

4 одговора
@hatatoninfo
@hatatoninfo
пре 18 сати
[2024.02.05] Hvala na pitanju!
Beograd, posle ogromnih razaranja koji ga ocekuju, i posle velikih sukoba, izgubice status glavnog grada.
Glavni grad ce se povuci u srce Srbije.

U vremenima pred nama ovaj narod ce tesko postradati.
Oni koji prezive, zivece lepse!?
S postovanjem,
Predikcije:zcepanje:
 
Ne negiram, ali ipak i fototipsko izdanje od Kazimirovica iz 1941 spominje taj detalj : Kruševac. Mada,meni je jaca poenta na Hatatonu ( upravo zbog diskutabilne pozadine Kremanaca)
Izgleda da ti to nisi dobro pročitao, pošto je u Kremanskom proročanstvu prorečeno da nestanu sva tri grada na K u centralnoj Srbiji pod dejstvom jakog zemljotresa, a da rata neće biti na teritoriji Srbije već da će se odvijati na drugim teritorijama preko Srpskih zemalja, vazdušnim putevima....
 
Na PDF Politika ima tema o Kruševcu i njegovim žiteljima u vrlo nepovoljnom svetlu.

Tako da, možda treba razmisliti još jednom oko tog budućeg glavnog grada :mrgreen:
ako nas rat proreseta , i budu milionska stradanja , i ako Beograd bude razoren ...nece se bas mnogo gledati gde su zitelji najprijatniji, nego sta je najmanje razruseno, i bezbednije. Nadam se da necemo doziveti. Ali, gde ima dima ima i vatre.
 
Izgleda da ti to nisi dobro pročitao, pošto je u Kremanskom proročanstvu prorečeno da nestanu sva tri grada na K u centralnoj Srbiji pod dejstvom jakog zemljotresa, a da rata neće biti na teritoriji Srbije već da će se odvijati na drugim teritorijama preko Srpskih zemalja, vazdušnim putevima....
hvala, zaista se ne secam da tako pise. Da li bi mogli uraditi fotku te stranice , voleo bih procitati. Hvala unapred. Secam se da je pisao o 3 krstate gore , i Staroj (cini mi se) planini
 
Pozdrav . Jos oko 1983 sam procitao Kremansko prorocanstvo ...preradjenu verziju za siroku populaciju. Pa cak i u tom izdanju pisalo je da ce Krusevac postati glavni grad /prestonica Srbije.

U prethodnom postu " Mozaik buducih desavanja na planeti zemlji" naveo sam i Hatatona , kao jednog od zanimljivih izvora sa predikcijama. Ovo je deo jucerasnjih odgovora na pitanja pratilaca kanala. Za one koje zanima ...

DA LI CE SRBIJA BITI KRUSEVAC BITI GLAVNI GRAD ?STA CE BITI S NARODOM HVALA BOGU NISAM PRIMILA UOPSTE VAKCINU ZNALA SAM NECE BITI DOBRO ......KADA CE OVO MIR?HVALA UNAPRED

Одговори

HATATON INFO·

4 одговора
@hatatoninfo
@hatatoninfo
пре 18 сати
[2024.02.05] Hvala na pitanju!
Beograd, posle ogromnih razaranja koji ga ocekuju, i posle velikih sukoba, izgubice status glavnog grada.
Glavni grad ce se povuci u srce Srbije.

U vremenima pred nama ovaj narod ce tesko postradati.
Oni koji prezive, zivece lepse!?
S postovanjem,
Taj samo koristi tudja prorokovanja i uobličava ih kao svoja.
 
Postovani šta ce biti sa nasom Šumadijom,koliko ce ona postradati.


Одговори


@hatatoninfo

@hatatoninfo
пре 1 дана
[2024.02.08] Hvala na pitanju!Sumadija? Tuga nasa! Sumadicima je ostalo, danas, da shvate, da bi ih se pretci sigurno odrekli, kada bi sada ustali iz groba. I videli sta oni sa zemljom i sobom cine danas. Tuga i sramota nasa.Za sta svi ti nasi silni preci izginuse!? Ni za sta!?Sumadija je danas okupirana teritorija. Sumadinci danas najcesce su taoci, zarobljeni u svojim sopstvenim gradovima i napustenim selima. Zarobljenu u svojim sopstvenim uobraziljama. Hromi hode, bez putokaza i orjentira, u mraku sopstvenih iluzija!?Moja Sumadija ce tesko postradati! Gradovi ce biti razoreni. A sela pusta. Predivana plodna zemlja, cekace neke pametnije ljude!Kako rekosmo: Nada je utociste za slabe!S postovanjem,
Прикажи мање
 

Back
Top