Iza scene : Treci svetski rat u reziji Iluminata

a zasto ih ti toliko napadas? i ja ocekujem iskren odgovor od tebe :cool:
zasto bih opterecivala mozak sa koekakvim glupostima o reptilima i td, kad nemate bre nijedan jedini konkretan dokaz da to jeste tako?
ps otvoreno podrzavam nwo, jer tacka do koje je doslo covecantsvo je pogubna po nas dalji opstanak. uskoro cemo ostati bez rezervi hrane i vode, o ostalim rezervama da ne govorim, ljudi se mnoze da bi ziveli na racun drzave a to placamo mi, poreski obveznici. neke stvari jednostavno ne mogu da prihvatim i to je to :cool:

OMG TI SI JEDNA OD NJIH xD.Zezam se Treci Svetski rat je glupost to izmedju muslimana i ostatka sveta se vec desava u Iranu Iraku Vijatnamu etc. :D
 
ево овако
рат ће се по пророчанству водити између муслимана и свих који то нису, муслимани ће мобилисати армију од 200 милиона војника која ће бити стационирана у долини реке еуфрат и одатле бити покренута у разним правцима.
свима је јасно да оваквим милионским цифрама само нуклеарно оружје може бити адекватно па је логично и пророчанство да ће и оно бити употребљено.
рат ће се завршити потпуном катастрофом муслимана и општом контаминацијом планете, киселим кишама и осталим пиздаријама које су последица зрачења
 
ево овако
рат ће се по пророчанству водити између муслимана и свих који то нису, муслимани ће мобилисати армију од 200 милиона војника која ће бити стационирана у долини реке еуфрат и одатле бити покренута у разним правцима.
свима је јасно да оваквим милионским цифрама само нуклеарно оружје може бити адекватно па је логично и пророчанство да ће и оно бити употребљено.
рат ће се завршити потпуном катастрофом муслимана и општом контаминацијом планете, киселим кишама и осталим пиздаријама које су последица зрачења

hmm...To sve zvuci super da je istinito.Mslm vise mi je muka od svakakvih "prorocanstava" te 2012 2013 kataklizma ona luda baba vanga ili kako god 3 svetski rat.Nije mi jasno kako ljudi u ovo vjeruju?
 

Back
Top